• Informacje na temat:

  wycienczenie

Artykuły na temat: wycienczenie
 • Przeżyły piekło. Zostały uratowane w ostatnim momencie

  Trzy psy, trzy historie. Między innymi Kazanka, który był w strasznym stanie, gdy został przywieziony do Harbutowic. Cały słaniał się na nogach z wycieńczenia i miał bielma na oczach. Jego były właściciel celowo głodził go przez wiele miesięcy. Trafił do przytuliska w ostatnim momencie.

 • mur

  Siedzę w ukryciu swojego mieszkania. Jestem bardzo zmęczona. To przecież zdarza się każdemu, prawda?  Z tym, że ja po raz pierwszy zmęczona jestem moim...

 • Ola Żebrowska pierwszy raz o porodzie

  Żona Michała Żebrowskiego została matką w młodym wieku. Pierwszy raz opowiedziała o emocjach, które jej wtedy towarzyszyły.

 • Żona powie „dość”?

  Adam Małysz zakończy karierę kierowcy?

 • „Traciłam głos, mdlałam.” Scherzinger opowiada o walce z bulimią.

  Patrząc na uśmiechniętą i tryskającą energią Nicole Scherzinger trudno uwierzyć, że piosenkarka ma za sobą poważne problemy zdrowotne związane z zaburzeniami odżywiania. Po raz pierwszy do problemów z bulimią gwiazda Pussycat Doll przyznała się kilka lat temu. Teraz w wywiadzie dla Cosmopolitan opowiedziała o szczegółach walki z chorobą.

 • Eugeniusz Bodo: Życie jak film

  Spektakularna kariera, burzliwe romanse, poważne kłopoty z prawem, tragiczna śmierć. Fascynującą biografię najsłynniejszego przedwojennego amanta już wkrótce poznamy lepiej dzięki serialowi TVP.

 • Jesteś fit maniaczką? Twoje szanse na ciążę maleją!

  Dbasz o siebie, żyjesz aktywnie, a mimo to nie możesz zajść w ciążę? Winna może być zbyt duża dawka aktywności fizycznej i częsty jej skutek, czyli niedowaga. Coraz więcej badań potwierdza – jeśli spędzasz godziny dziennie na siłowni lub jesteś fanką maratonów, możesz mieć problem z poczęciem.

 • Skąd się bierze jo-jo?

  Pojawia się nagle i w ciągu kilku dni rujnuje sylwetkę, na którą pracowałaś w pocie czoła przez długie tygodnie. To jo-jo. Jak z nim walczyć?

 • Myśliwy z okienka

  Kochał zwierzęta, ale lubił też polować. W kultowym programie „Zwierzyniec” Michał Sumiński z niezwykłą pasją opowiadał o jeleniach na rykowisku, szarżujących dzikach i tokowaniu cietrzewi.

 • Te diety szybko odchudzają, ale równie szybko rujnują twoje zdrowie

  Szczupłe uda, zgrabne i zaokrąglone pośladki, wyrzeźbione ramiona i płaski brzuch, a wszystko bez grama cellulitu. Kult idealnej, smukłej sylwetki ma się wyjątkowo dobrze, a zapowiadana od lat moda na rubensowskie kształty wciąż nie ma wystarczającej siły przebicia. Efekt? Dieta goni dietę, narodowych trenerek fitness przybywa tak jak kompleksów u większości przeciętnych kobiet. Są jednak diety, które nie tylko nie poradzą sobie trwale z nadprogramowymi kilogramami – one mogą trwale zrujnować...

Zdjęcia na temat: wycienczenie
Dyskusje na temat: wycienczenie
 • Re: Mój chłopak jest alkoholikiem.

  i wycienczenie i tak ciagle beda wynikac jakies problemy... Przykro mi. Przykro patrzec, jak bliski czlowiek sie marnuje.

 • Re: Jak wyglądała królowa Jadwiga

  Zmarla w wieku26lat bo miała waska miednice, ktora powodowala klopoty z porodem, wycienczenie organizmu. Teras setku lat pozniej, porody dalej sa traumatycznym przezyciem.

 • Re: Pięć złotych zasad, gdy coś cię bierze

  Dla waszego oswiecenia w kwesti czosnku mianowicie mam 22 lata jadlem czosnek 3 razy dziennie po 1 ząbku bo mam slabą odpornosc i nabawiłem sie dyspepsji zoładka organizm nie przyjmuje jedzenia spadlem 5kg w ciagu 1.5 miesieca do tam tej pory bylem szczupłej budowy i teraz widac sie przezemnie same kosci oslabienie i wycienczenie do tego stopnia ze jak szedłem drogą a byl troche porywisty