• Informacje na temat:

  w jakim miescie studiowac

Artykuły na temat: w jakim miescie studiowac
 • Jakie wykształcenie mają te gwiazdy? Dość nietypowe...

  Nie wszyscy polscy dziennikarze mają wykształcenie dziennikarskie. Wielu aktorów grających w rodzimych produkcjach nie ukończyło studiów aktorskich, podobnie jest z wokalistami. Jakie wykształcenie mają więc polskie gwiazdy? Czasem bardzo egzotyczne...

 • Brazylia: Rio de Janeiro, jakiego nie znacie

  ​Nasz czas w Rio dobiega końca, a mnie trapi świadomość, że większość wizyty spędziliśmy w usianej atrakcjami turystycznymi południowej części miasta - Rio z pocztówek i reklam, w którym zasypiasz kołysany przez szum fal, a każdego ranka wita cię zapierający dech w piersiach widok plaży. Gdzie zawsze masz blisko do rozpostartych ramion Chrystusa albo widoku kolejki linowej kursującej na Głowę Cukru i z powrotem. Dla większości turystów Rio na tym się kończy.

 • "Seks w wielkim mieście" kontra "Dziewczyny"

  Praca w korporacji czy własna firma? Szpilki od Manola Blahnika czy balerinki z przeceny? Miłość ślepa czy z rozsądku? Bohaterki dwóch kultowych seriali, tak jak bohaterki tego tekstu, są z różnych generacji, ale pytania zadają sobie podobne.

 • 5 skutków życia w nieustannym biegu

  W tygodniu pracujesz, w weekendy studiujesz, wychowujesz dziecko, dbasz o formę i nie pamiętasz, kiedy ostatni raz byłaś na urlopie? Jednym słowem - jesteś superwoman? Niestety, skutki takiego życia za kilka lat pewnie dadzą o sobie znać. I wcale nie będą przyjemne…

 • W butach Manolo Blahnika radośniej kroczy się przez życie

  Chciałem robić coś, co wymaga kreatywności, angażuje ręce i głowę - wspomina swoje początki Manolo Blahnik. Jego buty zachwycały Biancę Jagger, Palomę Picasso, stały się modowym bohaterem "Seksu w wielkim mieście". Od 21 czerwca "Blahniki" będą dostępne również w Polsce.

 • Alicja Klenczon: Historia jednej znajomości

  ...najpierw na brudno, potem przepisywał. Miał bardzo ładny charakter pisma. Listy ozdabiał zawsze jeszcze jakimś rysunkiem. Zawsze malował na końcu gitarzystę. Gdy się poznaliście Krzysztof Klenczon(...) i jakimiś znajomymi, w pewnym momencie podszedł do mnie jakiś grubawy facet i poprosił do tańca, ale dziwny to był taniec, bo on mnie wciąż obracał jakoś tak do sceny i ja tam zobaczyłam chłopaka...

 • Wesołe życie utrzymanka?

  To nie męskie prostytutki. Ani panowie do towarzystwa, jakich coraz więcej można znaleźć w sieci. To prawdziwi żigolacy – tak przynajmniej o sobie mówią. Utrzymankowie.

 • Może dziś nikogo nie zabiję

  ...tak myślę, ale że ta stara żyrafa nie wierzy, że ty jesteś dziewicą. Wyobraża sobie, że jesteśmy dwiema bezbożnicami, jakimiś egzaltowanymi libertynkami. Założę się o to! - No to co ja mam teraz zrobić...

 • Królewiec - dawna stolica Prus Książęcych

  Miasto założone na rzecznej wyspie szczyci się średniowieczną katedrą biskupów sambijskich oraz uniwersytetem powołanym przez króla Zygmunta Augusta. Profesorem tej uczelni był m.in. słynny filozof Immanuel Kant.

 • Nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!