• Informacje na temat:

  wagary jak pomoc

Artykuły na temat: wagary jak pomoc
 • Dlaczego chodzi na wagary?

  Aby dzieci nie unikały szkoły, muszą wiedzieć, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.

 • Radość to mój stan naturalny

  ...​"O, jak mi dobrze", pomyślała. Udany związek, niedawny ślub, dobra passa zawodowa: własne programy telewizyjne i książki kulinarne. Ale żeby to wszystko osiągnąć, Ania Starmach musiała kiedyś wywrócić swoje życie do góry nogami.

 • Artur Żmijewski: Staram się nie powtarzać błędów

  Mówi, że patrzy przed siebie i nie zwraca uwagi na upływający czas. Aktor właśnie obchodzi 50. urodziny, a kobiety kochają się w nim tak samo jak 30 lat temu.

 • Lenistwo uszczęśliwia

  Jesteś leniwa. Nie brzmi jak komplement? Nie szkodzi. Zamiast układać wielostronicowe plany działań na rok 2016, obiecaj sobie, że będziesz... dużo spała. Plątała się po domu w szlafroku. Myślała o niebieskich migdałach. Po co? By mieć umysł ostry jak brzytwa. Mnóstwo czasu na własne pasje. I sporo zadowolenia z życia – mówi Ulrich Schnabel, autor książki "Sztuka leniuchowania. O szczęściu...

 • Nastolatki w Polsce

  Z najnowszych badań prof. Zbigniewa Izdebskiego przeprowadzonych wśród 5173 uczniów w ramach międzynarodowego projektu badawczego Państw Regionu Morza Bałtyckiego wynika, że ponad połowa nastolatków wieku 17-18 lat nie może liczyć na zrozumienie i pomoc ze strony rodziców.

 • Wizyta starszej pani

  To chyba sprawiedliwe, że najpierw rodzice opiekują się nami, a potem my nimi. Tylko że dzisiaj istnienie wielopokoleniowej rodziny nie jest proste. Hasło "Mama zamieszka z nami" bywa dla domowników zapowiedzią rewolucji. Jak uniknąć konfliktów? Jak stworzyć większą, kochającą się rodzinę i jednocześnie nie zagubić siebie?

 • Z czego czasem lepiej się nie zwierzać (nawet przyjaciółce)

  Lubimy ponarzekać na bliskich. I nic dziwnego, bo nikt nie potrafi rozzłościć nas jak mąż ani doprowadzić do rozpaczy jak własny potomek. A co w tym złego, że mamy ochotę wygadać się i wyżalić(...) z rozmowy niewłaściwe wnioski. Zobacz, jakie przykre niespodzianki może przynieść nadmierna szczerość i jak się przed nimi chronić. Alicja: Sama wiesz, jaki on jest! Po maturze obiecałyśmy sobie...

 • Chuda, chudsza, śmierć

  ..."Anoreksja to nie rak", ucieszyłam się, bo nie wiedziałam jeszcze, jak groźna jest to choroba.

 • Brzydkie kłamstwa czy niewinne fantazje?

  Martwisz się, że twoje dziecko ciągle buja w obłokach lub mówi nieprawdę? Spokojnie. Takie zachowania zdarzają się wszystkim: i dzieciom, i dorosłym. Podpowiadamy, jak na nie reagować.

 • Nie przytulaj mnie przy dzieciach

  Samotna kobieta po przejściach ma prawo się zakochać. Ale gdy przyzna się do tego swoim dzieciom, sprawa się komplikuje. Syn albo córka często nie akceptują "taty bis". Czują lojalność wobec swojego ojca, mężczyznę mamy traktują jak konkurenta, który odbiera im jej uwagę i czas. Ale jest i dobra wiadomość: z czasem wszystko się układa.

Dyskusje na temat: wagary jak pomoc
 • -

  -

  Wagary mialas zasluzone. Nie wiem, czy wszyscy juz wiedza, ze Kiiki to taka dobra wrozka, ktora sila woli (tudziez jakakolwiek inna sila) zawraca zbladzonych wedrowcow ze zlej drogi i opoznia odloty samolotow na zyczenie ;) I to jeszcze w wolne, niedzielne popoludnie... Kiiki, klaniamy sie w pas i jeszcze raz bardzo dziekujemy za pomoc! Jak tylko wymyslimy "odwdzieke" to dam znac :)