• Informacje na temat:

  w co się ubrać na pierwsza randke

Artykuły na temat: w co się ubrać na pierwsza randke
 • Najgorsze stylizacje na randkę. Tego nie zakładaj

  Co zrobić, aby randka była udana? Oczywiście, że najważniejsze są dobry humor, osobowość i „to coś”, które sprawią, że poczujecie motylki w brzuchu. Jednak strój też się liczy. Radzimy jakich błędów unikać, żeby pierwsza randka nie okazała się ostatnią.

 • Na takie randki nigdy nie zabieraj dziewczyny!

  ...„Bolało jak spadałaś z nieba?”, „Podobasz mi się, nie zepsuj tego!”, „Jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, to mogę przejść obok ciebie jeszcze raz” – choć to może się wydawać niewiarygodne, istnieją jeszcze gorsze sposoby na podryw. Oto osiem przykładów pierwszych randek, po których nigdy nie będzie kolejnej!

 • Nie umiesz chodzić w szpilkach? Nie zakładaj ich na randkę!

  Nie przesadzajmy ze zbyt wyzywającym strojem, nie sięgajmy po najwyższe szpilki, jeżeli nie umiemy w nich chodzić - mówi blogerka Shiny Syl pytana, w co ubrać się na pierwszą randkę. Radzi ubrać się we własnym stylu i zachować dozę tajemniczości.

 • Bezpieczne randki w sieci

  ..., zżymać się na ich sztuczność czy bezosobowość, ale... czy to coś zmieni? Warto nauczyć się korzystać z tego medium także w tej dziedzinie życia i posługiwać się nim z korzyścią dla siebie. Tym bardziej, że umiejętnie stosowane, staje się bardzo przydatnym narzędziem. Pozwala na zawieranie nowych znajomości, których może nagle zacząć brakować, a także na ... podniesienie samooceny. Spróbuj, by się...

 • W co się ubrać na randkę?

  Zbliża się randka a ty nie wiesz, w co się ubrać, aby zrobić na nim wrażenie? Podpowiemy ci, jak wybrać idealny strój i wyglądać czarująco.

 • Aby pierwsza randka nie była ostatnią...

  Co powinnaś zrobić, by pierwsze spotkanie stało się początkiem znajomości z miłosnym happy endem?

 • Kosztowna randka

  Wybierając się po raz pierwszy z "tym" mężczyzną na randkę, warto zwrócić uwagę na jego portfel.

 • Aby pierwsza randka nie była ostatnią

  Co powinnaś zrobić, by pierwsze spotkanie stało się początkiem znajomości z miłosnym happy endem?

 • Życie jest zbyt krótkie, by nosić kiepskie ubrania

  ...grzechy przeciw dobremu wizerunkowi i radzi, co koniecznie trzeba mieć w szafie. Karolina Siudeja, Styl.pl: Idąc do ciebie na wywiad długo zastanawiałam się, w co się mam ubrać. Wiedziałam, że(...) "Bądź boska" - po to, by dać gotowe rozwiązania kobietom, które nie mają odwagi, a czasem po prostu chęci, żeby fajnie się ubrać. W książce zawarłam opis stworzonych przeze mnie typów sylwetek - jest ich...

 • To będzie ostatnia randka

  Dziś wieczorem idę na randkę w ciemno. Trzeci i ostatni raz. Jeśli i tym razem okaże się, że mój wybór był pomyłką, więcej prób nie będzie. W końcu, ile lat można marnować wieczory na spotkania z życiowymi popaprańcami?