• Informacje na temat:

  uwodzenie mężczyzny

Artykuły na temat: uwodzenie mężczyzny
 • Gra zwana uwodzeniem

  Jak wyrazić swoje zainteresowanie bez użycia słów i w jaki sposób podkręcić własną atrakcyjność? O czym informuje cię jego zapach i jaki kolor go zniewala? Poznaj zasady gry zwanej uwodzeniem.

 • Uczyła kobiety sztuki uwodzenia

  ​Zdawała sobie sprawę, że nie jest klasyczną pięknością, ale się tym nie przejmowała. Czuła, że robi na widzach wrażenie i stworzyła własny kanon urody. Żartowała, że ludzi fascynuje jej "wampirzy wygląd".

 • Alchemia uwodzenia

  .... Uwodzenie jest sztuką, której można się nauczyć. To umiejętność, wynikająca ze sposobu myślenia o sobie samej, połączona z prostymi, skutecznymi trikami. Każda kobieta ma w sobie wdzięk i urok, które(...) pociągająca i intrygująca i... rozpocznij flirt z męskim światem. • Bądź kobietą pełną uroku, czaru i zmysłowości. • Wybierz typ mężczyzny, z którym chciałabyś zbudować trwały związek. • Poznaj techniki...

 • Jak zrozumieć język mężczyzn?

  Miłość wprawdzie dodaje skrzydeł, ale nie zawsze ułatwia porozumienie. Dlatego jeśli czasem nie wiesz, co znaczą słowa partnera, pomożemy ci zinterpretować jego prawdziwe intencje.

 • Tajemnice uwodzenia

  ...poczuła się tak, jak nigdy dotąd w obecności mężczyzny. To znakomity początek. Mężczyzna, który chce zwrócić na siebie uwagę wybranej kobiety, powinien być wyluzowany, spontaniczny, kreatywny, pewny(...) odpowiedzieć na to pytanie w odniesieniu do kobiet. Naprawdę profesjonalne uwodzenie nie jest sprawą tego, co robić, aby uwodzić kobiety, ale kim być, aby je uwodzić. Gdy, w pewnym sensie, stajemy się kimś...

 • Co pociąga mężczyzn w kobietach?

  ...świadczą również białe zęby. Zadbany uśmiech powinien więc zapewnić ci grono adoratorów. Zapach Zdecydowanie nie doceniamy jego roli w grze zwanej uwodzeniem. Zdarzyło ci się kiedyś zwrócić uwagę na...

 • Praktyczny poradnik uwodzenia

  ..., obserwacjami, przemyśleniami i przeżyciami. Sprawdzają na mężczyznach nowe techniki i sposoby uwodzenia,smakują, przenikają i wypróbowują. Każda marzy o tym, żeby mieć licencję na uwodzenie i zostać(...) sprzeciwiaj się mu - przemilcz, przetrzymaj i tak będzie tak jak ty chcesz; - Bądź opiekuńcza dla mężczyzny - podziwiaj go, chwal i podzielaj jego zainteresowania - dzięki temu poczuje się spełniony...

 • ​Mężczyzna spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierny

  Nie od dziś wiadomo, że panowie spod wybranych znaków zodiaku mają szczególnie duże upodobanie do flirtów i romansów. Nawet więc, jeśli obiecują ci lojalność i oddanie do grobowej deski lub ślubują wierność przed ołtarzem, dotrzymanie tych obietnic będzie dla nich bardzo trudne. O których znakach mowa?

 • Pola Negri: Rzucała mężczyzn na kolana

  Romansowała z Charliem Chaplinem i Rudolfem Valentino, rozkochała w sobie gruzińskiego księcia. Jej wielbicielem był nawet Adolf Hitler.

 • Jak zrozumieć język mężczyzn?

  Miłość wprawdzie dodaje skrzydeł, ale nie zawsze ułatwia porozumienie. Dlatego jeśli czasem nie wiesz, co znaczą słowa partnera, pomożemy ci zinterpretować jego prawdziwe intencje.

Zdjęcia na temat: uwodzenie mężczyzny
Wideo na temat: uwodzenie mężczyzny
 • Czy komplement jest sposobem na uwodzenie?

  Eliza Jędrzejewska-Kordek: Jeszcze nie spotkałam mężczyzny, który byłby łasy na komplementy, jeśli chodzi o wygląd.

 • Klaudia Halejcio o uwodzeniu

  W Cinema City Sadyba odbyła się premiera filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Klaudia Halejcio, która zdradziła, czy ma sposób na uwodzenie mężczyzn. - Właściwie wszystkich moich partnerów wcześniej znałam, to byli moi bliscy znajomi, więc to się rozwijało spontanicznie - wyjaśniła. Jak reaguje na komplementy?

 • Czy Klaudia Halejcio ma swoje sposoby na uwodzenie? „Chowam się i peszę”

  Klaudia Halejcio zdradziła, jak według niej powinna uwodzić kobieta. - Uwodzenie musi być subtelne, kobiece i nienachalne - powiedziała. Czy sama uwodzi mężczyzn? - Chowam się i peszę - zażartowała aktorka.

Dyskusje na temat: uwodzenie mężczyzny
 • .

  .

  jednak tematem artykułu jest uwodzenie mężczyzny a nie debila

 • Wszystkie kobiety zdradzają !

  To normalne, że gdy narzeczony (mąż lub chłopak) jest daleko, chodzicie do łóżka z innymi mężczyznami...! Ja NIE BRONIĘ MĘŻCZYZN i nie twierdzę, że wszyscy faceci są uczciwi. Ale dziś bardzo trudno o kobietę, która nie zdradziłaby swojego mężczyzny! Typowa sytuacja - narzeczony daleko, impreza, rozłożyć nogi przed innym... Normalka... Ostatnio głosno o molestowaniach seksualnych ! Przeciez

 • komentarz ~a, chyba najbardziej logiczny;-)

  A na pewno dowcipny;-)Ja podejdę całkiem powaznie do tematu. W radach tu przedstawionych, uwodzenie, przypomina mi oszukiwanie mężczyzny, ktorego mam uwieść. To być może dobre rady dla osób, ktore nie mają swojej osobowości i szukają jej, poznając ludzi. Dobre tez dla tych, ktorzy lubią uwodzić, dla samego uwodzenia, a nie dla znalezenia miłosci. Dla mnie to się "kupy nie trzyma".Np. fragment

 • Jaime Winstone

  wyglądają jak trupy ..... usta kobiety powinny być malowane na czerwono lub odcienie pokrewne, ponieważ ideą malowania ust przez kobiety jest uwodzenie nimi mężczyzny (czerwone i różowe usta kojarzą się mężczyzną z malinami i truskawkami - potwierdzone przez socjologów i psychologów). Także takie wydziwiania uważam za nienaturalność... ale każdy ma prawo do swojego gustu :)