• Informacje na temat:

  wywabienie plam z krwi

Artykuły na temat: wywabienie plam z krwi
 • Plamy najlepiej usuwaj odplamiaczem enzymatycznym, jakim jest np. woda z sokiem z cytryny. Plamy z krwi wywabisz wodą utlenioną i doczyścisz wodą z solą.

 • Jak usunąć plamy z materaca

  Plamy najlepiej usuwaj odplamiaczem enzymatycznym, jakim jest np. woda z sokiem z cytryny. Plamy z krwi wywabisz wodą utlenioną i doczyścisz wodą z solą.

 • Woda utleniona lekiem na całe zło

  Miej ją zawsze pod ręką. Ułatwi sprzątanie, usunie uporczywe plamy, pomoże zadbać o zęby, paznokcie i wyleczy zmiany na skórze.

 • Rozjaśniamy plamy wątrobowe

  Przebarwienia na skórze, określane potocznie plamami wątrobowymi, wbrew nazwie nie są związane z chorobami wątroby. To po prostu obszary, w których gromadzi się nadmiar pigmentu - melaniny. Choć(...), przyjmowanie niektórych leków (np. przeciw cukrzycy i nadciśnieniu), częste przebywanie na słońcu oraz skłonności genetyczne. Brązowe plamy najczęściej pojawiają się na grzbietach dłoni, na dekolcie, czole...

 • Świąteczne porządki: Salon

  ...z krwi - usuniesz zimną wodą. Dobrze schłodzoną wodą przetrzyj powierzchnię, na której powstała plama, następnie osusz ją suchą szmatką. Powtarzaj zabieg do momentu, aż plama zupełnie zostanie wywabiona(...) śniegu, a nasz dywan będzie świeży, pozbawiony brzydkich zapachów i zanieczyszczeń. Jak usunąć nietypowe plamy z dywanu? Skuteczność usuwania plam, polega na natychmiastowym podjęciu działań w celu ich...