• Informacje na temat:

  w co się ubrać do szkoły

Artykuły na temat: w co się ubrać do szkoły
 • Jak ubrać dziecko do szkoły

  Od mundurkowej dyscypliny sprzed wojny przez dresowo-getrową samowolkę końca XX wieku dochodzimy do momentu, gdy szkolny strój stał się kompromisem między uniformizacją a indywidualnym stylem. Jakikolwiek by jednak szkolny strój nie był - dla rodziców to po prostu kolejny wydatek. Bo w przeciwieństwie do książek i przyborów szkolnych - ubrania dla ucznia nie są w żadnym stopniu refundowane.

 • Nietypowa podróż poślubna. Zwiedzają świat w ślubnych ubraniach

  ...wspomnienia, ale również szansą na zapisanie się w Księdze Rekordów Guinnessa. "Pomimo stosunkowo krótkiego stażu małżeńskiego, jesteśmy ze sobą długo - od czasu szkoły średniej. Przez te wszystkie(...) wskazuje, że pomysł na "niekończącą się podróż poślubną" może być okazją do pielęgnowania związku małżeńskiego. "Chyba nic nie łączy małżonków tak bardzo jak wspólne wspomnienia z pierwszych spotkań...

 • Księżna Kate znów ubrana pięknie i niedrogo

  Księżna Cambridge pojawiła się na premierze filmu "A Street Cat Named Bob" w białej sukni sygnowanej przez Self-Portrait. Ale kto kryje się za tą marką zmierzającą w stronę sukcesu?

 • Meghan Trainor nosiła grube ubrania, ponieważ wstydziła się swojego ciała

  ...22-letnia piosenkarka nosiła grube bluzy nawet gdy było gorąco, ponieważ bała się, że ludzie zobaczą jej ciało, w szczególności ramiona.

 • Szkoła z naszego dzieciństwa

  Nie było komputerów. Zamiast rewii mody - niebieskie mundurki. A jednak tamtą szkołę wspominamy ciepło! Wydaje się nam bardziej przyjazna niż ta dzisiejsza.

 • Jak się wyspać w tropikach?

  ...​Wiemy, że najlepiej się śpi, gdy w sypialni jest jak w jaskini. Chłodno, cicho, ciemno... Ale jak do tego doprowadzić w lecie?

 • Antonio Banderas wraca do szkoły

  Antonio Banderas dołączył do grona studentów Central Saint Martins. Jak przyznał w jednym z wywiadów, od dawna myślał o projektowaniu ubrań, gdzie zatem zasięgać wiedzy w tej dziedzinie, jeśli nie na uniwersytecie, którego absolwentami są m.in. Stella McCartney.

 • Katarzyna Nosowska. Nauczyła się myśleć o sobie

  ...rodziców?  - Absolutnie tak. (śmiech) Ojciec powtarzał, że ludzie zawsze będą musieli się ubrać i leczyć, więc uznali, że ja zostanę panią od ubierania się. (śmiech)  - Już w technikum wiedziałam, że(...) zdecydowałam się też wcześniej złożyć papiery do szkoły teatralnej. Tak naprawdę towarzyszyłam Agacie Kuleszy, która z kolei była pewna, co chce robić w życiu.  - Ja znalazłam się tam przez przypadek...

 • Szkoły stylu uczą elegancji i klasy

  Wśród młodych polskich biznesmenów rośnie zainteresowanie kursami w szkołach stylu, które są skierowane specjalnie do mężczyzn. Panowie uczą się tam zarówno zasad elegancji w ubieraniu się, jak i etykiety biznesowej.

 • Dorota Kolak: Dopiero się rozpędzam

  Aktorski sukces przyszedł... po 50. urodzinach. Smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć, bo dojrzałość chroni przed zarozumialstwem. I jeszcze dodaje energii. Dorota Kolak jest głodna wrażeń, pełna optymizmu. Dziś robi to, czego w młodości się bała! Przełamała lęk przed lataniem, wywalczyła angaż w świetnym teatrze i zaczęła nosić kolorowe ubrania.

Wideo na temat: w co się ubrać do szkoły
 • Rosyjskie modelki XXL

  Pełne kształty są powabne i nie należy się ich wstydzić. W Moskwie powstała szkoła dla pań o pełnej figurze, które pragną zostać modelkami. Placówka ma szacowną nazwę - Akademia Mody Rozmiaru Plus. Stworzyła ją kobieta, która w tej dziedzinie odniosła sukces - Dilyara Larina. Jest modelką, choć nosi ubrania rozmiar pięćdziesiąt.

