• Informacje na temat:

  wystrój pokoju

Artykuły na temat: wystrój pokoju
 • Architekt radzi: Jak tanio zmienić wystrój wnętrza?

  Chcesz zmienić wystrój mieszkania, ale stan konta nie pozwala na szaleństwa zakupowe? Mamy dobrą wiadomość - mieszkanie można skutecznie odmienić tanim kosztem. Jak to zrobić? Kilka rad przygotowała Dorota Śledyńska, architekt wnętrz w Nordic Mokotów.

 • .... W nasłonecznionym ciepłym pokoju dobrze sprawdzą się zaś modne odcienie błękitów i szarości. Wybieramy, mieszamy, łączymy Sprawdź kolor w dziennym świetle, wtedy zobaczysz jego rzeczywisty odcień(...). Z tego powodu sprawdzi się lepiej w sypialni lub dziecięcym pokoju niż np. w jadalni. Chłodzi i optycznie powiększa przestrzeń. Zielony to kolor równowagi i skupienia. Bardzo dobrze sprawdza się...

 • ...na prostym i gładkim stoliku, ustaw na nim kolorowy obrazek w ramce z wyrazistą fakturą. Punktowe oświetlenie Małe lampki ledowe, umieszczone pod półeczkami i w kuchni, i w pokoju, pomogą tworzyć...

 • Jeśli urządzamy mieszkanie lub chcemy zmienić jego wystrój, zastosujmy kilka sprawdzonych metod, aby uniknąć aranżacyjnych wpadek.

 • Idealne wnętrze

  Jeśli urządzamy mieszkanie lub chcemy zmienić jego wystrój, zastosujmy kilka sprawdzonych metod, aby uniknąć aranżacyjnych wpadek.

 • Nie musisz robić generalnego remontu, by zmienić wystrój mieszkania. Wystarczy efektowna dekoracja ścian. Teraz najmodniejsze jest naklejanie kamienia lub cegły.

 • Najnowsze trendy w designie wnętrz

  To jak żyjemy, jak spędzamy wolny czas, za czym tęsknimy i co nas otacza ma wpływ na pojawiające się zmiany i nowe kierunki w sztuce, architekturze czy stylu życia. Trendy na rok 2017 to właśnie wypadkowa tych wielu zmiennych. Na jaki więc wystrój wnętrza zdecydować się urządzając mieszkanie w tym sezonie? Na co warto zwrócić uwagę, by było ono nie tylko modne, ale też przytulne i funkcjonalne?

 • Magda Gessler: Tylko mnie kochaj

  Romantyczna jak wystrój jej restauracji: pełen poduszek, kaczuszek i innych ozdób. Pragmatyczna. Swoje interesy prowadzi z żelazną konsekwencją i nie warto wchodzić jej w drogę. Czarująca, uwodzi ludzi spojrzeniem, głosem, prezentami, a przede wszystkim tym, jak karmi. Ostra. Popłoch, który sieje w programie Kuchenne rewolucje, nie jest kwestią reżyserii, a mocne słowa na wizji są jej własne. To...

 • Minimalizm - modny trend w urządzaniu salonów. Na co zwracać uwagę przy wyborze mebli wypoczynkowych

  Przytłaczające aranżacje i wizualnie ciężkie meble odeszły do lamusa. Pochodząca ze Skandynawii moda na równowagę i stonowane wzornictwo utrzymuje się od kilku lat. Również minimalizm przeżywa swój renesans, ale wiele osób nie wie, jak zaprzyjaźnić się z tym trendem. Zobacz, na co zwrócić uwagę, wybierając meble wypoczynkowe do pokoju dziennego w stylu minimalistycznym.

 • Zaproś słońce do swojego wnętrza

  Lato już do nas zawitało. Bujna roślinność i słoneczne dni sprawiają, że mamy w sobie siłę, by przenosić góry. Ta energia wprasza się również do naszych mieszkań. Warto ją wykorzystać i odświeżyć domowy wystrój.

Dyskusje na temat: wystrój pokoju
 • Re: Jaki prezent dla kobiety pod choinkę?

  A ja bym chciała dostać coś do pokoju np. http://lampynet.pl/2_candellux , piękny wystrój wnętrz jest dla mnie bardzo ważny. O czym wie każda bliska mi osoba.

 • Re: Sanatorium

  niego zatrzymał: stara winda, wszechobecne linoleum (!!!). Mieszkałam ze współlokatorką w pokoju dwuosobowym. Jedynki pewnie rezerwują dla klientów indywidualnych, a nie dla hołoty z NFZ. Telewizorek w naszym pokoju był zamontowany na metalowym wysięgniku, centralnie nad moim łóżkiem, a dokładnie głową, a kable były poprzyklejane taśmą, żeby ich podczas snu nie strącić. Wystrój pokoju niczym

 • Re: Maja Bohosiewicz karmi piersią

  a tak naprawdę o co chodzi? o tyłeczek? o karmienie? o wystrój pokoju?(Zasłony trza wyprasować!)

 • Re: Para z "Rolnika..." pokazała pokoik dziecka

  To nie pokoik ma robić wrażenie. Ile teraz samotnych dzieci w swoich pokojach przypominających sklepy z zabawkami. Bo rodzicom się zdaje, że wystrój zapewni dzieciom ich miłość. "Idź do swojego pokoju" w zestawie z palcem wskazującym kierunek, to najczęściej używany zwrot i gest, bo mamusia ma dużo do powiedzenia przyjaciółce przez telefon.