• Informacje na temat:

  wymowki na kazda okazje

Artykuły na temat: wymowki na kazda okazje
 • Nie szukaj wymówek, zacznij ćwiczyć Nordic Walking

  Uprawianie sportu może być świetną okazją do wyjścia z domu i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich. A przede wszystkim do poprawy kondycji fizycznej, wyglądu i samopoczucia. Niski koszt, minimalne ryzyko kontuzji, szybkie spalanie kalorii oraz spowolnienie procesów starzenia – to wszystko czyni nordic walking sportem idealnym dla seniorów.

 • ​Z każdym rokiem silniejsza

  Sztuka doceniania siebie jest ważniejsza od samych osiągnięć. Bo ludzie sukcesu to ci, którzy mimo potknięć, nie przestali wierzyć w siebie, gdy trafiały się im w życiu gorsze chwile.

 • Zadbaj o swoje nogi, aby w każdej chwili zmienić spodnie na wyjściową sukienkę

  Sezon przyjęć zbliża się wielkimi krokami, a ty zawsze chcesz wyglądać świetnie przy każdej okazji. Przyjęcia świąteczne, zaproszenia na ostatnią chwilę, spontaniczne spotkania ze znajomymi po pracy i w końcu wieczór sylwestrowy – musisz być gotowa w mgnieniu oka. Lepiej, żeby zaległa depilacja w żaden sposób cię nie ograniczała – upewnij się, że w każdej chwili możesz zmienić spodnie na wyjściową sukienkę i wybierz depilację za pomocą depilatora.

 • Chcę wyglądać ładnie, ale...

  ...używasz tylko na wyjątkowe okazje? To błąd. Piękny zapach jest jak kropka nad "i" - dopełnia wizerunek. Ma też wpływ na samopoczucie i, w zależności od kompozycji, orzeźwia lub koi. Na pewno jest niezbędny...

 • Zaszalej zimą

  Zima, mimo przygnębiającej szarości panującej w miastach to świetny czas na aktywność fizyczną i regenerację. To dobry moment na wzmacnianie odporności naszego organizmu i generowanie endorfin. Chłód i śnieg nie powinien być wymówką, gdyż aktywności w tym okresie mamy cały wachlarz – od możliwości doskonalenia umiejętności na miejskich lodowiskach po naukę jazdy na nartach w górach.

 • Cukier w górę, cukier w dół

  Wiele osób, które podczas rutynowych badań dowiaduje się, że ma podwyższone stężenie cukru we krwi, ignoruje tę informację. Wymówek jest wiele: błąd pomiaru, zbyt późna i obfita kolacja, wieczorna impreza. Tymczasem cukrzyca rozwija się w najlepsze! Po cichu uszkadza naczynia krwionośne oraz nerwy i nierzadko prowadzi do inwalidztwa lub śmierci. Z diabetologiem, prof. dr. hab. n. med. Leszkiem Czupryniakiem rozmawia Katarzyna Koper.

 • Nie chudniesz? Wiemy dlaczego!

  Kobiety nie mają sobie równych w wymyślaniu kolejnych diet i wymówek, dla których nie są w stanie ich utrzymać do końca. "Miałam zły dzień", "dziś są moje urodziny", "nie mogłam się powstrzymać" - to najpopularniejsze kobiece usprawiedliwienia dla obżarstwa.

 • Dopiero od niedawna mogę żyć w prawdzie

  ...wypełnia mi cały czas. W związku z tym staram się łapać okazje i wyrywam wolne chwile z Matyldą, ale nie jest to łatwe. Na dodatek mam teraz do czynienia z buntem nastolatki, więc jest to tym trudniejsze...

 • Wydaje się, że będąc przedstawicielką płci “pięknej” powinnam bronić naszych kobiecych racji i solidaryzować się z moją płcią w każdym temacie. Niestety - prawda nie zawsze leży po naszej stronie.

 • 21 powodów dla których kochamy dzieci

  Te słodkie stópki, miękkie, różowe ciałko, pierwszy uśmiech bezzębnych dziąsełek... Za każdym razem, gdy na nie patrzysz, ogarnia cię fala miłości i zapominasz o nieprzespanych nocach. Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy napisać, za co jeszcze mamy uwielbiają swoje maluchy!