• Informacje na temat:

  w co się ubrać na pierwsza randke

Artykuły na temat: w co się ubrać na pierwsza randke
 • Szybkie randki. 12 osób w jedną noc

  Czy wyobrażasz sobie, że możesz poznać kilkunastu potencjalnych partnerów w ciągu godziny, a później nigdy więcej nie zobaczyć ich na oczy? Kilkuminutowe rozmowy twarzą w twarz to alternatywa dla poznawania się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak szybkie randki wyglądają naprawdę i kto z nich korzysta?

 • Pięć kwestii, które mogą zniechęcić do ciebie mężczyzn na pierwszej randce

  Gdy zaczynasz randkować czujesz podekscytowanie przed zbliżającym się spotkaniem. Na te rzeczy powinnaś uważać, żeby nie zepsuć pierwszego wrażenia! Kopciuszek Baśniowa bohaterka wybierając się na wymarzony bal założyła piękną suknię i szklane pantofelki. Nie wyobrażała sobie, by na tak ważnym wydarzeniu pojawić się w nieodpowiednim stroju. Ty też powinnaś przywiązać większą uwagę do...

 • Ubrania, które nigdy nie wyjdą z mody

  Czasy, kiedy trendy zmieniały się dwa razy do roku: u progu wiosny i jesieni, dawno już minęły. Dziś projektanci i sklepy sieciowe proponują nam nowości niemal co miesiąc. Nie mówiąc o tym, że zimowe okrycia kupimy bez problemu już w połowie września. Do tego dochodzi kwestia etyki – mimo narastających protestów i wnikliwych kontroli, „szybka moda” wciąż zbiera ofiary w postaci pracujących...

 • Najgorsze stylizacje na randkę. Tego nie zakładaj

  Co zrobić, aby randka była udana? Oczywiście, że najważniejsze są dobry humor, osobowość i „to coś”, które sprawią, że poczujecie motylki w brzuchu. Jednak strój też się liczy. Radzimy jakich błędów unikać, żeby pierwsza randka nie okazała się ostatnią.

 • Na takie randki nigdy nie zabieraj dziewczyny!

  ...„Bolało jak spadałaś z nieba?”, „Podobasz mi się, nie zepsuj tego!”, „Jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, to mogę przejść obok ciebie jeszcze raz” – choć to może się wydawać niewiarygodne, istnieją jeszcze gorsze sposoby na podryw. Oto osiem przykładów pierwszych randek, po których nigdy nie będzie kolejnej!

 • Nie umiesz chodzić w szpilkach? Nie zakładaj ich na randkę!

  Nie przesadzajmy ze zbyt wyzywającym strojem, nie sięgajmy po najwyższe szpilki, jeżeli nie umiemy w nich chodzić - mówi blogerka Shiny Syl pytana, w co ubrać się na pierwszą randkę. Radzi ubrać się we własnym stylu i zachować dozę tajemniczości.

 • Bezpieczne randki w sieci

  ..., zżymać się na ich sztuczność czy bezosobowość, ale... czy to coś zmieni? Warto nauczyć się korzystać z tego medium także w tej dziedzinie życia i posługiwać się nim z korzyścią dla siebie. Tym bardziej, że umiejętnie stosowane, staje się bardzo przydatnym narzędziem. Pozwala na zawieranie nowych znajomości, których może nagle zacząć brakować, a także na ... podniesienie samooceny. Spróbuj, by się...

 • W co się ubrać na randkę?

  Zbliża się randka a ty nie wiesz, w co się ubrać, aby zrobić na nim wrażenie? Podpowiemy ci, jak wybrać idealny strój i wyglądać czarująco.

 • Aby pierwsza randka nie była ostatnią...

  Co powinnaś zrobić, by pierwsze spotkanie stało się początkiem znajomości z miłosnym happy endem?

 • Kosztowna randka

  Wybierając się po raz pierwszy z "tym" mężczyzną na randkę, warto zwrócić uwagę na jego portfel.