• Informacje na temat:

  w jakim miescie studiowac

Artykuły na temat: w jakim miescie studiowac
 • Brazylia: Rio de Janeiro, jakiego nie znacie

  ​Nasz czas w Rio dobiega końca, a mnie trapi świadomość, że większość wizyty spędziliśmy w usianej atrakcjami turystycznymi południowej części miasta - Rio z pocztówek i reklam, w którym zasypiasz kołysany przez szum fal, a każdego ranka wita cię zapierający dech w piersiach widok plaży. Gdzie zawsze masz blisko do rozpostartych ramion Chrystusa albo widoku kolejki linowej kursującej na Głowę Cukru i z powrotem. Dla większości turystów Rio na tym się kończy.

 • "Seks w wielkim mieście" kontra "Dziewczyny"

  Praca w korporacji czy własna firma? Szpilki od Manola Blahnika czy balerinki z przeceny? Miłość ślepa czy z rozsądku? Bohaterki dwóch kultowych seriali, tak jak bohaterki tego tekstu, są z różnych generacji, ale pytania zadają sobie podobne.

 • 5 skutków życia w nieustannym biegu

  W tygodniu pracujesz, w weekendy studiujesz, wychowujesz dziecko, dbasz o formę i nie pamiętasz, kiedy ostatni raz byłaś na urlopie? Jednym słowem - jesteś superwoman? Niestety, skutki takiego życia za kilka lat pewnie dadzą o sobie znać. I wcale nie będą przyjemne…

 • W butach Manolo Blahnika radośniej kroczy się przez życie

  Chciałem robić coś, co wymaga kreatywności, angażuje ręce i głowę - wspomina swoje początki Manolo Blahnik. Jego buty zachwycały Biancę Jagger, Palomę Picasso, stały się modowym bohaterem "Seksu w wielkim mieście". Od 21 czerwca "Blahniki" będą dostępne również w Polsce.

 • Alicja Klenczon: Historia jednej znajomości

  ...najpierw na brudno, potem przepisywał. Miał bardzo ładny charakter pisma. Listy ozdabiał zawsze jeszcze jakimś rysunkiem. Zawsze malował na końcu gitarzystę. Gdy się poznaliście Krzysztof Klenczon(...) i jakimiś znajomymi, w pewnym momencie podszedł do mnie jakiś grubawy facet i poprosił do tańca, ale dziwny to był taniec, bo on mnie wciąż obracał jakoś tak do sceny i ja tam zobaczyłam chłopaka...

 • Wesołe życie utrzymanka?

  To nie męskie prostytutki. Ani panowie do towarzystwa, jakich coraz więcej można znaleźć w sieci. To prawdziwi żigolacy – tak przynajmniej o sobie mówią. Utrzymankowie.

 • Może dziś nikogo nie zabiję

  ...tak myślę, ale że ta stara żyrafa nie wierzy, że ty jesteś dziewicą. Wyobraża sobie, że jesteśmy dwiema bezbożnicami, jakimiś egzaltowanymi libertynkami. Założę się o to! - No to co ja mam teraz zrobić...

 • Nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!

 • Julianne Moore: Podsysać, nie gasić

  Ma klasę aktorek dawnego Hollywood. Julianne Moore jest jak kameleon - jednego dnia gra młodą matkę, następnego wciela się w babcię. Jedyne, czego nie chce? Być na ekranie sobą.

 • Anna Cieślak: Czas na małą stabilizację

  Ależ ona ma temperament! Siedzenie w jednym miejscu nie jest dla niej. Zdaniem Anny Cieślak (33) życie trwa zbyt krótko, by zaczynać i kończyć je w tym samym mieście. Dom to jedno z najpiękniejszych słów, ale czasem warto poczekać, by stworzyć taki, o jakim marzyliśmy. Mówi, że czasem warto podjąć ryzyko Aktorka przeprowadzała się już chyba ze dwadzieścia razy. Nie zamierzała zapuszczać korzeni...