• Informacje na temat:

  wrozba andrzejkowa

Artykuły na temat: wrozba andrzejkowa
 • Impreza andrzejkowa kiedyś i dzisiaj

  Wigilia świętego Andrzeja to od wieków noc znana z odprawiania wróżb. Jej charakter zmienił się jednak na przestrzeni czasu. Z poważnego, kultywowanego w samotności obrządku, Andrzejki stały się ostatnią okazją do hucznej zabawy przed adwentem przygotowującym do Świąt Bożego Narodzenia.

 • Andrzejkowy manicure, czyli 4 imprezowe inspiracje

  Obchodzone 30 listopada popularne Andrzejki, są świetną okazją, aby zaszaleć z kolorem i kształtem swoich paznokci. Błyszczące naklejki, złote dodatki i nieszablonowe wzory to elementy, na które warto postawić w tym roku. Zobacz, jakie propozycje manicure`u na andrzejkową imprezę przygotował dla ciebie salon urody The Girls Beauty Bar.

 • Andrzejkowy horoskop

  Andrzejki to magiczny czas, szczególnie dla osób samotnych. Wróżby skupiają się w tym czasie szczególnie na sprawach miłości, niewielu zdaje sobie sprawę, że w tym czasie możemy przyciągnąć w nasze życie miłość, albo uwolnić od starych zależności sercowych.

 • Andrzejkowe wróżby

  Dawniej wróżenie z kart nie było tak popularne jak dzisiaj, a naszą przyszłość mogliśmy zobaczyć za pomocą snów i właściwej ich interpretacji.

 • Wierzysz w andrzejkowe wróżby?

  Nadszedł ten odpowiedni czas lania wosku. W nozdrza uderzył nas pszczeli zapach, zaskwierczało, a potem zastygło na tafli wody. Delikatnie, aby obejrzeć to w całości wyjmujemy, patrzymy z uwagą na rzeźbę.

 • Andrzejkowe wróżby Joanny Black

  Zapraszamy Was na wyjątkowy, przedandrzejkowy wieczór, pełen wróżb i przepowiedni.

 • Narysuj cztery rzędy pionowych kresek (po kilka, kilkanaście sztuk w każdym wierszu). Następnie skreślaj kolejno po trzy kreski w każdym rzędzie, aż będzie za mało, by skreślać. Zanotuj przy każdym rzędzie, ile zostało „reszty” (jeśli nie zostało nic, napisz „0”). W ten sposób uzyskujesz liczbę, przy pomocy której odczytujesz wróżbę:

 • Wierzysz w andrzejkowe wróżby?

  Nadszedł ten odpowiedni czas lania wosku. W nozdrza uderzył nas pszczeli zapach, zaskwierczało, a potem zastygło na tafli wody coś. Delikatnie, aby obejrzeć to w całości wyjmujemy, patrzymy z uwaga na rzeźbę.

 • Andrzejkowy horoskop twoim kluczem do szczęścia?

  Horoskop andrzejkowy napisałam dla was kochani korzystając z najpiękniejszego tarota na świecie - El Tarot Celta. Niech przyniesie spełnienie wszystkich wróżb, niech zapewni powodzenie i niech sprawi, że wybierzecie zawsze drogę pozytywnego podejścia do życia, a negatywy rozwiążecie w mgnieniu oka.

 • Wróżby andrzejkowe

  Wróżb andrzejkowych jest niezliczona ilość, jednak są takie, które są już powszechnie znane i weszły na stałe do andrzejkowej tradycji. Będzie to na przykład wróżba polegająca na tym, że wszystkie niezamężne dziewczyny stawiają buty jeden za drugim: ta panna, której but stanie częściowo za progiem, może liczyć na rychły związek.

Dyskusje na temat: wrozba andrzejkowa
 • -

  -

  a ja zycze Tobie (i sobie:)) by sie moja wrozba andrzejkowa spelnila:)) Do siego roku:))