• Informacje na temat:

  w czym prac zaslony

Artykuły na temat: w czym prac zaslony
 • Jak dbać o zasłony?

  Kurz i zabrudzenia nie dodają uroku finezyjnie upiętemu lub opadającemu obok okna materiałowi, a pielęgnacja i czyszczenie zasłon to tak na prawdę bardzo łatwy proces. Po upewnieniu się, co wolno, a czego nie, pranie tkanin nie będzie utrapieniem. Jak zatem dbać o zasłony zdobiące nasze okna od wewnątrz i zewnątrz?

 • Praca na zmiany bez szkody... dla zdrowia!

  Praca w systemie zmianowym nie idzie w parze z naszym wewnętrznym zegarem. Dlatego zwykle organizm się buntuje. Odczuwamy wtedy przewlekłe dolegliwości, np. kłopoty ze snem. Jesteśmy też bardziej narażeni na poważniejsze schorzenia. Lekarz radzi, jak się przed nimi uchronić.

 • Firanki, rolety czy żaluzje? Podejmując decyzję, weź pod uwagę piętro, na którym mieszkasz, i stronę świata, na którą wychodzą okna.

 • Co zrobić, by ubrania nie straciły fasonu i koloru? Przede wszystkim, zanim je włożysz do pralki, spójrz na metkę z instrukcją prania.

 • Czym zasłaniać okna?

  Firanki, rolety czy żaluzje? Podejmując decyzję, weź pod uwagę piętro, na którym mieszkasz, i stronę świata, na którą wychodzą okna.

 • Czy można mieć za dużo hermèsów?

  ...praca polegała na jeździe pustym samochodem tam i z powrotem wzdłuż Rodeo Drive, po którym kobiety spacerowały od butiku do butiku. Z reguły nawet przychodziły tam pieszo, ale i tak musieliśmy czekać(...). Znajomy projektant Theodore zgromadził ich całą kolekcję i wykorzystuje je do dekoracji domów, które przygotowuje do sprzedaży. Rozmieszcza pudełka w szafach w wyszukanych konfiguracjach, niczym...

 • Pranie i sprzątanie dla alergików

  .... Dlatego suszarkę stawiaj z dala od miejsc w mieszkaniu, w których śpicie czy najdłużej przebywacie. ✣ Pojemnik na proszek pralki czyść co jakiś czas środkiem grzybobójczym. ✣ Powietrze. Wilgotność...

 • Czy ktoś zamienił mi męża?

  ...", pociesza Renata. Alicja ma nadzieję, ale nie przechodzi. Przed ślubem Zanim poznaje Pawła, Alicja zarządza kilkunastoma osobami, po pracy z przyjaciółką projektuje ciuchy i sprzedaje je przez internet. Nie(...) kochanka. "Pani ojciec pożyje najwyżej dwa miesiące", słyszy Alicja w szpitalu. Przez kolejne tygodnie codziennie odwiedza tatę w hospicjum. - Nie miałam na nic siły, nie mogłam spać, w pracy słaniałam...

 • Jak dobrać długość zasłon do wnętrza

  Czym kierować się przy wyborze długości zasłon? Kiedy najlepiej sprawdzają się długie lub krótkie zasłony i w jaki sposób możemy optycznie poprawić proporcje wnętrza z ich pomocą?

 • Zauważyłaś ostatnio, że po przyjściu do domu kichasz przez kilkanaście minut? To może być sygnał, że znajduje się w nim coś, co cię uczula. Nowy dywan, zasłony, świeżo pomalowane ściany to potencjalni winowajcy.