• Informacje na temat:

  wakacje w rumunii

Artykuły na temat: wakacje w rumunii
 • Co trzeba wiedzieć, jadąc do Rumunii

  .... Szczególnie mocno widać to podczas przemieszczania się z wielkich ośrodków miejskich do mniejszych miejscowości bądź wsi. Przed wyjazdem do Rumunii zapoznaj się z kilkoma informacjami, które mogą okazać się(...) walutą jest lei rumuński, którego przelicznik nie powinien sprawić ci większych problemów - 1 RON jest równy mniej więcej jednej polskiej złotówce.  Ceny w Rumunii są bardzo atrakcyjne i rzadko zdarza...

 • Maj i czerwiec najlepsze na tanie wakacje

  Wakacje przed sezonem kuszą idealną pogodą, spokojem w kurortach i zdecydowanie niższymi cenami. To też najlepszy czas, aby „upolować” super last minute.

 • wakacje..!

  ...... Gorzej, kiedy jedzie się do lasu, w góry albo na jakąkolwiek większą wyprawę. Do tej pory nie wiem, jak udało mi się spakować do Rumunii-Bułgarii, a wcześniej Słowacji-Ukrainy. Hmmm... to znaczy wiem(...) bardzo chciałabym już zamknąć za sobą drzwi. Zarzucić plecak i... zaczać wakacje. Już CZAS!

 • 20 tanich kierunków na wakacje

  Portal priceoftravel.com opublikował Backpacker Index - listę miejsc świata, w których żyje się najtaniej. Dzienny koszt życia w danym miejscu uwzględnia między innymi noclegi, 3 posiłki i transport publiczny. Dla ułatwienia wszystko zostało podane w dolarach amerykańskich. Należy dodać, że indeks nie uwzględnia cen połączeń lotniczych lub innych umożliwiających transport do danego kraju, które mogą być dosyć drogie – ale za to życie na miejscu przez dłuższy czas bardzo się opłaca. My...

 • Wrocilam z Rumunii:) najpiekniejszy weekend z calych moich wakacji. Cuje sie jak po 2 tygodniach urlopu. Poznalam cudownych ludzi, ktorzy pokazali mi inne...

 • Dzień bez długów

  ...17 listopada przypada dziesiąta edycja Dnia bez Długów. To święto zachęcające do rozsądnego planowania domowego budżetu obchodzone jest również w Czechach, w Rumunii i na Słowacji. Ten dzień, to dobry pretekst, by podsumować bieżący rok i zastanowić się nad własnymi wydatkami.

 • O tym pamiętaj przed wyjazdem

  Zanim wybierzesz się na upragnione zagraniczne wakacje, musisz się dobrze przygotować. Nie odkładaj spraw paszportowych lub wizowych na ostatnią chwilę. Podpowiadamy, na co jeszcze warto zwrócić uwagę.

 • Nigeria, Meksyk, Wenezuela, a potem Salwador i Portoryko. To nie ranking miejsc, gdzie warto pojechać na wakacje, choć może warto się nad tym zastanowić... Specjaliści ustalili bowiem, że obywatele tych państw są szczęśliwsi niż w innych krajach.

 • Dominika Grosicka chwali się swoją figurą

  Zaraz po meczu z Rumunią, Kamil Grosicki zabrał swoją rodzinę na upragnione wakacje. Celem podróży była imprezowa Ibiza. Jak widać znana para świetnie się bawi, na Instagramie Dominiki możemy podziwiać zdjęcia z różnych imprez, ale nie tylko! Grosicka chętnie chwali się swoim ciałem. Widać, że żona piłkarza nie próżnuje, bo świetnie wygląda.

 • Perły demoludów

  ...-u. W latach 70., w epoce Gierka, najwięksi szczęśliwcy mogli się wybrać na wakacje nad Balaton i Morze Czarne. Kogo było na nie stać? Lekarzy, adwokatów, prywaciarzy, wysoko postawionych działaczy PZPR(...). deficytowych towarów i łapówki dla celników. "Dokąd wyjechać na wypoczynek?", pytał autor przewodnika KAW z 1976 roku Światosław Spalle. "60 proc. polskich turystów udających się na wakacje za granicę...

Dyskusje na temat: wakacje w rumunii