Dyskusje na temat: w co się ubrać do szkoły
 • Re: Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną?

  Dziwne pytanie. Czy jakieś szkoły Pani skończyła? Chodziła na egzaminy? Miała Pani jakiś dom, w którym ktoś Panią wychował? Umie Pani czytać? Nie rozumiem skąd się wzięło takie pytanie? Kto je zadał? Zasady dotyczące ubioru w biznesie są takie same od kilku lat a ludzie ciągle robią z siebie idiotów. ŻAL....Najlepiej w dresie niech Pani idzie, będzie Pani na pewno wygodnie...

 • Re: Ubrały tę samą sukienkę na wesele. Zdjęcie jest hitem internetu

  "UBRAŁY TĘ SAMĄ SUKIENKĘ ". Ubrać można choinkę. One włożyły/założyły sukienki. Poza tym lepiej byłoby "włożyły takie same sukienki". W jedną nie zmieściłyby się. Proponuję powrót do szkoły podstawowej, dziennikarzyno.

 • Re: Strój mężczyzny

  pytasz, jakie książki przeczytała, jaką sztukę w teatrze obejrzała, no to ja dodam czy do szkoły chodziła, albo czy jest Polką bo ojczysty język kaleczy - nie mówi się "ubrałam spodnie", ubrać można SIĘ, to czasownik zwrotny, a ubierać to będziemy niebawem choinkę

 • Re: Jak się ubrać do pracy i nie popełnić wpadki

  Co to jest "popełnić wpadkę"? Czy autor artykułu skończył jakieś szkoły?

 • Re: Czy korzystasz z ANTYKONCEPCJI?

  TAK!!! I nadal będe korzystać! Mam dwoje dzieci-tyle planowaliśmy,bo dwójke jestesmy w stanie godnie wychować. Więcej dzieci mieć nie chcemy,więc nie wyobrażam sobie,żebym nie stosowała antykoncepcji!!!! Ludzie odpowiedzialni i świadomi zebzpieczają się przed niechcianą ciążą,bo zrobic sobie kilkoro dzieci jest łatwo,ale potem trzeba je ubrać,wyżywić,kupić ksiażki do szkoły,itp!!!!!

 • Re: Wkrótce zobaczymy to na ulicach?

  Redaktorku kochany- do szkoły! "Ubierze" to ktoś kogoś a jak sam ma się ubrać to mówi się: ZAŁOŻY! Ubrania się zakłada albo nosi a NIGDY nie ubiera.Dwója z wykrzyknikiem z polskiego!

 • Re: Jestem winna zdrady męża?

  Oczywiście że nie bo głupek nie rozumie że kobieta która ma dwoje dzieci musi je nakarmić ubrać spakować do szkoły a w między czasie zająć się domem, następnie odebrać dzieci odrobić lekcje i położyć do łóżka on myśli że to nie jest wyzwanie? niech się trochę zastanowi co on zrobił i poniesie konsekwencje. mój też mnie zdradził ale nie przyznał się sama się dowiedziałam więc ja też nie byłam mu

 • Re: Jak ubrać dziecko do szkoły

  To jest STRASZNE co się teraz widzi u nastolatek, push-upy, duże dekolty, tyłki na wierzchu i to wszystko już w PIERWSZYCH KLASACH GIMNAZJUM! Nie do pomyślenia, aż głowa boli myśląc CO TO Z TYCH DZIECI WYROŚNIE

 • Re: To najgorsza stylizacja Mariny?

  "Pod jeansy postanowiła ubrać czarne kabaretki". Ubrania ZAKŁADA się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Do szkoły nieuku. Później 15 mln idiotów w tym kraju powtarza to!

 • Re: Krata i szarość - jesienny duet idealny

  Szarość to my mamy na co dzień. Polki same wiedzą jak się elegancko ubrać. Większość projektantów to nie wyuczone dzieci bogatych rodziców. Jak można kurtkę czy spodnie dla dzieci dawać w kolorach czarnej ziemi jak na rynku jest tyle wspaniałych kolorowych materiałów. Tak jak piszecie to jest tylko wyciągnięcie kasy od rodziców dzieci bo one zawsze muszą chodzić modnie ubrane do szkoły a dlaczego