• Informacje na temat:

  wyznania miłośći

Artykuły na temat: wyznania miłośći
Wideo na temat: wyznania miłośći
 • Iwona Węgrowska o miłości i karierze

  Iwona Węgrowska wyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że jest szczęśliwa. Cały czas pozostaje w związku z Maciejem Marcjanikiem, z którym ma wspaniałą córeczkę Lilę. Zdarzają im się rozstania i powroty, które powodowane są ich wielką miłością. W jej życiu wiele dzieje się również od strony zawodowej. Iwona przygotowała kolejny singiel. Kiedy rozpocznie swoje tournee po Stanach Zjednoczonych? (x-news)

 • Geri Halliwell o swojej miłości do George’a Michaela

  Geri Horner, znana jako Ginger Spice czy Geri Halliwell, opowiedziała w wywiadzie o swojej miłości do George’a Michaela. Fascynacja wokalistą zaczęła się bardzo wcześnie, bo gwiazda miała wtedy jedynie… 12 lat. - Pojechałam na koncert Wham! z moją siostrą. Pomyślałam sobie, że będę jego żoną - wyznała. Zdradziła też, że kiedy poznała go osobiście, chciała urwać się od reszty dziewczyn, by podejść do niego sama. - Starałam się flirtować, ale nie wyszło - wyznała.

 • Od miłości do nienawiści - dlaczego tak się dzieje?

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Robert Rutkowski. Psychoterapeuta wytłumaczył jak to się dzieje, że potrafimy tak szybko przechodzić od miłości do nienawiści. - Te dwa stany są bardzo blisko siebie. Często słyszę, że ktoś się rozstał, była to wielka miłość i zostali przyjaciółmi. To się nie uda - wyznał. - Tam, gdzie jest wielka namiętność, nieprawdopodobny wykwit różnych neurohormonów, zawsze któraś ze stron będzie cierpieć - dodał. Jakie jest najlepsze wyjście dla par,...