• Informacje na temat:

  wybielanie przebarwien skóry

Artykuły na temat: wybielanie przebarwien skóry
 • Jak skutecznie usunąć przebarwienia?

  Ciemne plamki na twarzy, dekolcie i dłoniach dodają lat równie skutecznie co zmarszczki. Powstają, gdy nieprawidłowo działają melanocyty – komórki wytwarzające barwnik skóry (melaninę). A ten gromadzi się i tworzy przebarwienie.

 • Lirene Wybielanie: Promienna skóra bez przebarwień

  Cera dojrzała wymaga nie tylko wsparcia w walce z pogłębiającymi się zmarszczkami i utratą jędrności, ale również z pojawiającymi się coraz liczniejszymi przebarwieniami.

 • Maseczka z banana na przebarwienia

  Te słoneczne owoce zawierają dużo witaminy A, pomagającej złagodzić przebarwienia. Są również źródłem witaminy E, dzięki której nasza cera staje się bardziej odporna na działanie promieni słonecznych oraz witamin z grupy B nawilżających cerę. A ponieważ teraz te owoce nie są drogie, warto wykorzystać ich moc.

 • Skóra na detoksie

  .... Działa także rozjaśniająco, dlatego zalecany jest paniom z przebarwieniami skóry. Mimo silnego działania przeciwtrądzikowego nadaje się także do stosowania przez osoby o cerze wrażliwej, gdyż nie(...) i krzemionkę). Dzięki swojej porowatej strukturze ma zdolność wiązania i absorpcji. Można porównać go do gąbki. Przyciąga on wszelkie zanieczyszczenia i bakterie nawet z głębszych warstw skóry...

 • Żegnajcie przebarwienia!

  Płytkie przebarwienia łatwo usuniesz domowymi sposobami. Głębokie zlikwidujesz w gabinecie dermatologa.

 • Produkty z domowej spiżarki pomocne w pielęgnacji skóry

  ...bardziej sprężysta. Szukaj więc tego składnika w kremach, szczególnie przy cerze dojrzałej. Kwas mlekowy rozjaśnia również plamy i przebarwienia, ujednolicając koloryt skóry (usuwa m.in. sińce pod(...) z dodatkiem mleka zapewnią komfort suchej skórze. Nasza rada: Domowej roboty maska pomoże zwęzić pory skóry. Dwie łyżki mleka zagrzej z dwiema łyżkami żelatyny. Mieszaj, aż żelatyna się rozpuści. Gdy...

 • Sposoby na plamki i przebarwienia

  Po wakacjach zazwyczaj odkrywamy, że znów nam ich przybyło. Dermatolog dr Ewa Chlebus z Kliniki Nova Derm wyjaśnia, w jaki sposób odzyskać ładny, jednolity odcień skóry.

 • Metody na przebarwienia

  Piegi, plamki, plamy. Przebarwienia to jedna z tych pamiątek z wakacji, które mało cieszą. Jesień jest najlepszym czasem na ich usuwanie.

 • Dłonie na pokaz

  Skóra twoich rąk może dłużej zachować młodość. Składniki kremów do rąk wybielą skórę, zablokują enzymy odpowiedzialne za przebarwienia i odżywią.

 • Proste sposoby na przebarwienia

  Podstawowym warunkiem sukcesu jest niedopuszczenie promieni słonecznych do skóry - bo inaczej wybielanie nie ma sensu! Pilnujmy tego zarówno podczas kuracji rozjaśniania, jak i po jej zakończeniu(...) filtrem, SPF minimum 30. Na płytkie i jasne domowe metody Najprostsze wybielacze do skóry mamy w zasięgu ręki. To jabłka, winogrona, gruszki, owoce egzotyczne (cytrusy, papaja, ananas)i jagodowe...