• Informacje na temat:

  wzór cv europejskie

Artykuły na temat: wzór cv europejskie
 • Moda to odwaga, czyli jak to robią w Izraelu

  Niedawno zakończony TLV Gindi Fashion Week 2017 udowodnił, że po latach zastoju moda izraelska odradza się w odważny i zaskakujący sposób. Europejskie domy mody zyskują konkurencję.

 • Nowe odkurzacze będą bardziej skuteczne i energooszczędne

  Wprowadzane do sprzedaży nowe odkurzacze od dziś muszą mieć etykiety energetyczne, na wzór tych, które znajdują się na pralkach czy lodówkach. Dzięki temu konsument dowie się, ile energii zużywa sprzęt, który zamierza kupić. Dodatkowo unijne wymogi określają maksymalną moc odkurzacza na 1600 W oraz inne parametry skuteczności.

 • NUTA SZALEŃSTWA W GARDEROBIE WSPÓŁCZESNEGO MĘŻCZYZNY: KOLOROWE SKARPETKI OD WOLI!

  Męska garderoba nie musi być nudna. A że „diabeł tkwi w szczegółach” wystarczy wzbogacić ją o modne dodatki, by w prosty sposób przełamać tradycyjny i zachowawczy styl. Jednym z elementów, który sprawi, że męska stylizacja nabierze nowoczesnego charakteru są kolorowe skarpetki. Firma Wola, śledząc najnowsze trendy, przygotowała bogatą gamę wzorów i zestawień kolorystycznych, tak by każdy mężczyzna mógł dopasować odpowiednie skarpetki do różnych okazji, a nawet do swojego nastroju.

 • Wiedeń - miasto, gdzie żyje się najlepiej

  Według raportu "The Economist Intelligence Unit" Wiedeń to najlepsze miejsce do życia. W zestawieniu to europejskie miasto wyprzedziło Melbourne i Osakę.

 • Powiedz „tak”

  Australia wciąż wydaje się odległym i egzotycznym krajem, opierającym się chaosowi, który panuje w innych zakątkach świata. Mimo tego znajdziemy tam wielu projektantów, których kreacje i twórczość przyjemnie odbiegają od banalnych i powielanych projektów z podwórka europejskiego czy amerykańskiego. Takie perełki znajdziemy między innymi u Anny Campbell, której suknie przywodzą na myśl romantyczne...

 • 5 najpiękniejszych wysp w Grecji

  ...na wzór ulicy Rivoli w Paryżu. Nad wyspą czuwa monaster Theotoku. Rozciąga się tam malowniczy widok na całą okolicę. I jeszcze jedno miejsce, o którym nie można zapomnieć: Achilion, czyli neokoryncki...

 • Perła nad Morzem Czarnym

  ..., to zawsze można spróbować szczęścia i poczuć dreszcz emocji po sąsiedzku, w kasynie "Miraż" . Jest jeszcze jedno miejsce w Odessie, którego nie wolno przeoczyć. To Arkadia - podmiejski kurort na wzór...

 • Cenny inicjał

  Z czym kojarzy ci się marka Louis Vuitton? Najbardziej pożądane torebki na świecie, kolekcje projektowane przez Marca Jacobsa, paryska elegancja. Ale przez lata była to zwykła firma zaopatrująca europejską socjetę w kufry i walizy.

 • Unia dba o bezpieczeństwo dzieci

  ...nielegalnych treści jak i szkodliwych zachowań, takich jak prześladowanie czy uwodzenie. Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso zwrócił uwagę, że coraz więcej dzieci i młodzieży(...) z Internetu, które trwały od kwietnia do czerwca zeszłego roku. Zawiera też zalecenia sformułowane przez same dzieci w czasie ogólnoeuropejskiego forum młodzieży poświęconego bezpiecznemu Internetowi podczas...

 • Seksistowskie reklamy

  Reklamy mają negatywny wpływ na samoocenę kobiet - w związku z tym ogłosił Parlament Europejski zalecił, by reklamodawcy "z większą ostrożnością wykorzystywali skrajnie chude kobiety do reklamowania produktów".