• Informacje na temat:

  w czym prac firanki

Artykuły na temat: w czym prac firanki
 • ...pralki, nadającej się idealnie do przepierek. Nastaw na noc Jeśli mamy cicho pracującą pralkę, rozważmy podpisanie z dostawcą prądu umowy o tańszą, nocną taryfę. Obowiązuje ona zwykle między godziną...

 • Firanki, rolety czy żaluzje? Podejmując decyzję, weź pod uwagę piętro, na którym mieszkasz, i stronę świata, na którą wychodzą okna.

 • Retrospektywnie pod firankami

  ...sie wygoila. Noga niestety nie. Karmilam ja sonda. prowadzilam bilans plynow i wykres temperatury, po to zeby miec o czym rozmawiac z lekarzem. Kiedy zaczelam te prace myslalam, ze potrwa kilka(...) z odlezyna na pupie wielkosci talerzyka deserowego z widoczna koscia ogonowa. To tam zaprzyjaznilam sie z pielegniarkami ( jedna z nich znalazla mi te wlasnie prace ). Niestety nie udalo sie nam " babci...

 • Czym zasłaniać okna?

  Firanki, rolety czy żaluzje? Podejmując decyzję, weź pod uwagę piętro, na którym mieszkasz, i stronę świata, na którą wychodzą okna.

 • Zakupoholizm - groźny nałóg czy styl życia?

  ...firanki, niepotrzebna pościel... to same szmaty" - skarży się Relacja15, dodając: "Niewiele zarabia i dużo pieniędzy marnuje w ten sposób. Chciałabym jej pomoc i nie wiem jak. Rozmowy nie pomagają(...) funkcjonowania społecznego: kontakty towarzyskie czy praca. - Zakupoholizm, tak jak inne uzależnienia, przebiega fazami. W początkowej "fazie zwycięstw" trafia się na "świetne okazje", zakupy cieszą...

 • Mój mąż stracił pracę...

  Jak to przetrwać? Nie dość, że pełna poświęcenia matka i żona, to jeszcze jedyny żywiciel rodziny! On bez pracy, a ty zagubiona i zła. Jak poradzić sobie z tą trudną sytuacją?

 • O czym milczą mężczyźni

  Jeśli między mężczyzną a kobietą jest jeszcze jakieś tabu, to po męskiej stronie. My, kobiety, mówimy. O czym marzymy, jak chcemy być kochane, co słychać u koleżanki i na jakim etapie jest nasz związek. On zamyka się w łazience. Zapada w fotel. Zapomina oddzwonić. Co ukrywa?

 • Miesiąc to wystarczająco dużo czasu, byś spokojnie wysprzątała całe mieszkanie. Odpowiedni plan sprawi, że prace będą efektywne i tuż przed Wielkanocą zostaną ci do zrobienia tylko drobne poprawki!

 • Boli cię głowa? Przyczyna jest w twoim domu

  Jeżeli codziennie budzisz się z bólem głowy lub gdy zaczyna ci on dokuczać po powrocie z pracy, poszukaj przyczyny w swoim najbliższym otoczeniu. Urządzając dom, myślisz o tym, by mieszkać ładnie(...) niszczy roztocza. Nie przykrywaj podłogi dywanami. Pozostaw łatwe do zmywania panele lub parkiet. Zasłony, a nawet firanki zastąp roletami, najlepiej z łatwo zmywalnych materiałów. W kuchni Staraj się...

 • Gdy stawy skroniowo-żuchwowe dają znać o sobie

  ...żuchwy. 5. Nie podejmuj się prac, przy których trzeba unosić głowę do góry. np. malowania sufitu czy wieszania firanek.