• Informacje na temat:

  w jakiej pozycji najlepiej się kochac

Artykuły na temat: w jakiej pozycji najlepiej się kochac
 • Kochaj na zdrowie

  ...​Gdy seks jest udany, poprawia nastrój, odporność, pracę serca. To dobrze, że Polki chcą się cieszyć nim coraz dłużej. Ale żeby tak było, powinnyśmy również zadbać o zdrowie intymne. Kiedy i na co zwrócić uwagę? Pytamy dr Monikę Łukasiewicz, ginekologa i seksuologa.

 • Jak się ułożysz, tak się wyśpisz

  ...naciskiem na głowę i twarz. W tej pozycji zmniejsza się nacisk na obolałe części ciała, np. kolana ze zwyrodnieniami lub zapaleniem kaletki. To ułożenie łagodzi także ból bioder. Jak spać na plecach(...) sennych. Jest dobre dla mózgu, który w tym ułożeniu najlepiej pozbywa się zanieczyszczeń skutkujących chorobą Alzheimera, Parkinsona i innymi problemami neurologicznymi. Nie jest wskazane, jeśli...

 • Stanisława Celińska: Chciałabym się zakochać

  ...„Może ktoś stanie na mojej drodze”, zastanawia się aktorka, która pięknie śpiewa o miłości na swojej płycie „Atramentowa”. Krążek przyniósł jej wielki sukces: 69-letnia gwiazda chce nagrać kolejny i ani myśli o emeryturze!

 • Bałagan damsko- męski: Przesiądź się z wraka do cadillaca

  ...        Nieważne z jakiego powodu stałaś się wrakiem (owszem, hektolitry wylanych łez nie działają ani konserwująco na twoją karoserię ani też nie...

 • Drugi raz nam się uda! Co zrobić, abyś była szczęśliwa?

  Już kiedyś byliście razem, ale... nie wyszło. Każde poszło swoją drogą. I nagle ON znów jest w twoim życiu. Zastanawiasz się, czy dać drugą szansę tej miłości?

 • ​Co robić, żeby mieć lepszy orgazm?

  W kwestii orgazmu natura nie była dla kobiet tak łaskawa, jak dla mężczyzn. Paniom osiągnięcie rozkoszy przychodzi z większym trudem, wymaga zaangażowania i starań. Ale te starania mogą dać naprawdę spektakularny efekt. Jak się kochać, by mieć lepszy orgazm? Przeczytajcie, a potem zróbcie dobry użytek z tej wiedzy!

 • Radość z seksu w każdym wieku

  Inaczej kochamy się, mając lat trzydzieści, inaczej – czterdzieści, jeszcze inaczej po pięćdziesiątce. Życie intymne może dawać radość przez długie lata. Bo na każdym etapie natura przewidziała dla nas inne atrakcje.

 • Sprawdź, czy mu się podobasz

  ...przy tobie w tzw. pozycji otwartej. Nie dokładnie na wprost ciebie (bo wtedy jest to pozycja oznaczająca konfrontację), tylko kierując jedną nogę i głowę lekko w bok. Dostroi się też do ciebie pozycją(...) krępujesz, możesz podświadomie zniechęcać go do zbliżenia się do ciebie. Ale jeśli pokonasz lęk, spontanicznie odpowiesz na jego sygnały równie otwartą postawą, uważnym słuchaniem, dostosowaniem pozycji...

 • Ubierać się jak Chanel

  Wymyśliła małą czarną, Chanel nr 5 i strój sportowy dla kobiet. Jej eleganckie kostiumy były modne dłużej niż jeden sezon, a jej wyroby w latach 30. sięgały niebotycznych cen w Paryżu. Niezależna od mężczyzn, nigdy nie wyszła za mąż, a praca zawsze była dla niej najważniejsza. Coco Chanel - jedna z największych projektantek... stylu.

 • 25 rad, by maluch dobrze się rozwijał

  Aby wesprzeć rozwój dziecka, nie trzeba kupować wyszukanych zabawek edukacyjnych. Wystarczą miłość, uwaga i... rzeczy, które masz w domu, a twój brzdąc będzie stawał się coraz mądrzejszy i sprawniejszy.