• Informacje na temat:

  wypraćowanie z polskiego

Artykuły na temat: wypraćowanie z polskiego
 • Ikony polskiego kina

  Trudno byłoby sobie bez nich wyobrazić sobie polską kinematografię. Każda z nich zrobiła bowiem dla niej tyle, co całe rzesze aktorek. Ich aktorskie kreacje zdążyły już przejść do historii – pisze i pisało się o nich nie tylko na łamach prasy, ale też w podręcznikach i encyklopediach. Poznajcie trzy ikony polskiego kina, które zawładnęły wyobraźnią i sercami widzów.

 • Chcesz mieć pupę jak Chodakowska? Nic prostszego!

  Trenerka polskich kobiet zaprezentowała na Instagramie ćwiczenia, dzięki którym można wypracować sobie jędrne pośladki i płaski brzuch.

 • Jak widać nie ma uniwersalnego sposobu wypełniania roli taty. Różne kultury wypracowały rozmaite style wychowywania dzieci. Czy któryś z nich jest lepszy? Oczywiście nie.

 • "Niska kultura to kino polskie"

  Z Wiktorem Rubinem reżyserem teatralnym, który zrealizował między innymi takie spektakle jak : "Mojo Mickybo", "Tramwaj zwany pożądaniem", "Lilla Weneda", "Przebudzenie wiosny", "Drugie zabicie psa" rozmawia Dariusz Łukaszewski.

 • Dzis rano wkleilam tylko link do artykulu, ktory polecila mi pewna przyjaciolka z Polski, a ktory mnie bardzo zainteresowal bo kuchnia moja pasja jest!...

 • kochane moje pomocy! malina do polskiej szkolki napisala juz dwa wypracowania o stasiu i nel. narysowala komiks o przygodzie ze sloniem a teraz ma zaznaczyc...

 • Chris Niedenthal: Widziałem to na własne oczy

  Jego oczyma Zachód widział ważne wydarzenia polityczne i życie codzienne mieszkańców bloku wschodniego. Chris Niedenthal, dla którego Polska stała się ojczyzną z wyboru, przypomina przełomowe wydarzenia 1989 roku. Zdjęcia z tego okresu złożyły się na album "1989. Rok nadziei". - Uważam, że teraz źle się dzieje w Polsce. Doszli do władzy ludzie, którzy robią wrażenie, że chcą zniszczyć ten kraj, zaprzepaścić wszystko, co udało się z takim trudem wypracować, co zostało wywalczone 28 lat temu -...

 • Ze świecą szukać…

  Jako namiętny pożeracz seriali wypracowałem sobie metodę ich oceniania. Otóż dobry serial to nie ten, który się fajnie zaczyna, ale ten, którego producenci nie schrzanią w drugim lub trzecim sezonie.

 • 10 wymarzonych miejsc na podróż poślubną

  Przestawiamy ranking popularnych destynacji, z małą prośbą – nie traktujcie wymienionych propozycji ze śmiertelną powagą. Nawet wśród małżonków zdania są czasem podzielone i trzeba wypracować kompromis. Po prostu jedźcie tam, gdzie podpowiada wam serce i nie kierujcie się przy tym cudzymi gustami ani żadną modą, ponieważ to powinny być wasze marzenia i wasz wybór.

 • ...z fizyki i dlatego moje zycie jest takie skomplikowane. pan dal ten tekst poloniscie, dodastalam dodatkowa piatke z polskiego i jak zwykle dwoje z fizyki. na matematyce siedzialam w ostatniej lawce(...) i tylko jakies olimpiady z polskiego sprawily, ze inni nauczyciele przepchneli mnie kolanem do matury. mature zdalam na piatkach i dzieki temu ominely mnie egzaminy ustne. potem studiowalam muzykologie...