• Informacje na temat:

  w co się ubrać na rozpoczecie roku szkolnego

Artykuły na temat: w co się ubrać na rozpoczecie roku szkolnego
 • Koszt wyprawki szkolnej = 965 zł

  Jak wynika z sondażu CBOS, w tym roku polska rodzina wydała średnio 965 zł na potrzeby dzieci związane z rozpoczęciem roku szkolnego. W przeliczeniu na jedno dziecko w wieku szkolnym wydatki te wyniosły średnio 601 zł .

 • ...fartuszka, zeby " wilk byl syty i owca cala ". Polot miala niewiasta i bodajze w X- tej klasie pojawilam sie , juz na lekcjach , nie na uroczystosciach rozpoczecia roku szkolnego w fartuchu...

 • Transparenty zamiast goździków

  ...3 października na ulice wyszły Polki. Pięć dni później – Rosjanki. Następne były Koreanki i Argentynki. Jutro kobiety z ponad 50 krajów znów założą czarne ubrania, zaprzestaną pracy i pójdą w manifestacjach, domagając się respektowania ich praw.

 • Analiza budżetu domowego

  Jak planować? Ile przeznaczyć na jedzenie? Jak liczyć koszty codzienne, a jak wydatki specjalne, np. rozpoczęcie roku szkolnego? Gdzie w trudnych sytuacjach zwrócić się po pomoc np. o dofinansowanie podręczników, obiadów w szkole czy lekarstw? W dobie kryzysu, w którym przyszło nam żyć, odpowiednie zaplanowanie rodzinnego budżetu ma kluczowe znaczenie w należytym funkcjonowaniu "ogniska domowego".

 • Heidi, czyli siła jest kobietą

  Sellers: życie & śmierć" Stephena Hopkinsa, pojawiła się też w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" Davida Frankela. W 2006 roku ruszył program "Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum" i doczekał się już(...) w 2005 roku. Potem przyszła na świat trójka ich dzieci - Henry (7 lat), Johan (6 lat), Lou Sulola (3 lata). Małżeństwo trwało siedem lat. Na początku tego roku para się rozstała. Na temat swojego...

 • Andrzej Pągowski: W młodości byłem straszliwie kochliwy

  Kobiety czasem się dziwią, że ze mną można pogadać jak z koleżanką. Dzwonią do mnie, kiedy trzeba zrobić zakupy, zmienić fryzurę, radzą się - przyznaje Andrzej Pągowski w rozmowie z Dorotą Wellman w książce "Być jak Pągowski".

 • Wraca do świata mody

  Gwen Stefani, która przez kilka ostatnich lat zajmowała się głównie rodzeniem i wychowywaniem kolejnych dzieci, właśnie zapowiedziała powrót na czerwony dywan.

 • Zbigniew Cybulski: Dwa zdania na temat dzieciństwa

  To prawda, że gdy wybuchła druga wojna, dwunastoletni Zbyszek Cybulski został bez ojca i matki. Nie był jednak sam. Opiekował się cztery lata młodszym bratem - pisze Dorota Karaś w książce "Cybulski. Podwójne salto". Autorka opisuje dzieciństwo jednego z najznamienitszych polskich aktorów sprawdzając, co w nim było prawdziwe, a co jego kolejną kreacją.

 • Dzieciństwo krótsze o rok

  We wrześniu przyszłego roku do pierwszych klas szkół podstawowych obok 7-latków trafią też 6-latki. Na razie nieobowiązkowo...

 • Gołda Tencer: Koniec z Gienią

  ..."Nie jestem może osobą, która upierze i posprząta, ale mam kilka innych zalet", mówi Gołda Tencer. Wymieńmy kilka. Potrafi prowadzić teatr, wzniecać entuzjazm i martwić się o rozsianych po całym świecie żydowskich przyjaciół. A przede wszystkim – nie zapominać.