• Informacje na temat:

  z czego zrobić solniczke

Artykuły na temat: z czego zrobić solniczke
 • Jedz to, co cię leczy

  Od lekarza wyszłaś z receptą na leki i zaleceniem zmiany diety. Leki wykupić łatwo, ale co z jedzeniem? Nie wolno już ani grama tłuszczu? Jeść mięso czy lepiej nie? Nasza ekspertka radzi, na co zwrócić uwagę i od czego zacząć.

 • Mądra miłość, dar na całe życie

  Zabawka pod choinką na pewno ucieszy dziecko, ale prawdziwe szczęście da mu to, czego nie można kupić za żadne pieniądze.

 • Kosztuje słono

  Powinniśmy jeść mniej soli, bo jej nadmiar w diecie bywa przyczyną wielu chorób, ostrzegają lekarze: interniści, kardiolodzy, pediatrzy. Jak to zrobić, skoro jest w chlebie, serach, wędlinach? I czy wszyscy maja jej unikać? Kto może solić więcej, kto z umiarem, a kto nie powinien w ogóle i z czego warto zrezygnować, by nie przesolić, radzi dietetyk.

 • Kosztuje słono

  Powinniśmy jeść mniej soli, bo jej nadmiar w diecie bywa przyczyną wielu chorób, ostrzegają lekarze: interniści, kardiolodzy, pediatrzy. Jak to zrobić, skoro jest w chlebie, serach, wędlinach? I czy wszyscy mają jej unikać? Kto może solić więcej, kto z umiarem, a kto nie powinien w ogóle i z czego warto zrezygnować, by nie przesolić, radzi dietetyk.

 • Higiena i pielęgnacja - naturalnie i bez śmieci

  ...możecie pomyśleć o zrobieniu mydła samodzielnie (por. str. 200). Mleczko do ciała Mleczko na wagę. W USA mleczko można kupić bez opakowania. Jedyne, czego mi potrzeba, to pojemnik. Muszę jednak(...) rodziny, do czego gorąco zachęcam.

 • Nadia Sawczenko: Wolność jest w duszy

  ..., ani nawet w Rosji nie było mi ciężko. Trudno uwierzyć, że rola więźnia Kremla nie jest horrorem. - Tam nie było ciężko, tam było... strasznie. W Rosji wszystko jest obce, niczego nie można być(...) przeze mnie niemałe problemy. Pamiętam, jak naczelnik ochrony wrzeszczał: "Zabierzcie jej łóżko! Może z niego zrobić karabinek maszynowy! Mały, ale karabinek!". Łóżko zabrali, ale już do końca dnia miałam...

 • ...dworzec w Katowicach trzeba skupic się na jednej danej czynności, którą ma się zamiar zrobić bo inaczej chaos  tego miejsca nas pochłonie. Ja od dziecka zmagam sie z sytuacją gdy nie jestem w stanie(...) przy okazji zaczynajac czwarte, a myśląc o tym piątym które koniecznie trzeba zrobic juz, bo tyle jeszcze rzeczy jest do zrobienia, aha zapomniałam dokonczyc to 3 wiec wracam do tego piątego zrobić...