• Informacje na temat:

  uzależnienie od komorki

Artykuły na temat: uzależnienie od komorki
 • Komórki macierzyste dla gładkiej i pięknej skóry!

  Wielu specjalistów twierdzi, że komórki macierzyste stanowią klucz do długowieczności. Nic dziwnego, że pokłada się w nich tak duże nadzieje, ponieważ już teraz znajdują one coraz szersze zastosowanie, nie tylko w medycynie, ale też w kosmetyce. Komórki macierzyste w kosmetologii, przez wielu uznawane są za objawienie, dają szerokie możliwości. Zatem co mogą nam dać komórki macierzyste?

 • Co może nas uzależnić? Wszystko!

  Słowo "nałóg" najczęściej kojarzone jest ze skrajnym rodzajem uzależnienia - narkomanią, alkoholizmem, lekomanią, paleniem papierosów czy hazardem. Okazuje się jednak, że możemy uzależnić się także od kawy, dbania o urodę, zakupów i seksu. Definicja uzależnienia brzmi: "jest to nabyta, silna potrzeba wykonywania określonej czynności lub konsumowania danego środka". Chcesz w takim razie sprawdzić czy jesteś nałogowcem?

 • Polak uzależniony: Pożądać może wszystkiego

  ...fanaberia, nie nałóg. Każdy musi od czasu do czasu wyjść na zakupy... - Właśnie: od czasu do czasu. Zakupoholizm jest uzależnieniem. O tym, że istnieje, nie trzeba nikogo przekonywać. Proszę wejść(...) musi zacząć pić. Oczywiście, faktem jest, że osoby wychowujące się w domu, w którym był problem alkoholowy, są bardziej narażone na uzależnienie. Ale to mniej wynika z biologii, z genów - bardziej...

 • Już nie śpię z komórką

  Do niedawna była pracoholiczką. Nam specjalistka od intymnych wyznań mówi, dlaczego to się zmieniło i z kim prowadzi swoje prywatne rozmowy w toku.

 • Uzależnieni od... jedzenia

  Wstajesz w nocy i podążasz prosto do lodówki. Przed telewizorem nie wytrzymasz nie podjadając paluszków, chipsów, krakersów. Obsesyjnie myślisz o jedzeniu. Czy to uzależnienie? Problem przybliżyła fizjolog żywienia, Iza Czajka, podczas czata w INTERIA.PL.

 • Porzuć cukier i poznaj zdrowe zamienniki

  ​Nasi przodkowie obywali się bez czystego cukru, my jesteśmy już od niego uzależnieni. Dlaczego warto porzucić ten nałóg?

 • Warto porzucić cukier już dziś

  Nasi przodkowie obywali się bez czystego cukru, my jesteśmy już od niego uzależnieni. Dlaczego warto porzucić ten nałóg?

 • Kochanie, odłóż wreszcie ten telefon!

  ...sięganie po smartfon zaraz po obudzeniu i tuż przed snem. Bo tak najszybciej można popaść w nałóg. 92 proc. osób, u których zdiagnozowano uzależnienie od sieci, w ten sposób zaczyna i kończy dzień(...) komórek. Jeżeli podejrzewasz męża o uzależnienie, namów go na używanie tradycyjnego budzika. Wtedy nawet, gdy smartfony "leżakują" za ścianą, wyciszcie w nich dźwięk. AKTYWNY DETOKS Nałóg telefoniczny...

 • Przyszłość medycyny estetycznej

  Odkrycia naukowe nie tylko pozwalają nam podbijać kosmos czy doskonalić metody porozumiewania się przy pomocy nowych generacji smartfonów. Wiele zdobyczy nauki wykorzystywanych jest we współczesnej medycynie estetycznej. Biobanking komórek, regeneracja skóry na poziomie DNA, czy zabójcze dla zmarszczek superprecyzyjne lasery – co nas czeka w niedalekiej przyszłości?

 • Zaburzenia snu: Co je powoduje? Jak z nimi walczyć?

  Głęboki, regenerujący sen to podstawowy warunek dobrego zdrowia. Jeśli chcemy na co dzień cieszyć się doskonałą formą, nie wystarczą regularne ćwiczenia, zbilansowana dieta czy częste wizyty u lekarza. Nasz organizm najszybciej i najbardziej efektywnie „odnawia się” podczas ośmiogodzinnego wypoczynku. W tym czasie odbudowywane są komórki ciała, z pamięci usunięty zostaje nadmiar nagromadzonych w ciągu dnia informacji, funkcje życiowe stabilizują się, dzięki czemu mamy więcej energii zaraz po...