• Informacje na temat:

  wagary jak pomoc

Artykuły na temat: wagary jak pomoc
 • Dlaczego chodzi na wagary?

  Aby dzieci nie unikały szkoły, muszą wiedzieć, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.

 • Między dobrem a złem

  Inżynier od robotów, który sześć lat temu został księdzem. Pracuje w poprawczaku, szuka nietypowych metod, żeby do chłopaków nie przemawiać „jak z ambony”. W piosence CHWDP rapuje, zamieniając źle kojarzony slogan na hasło: Chrystus Wam Daje Pokój. Z księdzem Adamem Anuszkiewiczem rozmawiamy o wiecznej walce dwóch sił. Zanim podzielimy się opłatkiem i jak co roku postanowimy poprawę.

 • Radość to mój stan naturalny

  ...​"O, jak mi dobrze", pomyślała. Udany związek, niedawny ślub, dobra passa zawodowa: własne programy telewizyjne i książki kulinarne. Ale żeby to wszystko osiągnąć, Ania Starmach musiała kiedyś wywrócić swoje życie do góry nogami.

 • Artur Żmijewski: Staram się nie powtarzać błędów

  Mówi, że patrzy przed siebie i nie zwraca uwagi na upływający czas. Aktor właśnie obchodzi 50. urodziny, a kobiety kochają się w nim tak samo jak 30 lat temu.

 • Lenistwo uszczęśliwia

  Jesteś leniwa. Nie brzmi jak komplement? Nie szkodzi. Zamiast układać wielostronicowe plany działań na rok 2016, obiecaj sobie, że będziesz... dużo spała. Plątała się po domu w szlafroku. Myślała o niebieskich migdałach. Po co? By mieć umysł ostry jak brzytwa. Mnóstwo czasu na własne pasje. I sporo zadowolenia z życia – mówi Ulrich Schnabel, autor książki "Sztuka leniuchowania. O szczęściu...

 • Rozerwany patchwork

  Rozstanie dwojga ludzi. Trzeba zdecydować, u kogo zamieszkają dzieci, kto ma na nie płacić, z kim będą spędzać weekendy. Z mamą czy tatą? Ale w rodzinach patchworkowych „mama” i „tata” to tylko słowa, bo w istocie przez lata żyją ze sobą ludzie, którzy według prawa są sobie „obcy”. Kinga i Weronika pokochały biologiczne dzieci swoich partnerów. Z wzajemnością. I jak teraz rozpruć patchwork...

 • Nastolatki w Polsce

  Z najnowszych badań prof. Zbigniewa Izdebskiego przeprowadzonych wśród 5173 uczniów w ramach międzynarodowego projektu badawczego Państw Regionu Morza Bałtyckiego wynika, że ponad połowa nastolatków wieku 17-18 lat nie może liczyć na zrozumienie i pomoc ze strony rodziców.

 • Wizyta starszej pani

  To chyba sprawiedliwe, że najpierw rodzice opiekują się nami, a potem my nimi. Tylko że dzisiaj istnienie wielopokoleniowej rodziny nie jest proste. Hasło "Mama zamieszka z nami" bywa dla domowników zapowiedzią rewolucji. Jak uniknąć konfliktów? Jak stworzyć większą, kochającą się rodzinę i jednocześnie nie zagubić siebie?

 • Z czego czasem lepiej się nie zwierzać (nawet przyjaciółce)

  Lubimy ponarzekać na bliskich. I nic dziwnego, bo nikt nie potrafi rozzłościć nas jak mąż ani doprowadzić do rozpaczy jak własny potomek. A co w tym złego, że mamy ochotę wygadać się i wyżalić(...) z rozmowy niewłaściwe wnioski. Zobacz, jakie przykre niespodzianki może przynieść nadmierna szczerość i jak się przed nimi chronić. Alicja: Sama wiesz, jaki on jest! Po maturze obiecałyśmy sobie...

 • Chuda, chudsza, śmierć

  ..."Anoreksja to nie rak", ucieszyłam się, bo nie wiedziałam jeszcze, jak groźna jest to choroba.

Dyskusje na temat: wagary jak pomoc
 • -

  -

  Wagary mialas zasluzone. Nie wiem, czy wszyscy juz wiedza, ze Kiiki to taka dobra wrozka, ktora sila woli (tudziez jakakolwiek inna sila) zawraca zbladzonych wedrowcow ze zlej drogi i opoznia odloty samolotow na zyczenie ;) I to jeszcze w wolne, niedzielne popoludnie... Kiiki, klaniamy sie w pas i jeszcze raz bardzo dziekujemy za pomoc! Jak tylko wymyslimy "odwdzieke" to dam znac :)