• Informacje na temat:

  wysokosc kierownicy

Artykuły na temat: wysokosc kierownicy
 • Prawa pacjenta w aptece: Pomagamy rozwiązać problemy

  Apteka to nie jest zwykły sklep, a farmaceuta to nie jest po prostu sprzedawca. Tu obowiązują przepisy prawa farmaceutycznego i zarządzenia NFZ. Aptekarz i kierownik placówki mają szczególne obowiązki wobec klienta-pacjenta. Chodzi przecież o nasze zdrowie!

 • Ślub poza urzędem

  Wiele par młodych marzy o tym, by ich ślub był najbardziej zaskakującym i zapadającym w pamięć zaproszonych gości wydarzeniem. Coraz więcej narzeczonych pragnie niepowtarzalnej uroczystości w wyjątkowym otoczeniu wśród zieleni, w pięknym ogrodzie, w zabytkowych wnętrzach.

 • Niepozorne wydatki, które rujnują budżet

  Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile pieniędzy niepotrzebnie wydajemy. Większości tych drobnych zakupów w ogóle nie dostrzegamy. Tymczasem to właśnie one wywołują znane każdemu poczucie: znów nic nie kupiliśmy, a portfel pusty.

 • Eksploatacja auta – jak oszczędzić czas i pieniądze?

  Eksploatacja samochodu nie musi kosztować majątku, wystarczy rozsądnie zaplanować wydatki. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić od razu oraz jak zyskać w perspektywie kolejnych lat.

 • Biuro ma płeć. Czy polskie biura są przyjazne kobietom?

  Tegoroczne analizy firmy doradczej Grant Thornton International wykazały, że w Polsce blisko 34% kobiet zajmuje wysokie stanowiska kierownicze, co stanowi spadek o 3% w stosunku do 2015 roku. Co ciekawe, wśród ponad 30 państw objętych analizą oraz 10 tysięcy przebadanych przedsiębiorstw, Polska plasuje się w czołówce rankingu. Z drugiej strony, odsetek aktywnych zawodowo pań (48,3%) wciąż jest znacznie niższy od liczby pracujących mężczyzn (64,3%) . Jak obecność płci pięknej w...

 • Hashimoto: Gdy brakuje hormonów tarczycy

  Problemy z suchą skórą, wypadanie włosów, tycie, uczucie senności, ale także apatia, a wręcz stany depresyjne mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. W jej leczeniu bardzo ważna jest dieta.

 • Wysokie ryzyko

  W butach na szpilkach chodzi 90 procent Polek w wieku 20-50 lat, wynika z raportu, który przeprowadziła dla nas firma Ecco. Nosimy je z poświęceniem, aż jedna trzecia kobiet nie rezygnuje z nich, nawet gdy odczuwa ból stóp. A to sygnał, by natychmiast zdjąć pantofle - uważają lekarze. Jak nosić wysokie obcasy bez szkody dla zdrowia? Radzą specjaliści.

 • Kalina Jędrusik. Rajski ptak

  Niezapomniana dziewczyna, która narodziła się ze zbędnego żeberka kaloryfera w Kabarecie Starszych Panów, pełna seksapilu Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej, niezapomniana Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany’ego. Ma opinię skandalistki. Gorszycielki obrażającej socjalistyczną moralność. Wampa, którego bojkotują uczciwe Matki Polki.

 • Wyjdź spod ciepłego koca

  Zimą, zamiast chować się pod grubym pledem ze szklanką herbaty, zadbaj o kondycję. Szybko "zgubisz" świąteczne smakołyki i w świetnej formie powitasz wiosnę.

 • Animacja - ekspert odpowiada

  Na weselu będą goście z dziećmi w różnym wieku, a Ty masz związane z tym wątpliwości i pytania? Nasz ekspert na nie odpowie.

Zdjęcia na temat: wysokosc kierownicy