• Informacje na temat:

  w czym prac zaslony

Artykuły na temat: w czym prac zaslony
 • Jak dbać o zasłony?

  Kurz i zabrudzenia nie dodają uroku finezyjnie upiętemu lub opadającemu obok okna materiałowi, a pielęgnacja i czyszczenie zasłon to tak na prawdę bardzo łatwy proces. Po upewnieniu się, co wolno, a czego nie, pranie tkanin nie będzie utrapieniem. Jak zatem dbać o zasłony zdobiące nasze okna od wewnątrz i zewnątrz?

 • Praca na zmiany bez szkody... dla zdrowia!

  Praca w systemie zmianowym nie idzie w parze z naszym wewnętrznym zegarem. Dlatego zwykle organizm się buntuje. Odczuwamy wtedy przewlekłe dolegliwości, np. kłopoty ze snem. Jesteśmy też bardziej narażeni na poważniejsze schorzenia. Lekarz radzi, jak się przed nimi uchronić.

 • Firanki, rolety czy żaluzje? Podejmując decyzję, weź pod uwagę piętro, na którym mieszkasz, i stronę świata, na którą wychodzą okna.

 • Co zrobić, by ubrania nie straciły fasonu i koloru? Przede wszystkim, zanim je włożysz do pralki, spójrz na metkę z instrukcją prania.

 • Czym zasłaniać okna?

  Firanki, rolety czy żaluzje? Podejmując decyzję, weź pod uwagę piętro, na którym mieszkasz, i stronę świata, na którą wychodzą okna.

 • Pranie i sprzątanie dla alergików

  .... Dlatego suszarkę stawiaj z dala od miejsc w mieszkaniu, w których śpicie czy najdłużej przebywacie. ✣ Pojemnik na proszek pralki czyść co jakiś czas środkiem grzybobójczym. ✣ Powietrze. Wilgotność...

 • Czy można mieć za dużo hermèsów?

  ...praca polegała na jeździe pustym samochodem tam i z powrotem wzdłuż Rodeo Drive, po którym kobiety spacerowały od butiku do butiku. Z reguły nawet przychodziły tam pieszo, ale i tak musieliśmy czekać(...). Znajomy projektant Theodore zgromadził ich całą kolekcję i wykorzystuje je do dekoracji domów, które przygotowuje do sprzedaży. Rozmieszcza pudełka w szafach w wyszukanych konfiguracjach, niczym...

 • Czy ktoś zamienił mi męża?

  ...", pociesza Renata. Alicja ma nadzieję, ale nie przechodzi. Przed ślubem Zanim poznaje Pawła, Alicja zarządza kilkunastoma osobami, po pracy z przyjaciółką projektuje ciuchy i sprzedaje je przez internet. Nie(...) kochanka. "Pani ojciec pożyje najwyżej dwa miesiące", słyszy Alicja w szpitalu. Przez kolejne tygodnie codziennie odwiedza tatę w hospicjum. - Nie miałam na nic siły, nie mogłam spać, w pracy słaniałam...

 • Zauważyłaś ostatnio, że po przyjściu do domu kichasz przez kilkanaście minut? To może być sygnał, że znajduje się w nim coś, co cię uczula. Nowy dywan, zasłony, świeżo pomalowane ściany to potencjalni winowajcy.

 • ..., zaczynaj sprzątanie od najdalszego od wejścia kąta, by nie dublować swojej pracy. Przesuwaj szczotkę gwieździstymi ruchami. Szczotką szczelinową oczyść wszystkie zakamarki mebli tapicerowanych (jako(...). Trzeba więc przyjąć właściwą kolejność prac. Dobrze jest nie tylko czyścić to pomieszczenie od góry do dołu, ale także zaczynać od strefy po prawej stronie kuchenki. Kuchnia jest najbrudniejsza, więc po...