• Informacje na temat:

  uwodzenie mężczyzn

Artykuły na temat: uwodzenie mężczyzn
 • Gra zwana uwodzeniem

  Jak wyrazić swoje zainteresowanie bez użycia słów i w jaki sposób podkręcić własną atrakcyjność? O czym informuje cię jego zapach i jaki kolor go zniewala? Poznaj zasady gry zwanej uwodzeniem.

 • Uczyła kobiety sztuki uwodzenia

  ...- W niemych filmach potrafiła przykuć uwagę mężczyzn, a jednocześnie jej uroda nie onieśmielała kobiet. Dlatego tak chętnie ją oglądano i w tym tkwił jej sukces - uważał amerykański producent A.C. Lyles. Pola Negri jako pierwsza Europejka rzuciła Hollywood na kolana, stając się jedną z największych gwiazd kina niemego. Przyjaźniła się z Waltem Disneyem, podbiła serce Charliego Chaplina i była...

 • Alchemia uwodzenia

  Alchemia uwodzenia, czyli jak uwodzić mężczyzn z klasą i skutecznie - radzi Agnieszka Ornatowska.

 • Tajemnice uwodzenia

  O tym, co jest najważniejsze w sztuce uwodzenia, jak należy uwodzić kobiety i mężczyzn, opowiada Paweł Wojciechowski, twórca i wykładowca w szkole uwodzenia.

 • Potrafimy uwodzić!

  ...z kolegami - Eeee tam, plaża nadal na kobiety działa... Nie mówiąc już o wyobraźni mężczyzn. Nie wiem czy był to sposób na uwodzenie... ale mojej żonie się to udało świetnie - Kobiety są delikatne(...) przyjaciółki", kiedyś możecie tego żałować. Uwodzenie jest magią! - Święta racja, święta racja! Bądź odważna, nie czekaj... Duże brawa za klasę prawdziwej damy! Mamusiu - zaczynam nowe życie...

 • Co pociąga mężczyzn w kobietach?

  Ponętny dekolt i oszałamiające spojrzenie potrafią powalić mężczyzn na kolana. To jednak nie wszystko. Facet, który szuka partnerki na stałe, będzie pragnął czegoś więcej. Tego się nie spodziewałaś po mężczyznach!

 • ​Mężczyzna spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierny

  Nie od dziś wiadomo, że panowie spod wybranych znaków zodiaku mają szczególnie duże upodobanie do flirtów i romansów. Nawet więc, jeśli obiecują ci lojalność i oddanie do grobowej deski lub ślubują wierność przed ołtarzem, dotrzymanie tych obietnic będzie dla nich bardzo trudne. O których znakach mowa?

 • Pola Negri: Rzucała mężczyzn na kolana

  Romansowała z Charliem Chaplinem i Rudolfem Valentino, rozkochała w sobie gruzińskiego księcia. Jej wielbicielem był nawet Adolf Hitler.

 • Jak zrozumieć język mężczyzn?

  ...część związku, dla mężczyzn - niekoniecznie. Konsekwencje tych nieporozumień są bolesne. Ty czujesz się zaniedbywana, on ma poczucie winy. W efekcie każda poważna rozmowa staje się polem minowym(...) zrozumienie tego, co on rzeczywiście ma na myśli. Wtedy przestaniesz reagować na same słowa. Zobaczysz, że dialog pomiędzy kobietą a mężczyzną bywa możliwy. I chociaż inaczej opisują świat, dążą do tego...

 • Marzena Rogalska: W mężczyznach uwodzi mnie ich pasja

  Dziennikarka radiowa i współprowadząca programu "Pytanie na śniadanie", Marzena Rogalska jest kobietą konkretną i przebojową, która wie, czego chce od życia. "Przede wszystkim pasja" - mówi PAP Life, o tym, czego z kolei oczekuje od mężczyzn.

Zdjęcia na temat: uwodzenie mężczyzn
Wideo na temat: uwodzenie mężczyzn
 • Klaudia Halejcio o uwodzeniu

  W Cinema City Sadyba odbyła się premiera filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Klaudia Halejcio, która zdradziła, czy ma sposób na uwodzenie mężczyzn. - Właściwie wszystkich moich partnerów wcześniej znałam, to byli moi bliscy znajomi, więc to się rozwijało spontanicznie - wyjaśniła. Jak reaguje na komplementy?

 • Czy Klaudia Halejcio ma swoje sposoby na uwodzenie? „Chowam się i peszę”

  Klaudia Halejcio zdradziła, jak według niej powinna uwodzić kobieta. - Uwodzenie musi być subtelne, kobiece i nienachalne - powiedziała. Czy sama uwodzi mężczyzn? - Chowam się i peszę - zażartowała aktorka.

