• Informacje na temat:

  właściwości ananasa

Artykuły na temat: właściwości ananasa
 • Jest to owoc pochodzący ze strefy tropikalnej – aromatyczny, słodki, a jednocześnie bogaty w błonnik, witaminę C, potas i wapń. Doskonale nadaje się...

 • Woda z ananasem – nowy hit dietetyczny

  Była już woda z cytryną, woda z miodem, woda z imbirem, zwykła woda, a teraz przyszedł czas na wodę z sokiem z ananasa. Miłośnicy zdrowego żywienia twierdzą, że wypita codziennie szklanka takiego napoju, pomoże zgubić zbędne kilogramy.

 • Cztery sposoby na bolące stawy. Sięgnij po ananasa

  ...substancję, która dodatkowo ma właściwości przeciwbólowe.  4. Rozluźnij w kąpieli  Ciepła woda minimalizuje ból, rozluźniając mięśnie. Dla wzmocnienia leczniczego efektu możesz do wody dodać wywar...

 • Ananas - skarbnica zdrowia

  Jego ojczyzną jest Ameryka Południowa. Uprawia się go tam, gdzie temperatura przekracza 20 stopni Celsjusza. Świeże owoce ananasa posiadają bogate właściwości odżywcze, lecznicze i oczyszczające.

 • Od odchudzającego ananasa do szkodliwego mleka, czyli włoscy rolnicy obalają mity

  Odchudzające działanie ananasa, szkodliwość mleka dla dorosłych i przewaga cukru trzcinowego nad białym - to niektóre fałszywe mity, które obalają eksperci z włoskiego związku rolników. Ich tezy niekiedy zaskakują.

 • Kokosowy zawrót głowy

  W Azji palmę kokosową nazywa się drzewem życia. Unikalne połączenie kwasów tłuszczowych sprawia, że olej kokosowy ma właściwości odżywcze, a nawet lecznicze.

 • Zdrowotne hity prosto z natury

  Mamy do dyspozycji coraz więcej naturalnych produktów z całego świata, które mają wyjątkowe właściwości dla zdrowia. Poznaj te, po które warto sięgać, gdy zbliża się sezon infekcji wirusowych.

 • Odchudza i chroni przed rakiem

  Ten egzotyczny owoc ma wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Kiedy warto po niego sięgać? Gdy pragniesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Ananas zawiera mnóstwo błonnika i silnie pobudza(...) boisz się osteoporozy lub masz problemy z zębami. Ananas ma w składzie dużo wapnia. Gdy palisz papierosy. Silne antyoksydanty zawarte w miąższu ananasa chronią przed rakiem płuc.

 • Letni, dziki zachód z Original Source

  Original Suorce Golden Pineapple  ugasi nawet letnią gorączkę. Apetyczny ananas prezentuje porywające właściwości ukryte w butelce soczyście żółtego i pobudzającego żelu pod prysznic. Już po pierwszym użyciu żelu, w twojej łazience nastąpi eksplozja letniego orzeźwienia. Zapach słodkiego ananasa przeniesie cię w egzotyczne zakątki. To idealny żel pod prysznic na upalne, letnie miesiące. Uważaj bo...

 • Owoce egzotyczne. W jakich schorzeniach wspomagają kurację?

  ...​Coraz więcej pojawia się w naszych sklepach owoców z egzotycznych krain. Niektóre już dobrze znamy, ale wciąż odkrywamy nowe. Mają nie tylko ciekawy, oryginalny smak, zazwyczaj inny niż owoce polskie, ale podobnie jak nasze jabłka, gruszki czy śliwki zawierają dużo minerałów, witamin, błonnika i innych cennych substancji. Wiele z nich ma wspaniałe właściwości. Dlatego warto je jeść, choćby od...

Zdjęcia na temat: właściwości ananasa
Dyskusje na temat: właściwości ananasa