• Informacje na temat:

  wakacje w grecji

Artykuły na temat: wakacje w grecji
 • Grecja: wakacje idealne

  Grecja jest idealnym miejscem na wakacje. Nie wierzysz? W pięciu punktach udowodnimy Ci, że mamy rację!

 • Jego pierwsze greckie wakacje

  Na swoje pierwsze wakacje pojechał do Grecji, nieskrępowany nadmiarem wiedzy o sprawach świata klasycznego. Bez tego pryzmatu, przez który jest często widziana jest Grecja nowożytna.

 • Wakacje w tropikach

  Zamierzasz spędzić urlop w Hiszpanii, Grecji, Egipcie, Kenii czy Indonezji? Warto pamiętać, że oprócz wspaniałych wrażeń, z dalekiej podróży można przywieźć poważną chorobę.

 • Grecja, jakiej nie znasz! Niesamowite greckie legendy

  Grecja to nie tylko zapierające dech krajobrazy i ścieranie się starożytnej architektury ze współczesnym stylem życia. Poznaj bogatą historię Grecji, której nie znajdziesz w przewodnikach!

 • Podlasie zamiast Grecji? Nie jadę!

  Skoro tak, to nie chcę cię znać! – moja 16-letnia Oliwia krzyczała do słuchawki. – Mieliśmy jechać do Grecji! Obiecałeś mi! Nienawidzę cię! – i rzuciła telefonem.

 • Tyle kosztowały ich wakacje

  Tyle kosztują rajskie wakacje Anny (27) i Roberta (27) Lewandowskich na greckiej wyspie Mykonos. Na wczasach w luksusowym hotelu bawili się znakomicie. Poznali nie tylko sławną modelkę, aniołka Victoria’s Secret, Adrianę Limę (35), ale i szkockiego aktora Gerarda Butlera (46), który przyleciał do swojej ukochanej Grecji razem z dziewczyną, projektantką wnętrz Morgan Brown (39).  Show 15/2016

 • Tyle kosztowały ich wakacje

  Tyle kosztują rajskie wakacje Anny (27) i Roberta (27) Lewandowskich na greckiej wyspie Mykonos. Na wczasach w luksusowym hotelu bawili się znakomicie. Poznali nie tylko sławną modelkę, aniołka Victoria’s Secret, Adrianę Limę (35), ale i szkockiego aktora Gerarda Butlera (46), który przyleciał do swojej ukochanej Grecji razem z dziewczyną, projektantką wnętrz Morgan Brown (39).  Show 15/2016

 • Wakacje za granicą? Ubezpiecz się!

  ...). W NIEKTÓRYCH KRAJACH (np. w Grecji) karta EKUZ nie obejmuje leczenia skutków uprawiania sportów ekstremalnych. Marta Krawczyk...

 • Wakacje przed sezonem? To dobre rozwiązanie!

  ...wakacji w Grecji z opcją all inclusive w hotelu 4* przed sezonem będzie porównywalny z pobytem w tym samym kraju, ale w znacznie gorszym standardzie hotelu, z opcją wyżywienia HB w szczycie sezonu(...) obejmują zazwyczaj wiele atrakcji, sporo również się chodzi, nie zawsze w cieniu. Wiosenne wakacje polecam również parom i osobom, które chcą sobie "wziąć wolne" od rodzicielskich obowiązków" - tłumaczy...

 • Bezpieczne wakacje w strefie zagrożenia

  Z kupnem wakacji czekamy często do ostatniej chwili. Niedawne ataki terrorystyczne, problemy gospodarcze Grecji czy strach przed upadkiem biura podróży, utrudniają nam dodatkowo podjęcie decyzji dotyczącej miejsca wypoczynku. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc uniknąć problemów z urlopem.

Wideo na temat: wakacje w grecji
Dyskusje na temat: wakacje w grecji
 • Re: Gdzie na wakacje?

  ja w tym roku lecę do Grecji, udało mi się wyrwać bardzo fajną ofertę w Itace, jednak warto przeglądać oferty biur podróży.

 • Re: Wyklikaj sobie wakacje marzeń

  74 proc zostaje w wakacje w kraju, na szczęście, w grecji i hiszpani będzie mniejszy obciach

 • Re: Gdzie na wakacje?

  Nie musisz wcale być bogaty aby fajnie spędzić z wakacje. Jak wejdziesz na www.piotrodwakacji.pl przekonasz się sam. Znajdziesz tam np. 12 dniowy wyjazd do Grecji od 699 zł, lub do Hiszpanii od 799 zł. A jak napiszesz "Rabat" na magda@piotrodwakacji.pl możesz jeszcze dostać 5 % rabatu. Za takie pieniądze naprawdę lepiej być leniwym :)

 • Re: Ile trzeba zapłacić za wakacje z Ewą Chodakowską?

  Są ładniejsze i taniej ! Zoofilia jest karalna ! A swoją drogą straszna bieda w tej Grecji !!!

 • Re: Gdzie na wakacje?

  A ja marzę o Grecji, biuro Almatur oferuje wycieczkę Akropolis Tour. Starożytna Grecja pozostawiła po sobie wiele pięknych zabytków i wypocząć przy okazji można.

 • Re: Jego pierwsze greckie wakacje

  W tym roku, po raz pierwszy, po wielu namowach zdecydowałam się spędzić wakacje nad morzem Egejskim. NIGDY WIĘCEJ! Wszystkie uroki Grecji przysłoniło mi jedno - chmary bezpańskich psów, wałęsających się WSZĘDZIE! To jest tak przykre, tak smutne, że nie dało się wypocząć, NIENAWIDZĘ GREKÓW! - Ohydny, wredny naród, bez serc i sumień!

 • Re: Gdzie na wakacje?

  My do Grecji z biurem Grecos Holiday to specjaliści od Grecji i znają ją lepiej niż inni. W zeszłym roku też tam byliśmy, to kraj do którego chce się wracać.

 • Re: Wybrzeże i Mazury: Wakacje gwiazd PRL

  Szwagier z zona pojechali do Grecji. Juz na wstepie dostali po podejrzanych oliwkach dwudniowej biegunki. Potem szwagier doznal szoku alergicznego po owocach morza. Spuchl jak bania, uratowali go cortisonem. Nastepnie wylazly im wrzody jak sliwy, ktore przywiezli do Polski jako suweniry. Szwagierka kilka razy zemdlala od upalu. Ale widokowki poslali, zeby im zazdroscili.

 • Re: Gdzie na wakacje?

  Wybieram się z mężem w połowie września do Grecji. W tym okresie można liczyć na niższe ceny (sprawdźcie sobie www.slonecznie.pl ), przyjemną pogodę oraz brak dzieci (będą w szkole) :D Same superlatywy.

 • Re: Podlasie zamiast Grecji? Nie jadę!

  w Szwecji, Norwegii mlodziez 16 letnia dorabia sobie jako pracownik letni czy to w sklepach, restauracjach, w domach starosci, prcauja 7.5 godzin dziennie przez 3 tygodnie i za zarobione pieniadze jada na wakacje. nie ma tak jak ta smarkula,z e obraza sie bo ojca, matke nei stac na wakacje.