 • Czy komplement jest sposobem na uwodzenie?

  Eliza Jędrzejewska-Kordek: Jeszcze nie spotkałam mężczyzny, który byłby łasy na komplementy, jeśli chodzi o wygląd.

Dyskusje na temat: uwodzenie mężczyzn
 • Re: Lekcja obcego języka

  Co odrzuca mężczyzn? Ode mnie zawsze uciekali, kiedy naprawdę mi zależało. Niestety, ale coś w tym jest, że facetów trzeba traktować z góry, bo to wszystko funkcjonuje na zasadzie, że jak okażesz(...) i znudzeniem. W męskim świecie nie ma miejsca na miłość, tylko na seks i gierki w uwodzenie, ale to też do czasu, aż się znudzą.

 • uwodzenie

  Artykuł jest chyba o uwodzeniu mężczyzn przez kobiety, a nie odwrotnie. Chyba nikt z komentatorów nie zrozumiał bądź nie przeczytał artykułu.

 • Re: skuteczne uwodzenie?!

  to zależy od kobiety i od tego co preferuje. Inne lubią kapci inne nie znoszą. Jedną uwiedziesz pyszną kolacją inną spacerem po lesie. Ja nie lubię słabych mężczyzn dlatego często ich testowałam i wszyscy, którzy byli na każde moje skinienie i nie mieli własnego zdania odpadali po 2 spotkaniach (nawet nie randkach) :)

 • Re: skuteczne uwodzenie?!

  ? :D "to zależy od kobiety i od tego co preferuje. Inne lubią kapci inne nie znoszą. Jedną uwiedziesz pyszną kolacją inną spacerem po lesie. Ja nie lubię słabych mężczyzn dlatego często ich testowałam

 • Re: Re: Re: Mnie może poderwac tylko kobieta która ...

  Bzdura, lubię towarzystwo mężczyzn jako kolegów, bo są bardziej logiczni, mniej zawistni itd. od kobiet. Generalnie nie jestem w ogóle nieśmiała w ich towarzystwie, chciaż też nie zachowuję się prowokująco. Ale jestem dziewicą, choć wydaje mi się, że raczej nikt mnie o to nie podejrzewa.

 • Wszystkie kobiety zdradzają !

  To normalne, że gdy narzeczony (mąż lub chłopak) jest daleko, chodzicie do łóżka z innymi mężczyznami...! Ja NIE BRONIĘ MĘŻCZYZN i nie twierdzę, że wszyscy faceci są uczciwi. Ale dziś bardzo trudno o kobietę, która nie zdradziłaby swojego mężczyzny! Typowa sytuacja - narzeczony daleko, impreza, rozłożyć nogi przed innym... Normalka... Ostatnio głosno o molestowaniach seksualnych ! Przeciez

 • on mnie uwodzi i t tak skutecznie z nie daje juz rady...

  zawsze należałam do tych silnych , która wszelkie zaloty traktowała z przmróżeniem oka i zwykle olewała chłopaków, czy mężczyzn. ...teraz jakby cos we mnie strzeliło bo on nie narzuca mi sie jest taktowny a z drugiej strony robi to tak ze mnie zaciekawił zafascynował i pozwalam na duzo. nie poznaje sie wcale. trudno mi sie oderwać, to sie nazywa uwodzenie panowie....

 • Re: Seks? To tylko chemia...

  Naprawdę? To ciekawe. Mi uwodzenie przez naście lat starszych mężczyzn nigdy nie schlebialo. Zawsze wydawalo mi się, że nie mogąc sprostać wymaganiom dojrzałej kobiety w swoim wieku, uwodzi młodszą, bo wydaje mu się, że łatwiej ją "zabajeruje". : - ) No i cóż, wydawało im się : - ).

 • Re: Re: Taa, a winni są ZAWSZE ONI, one NIGDY

  naszych zdrad??? /może jest to w naturze mężczyzn ale w waszej naturze jest ich uwodzenie "ten na mnie nie spojrzał, nie może tak być" co z tego że żonaty, to dla was wyzwanie/ czy to nie jakiś stereotyp, to kobiety już nie zdradzają ?? to mnie zaskoczyłaś.

 • To wszystko prawda

  to wszystko prawda i ja się z tym zgadzam i niech to tylko ktoś wytłumaczy szalejącemu we krwi testosteronowi bo kiedy przychodzi moment w którym kończy sie romantyczne uwodzenie a gaśnie światło to mając naście lat, a i więcej też, niejednokrotmie samokontrola jest tylko mżonką a dotyczy to nie tylko mężczyzn :)