• Informacje na temat:

  usuwanie zbednego owlosienia

Artykuły na temat: usuwanie zbednego owlosienia
 • 5 rzeczy charakteryzujących profesjonalny salon depilacji laserowej

  ...z laserowym usuwaniem zbędnego owłosienia. Obiektywna opinia osoby, którą znamy, a która miała okazję skorzystać z usług danego salonu kosmetycznego, z pewnością okaże się najbardziej wiarygodna.

 • Bądź gotowa na lato – wszystko, co powinnaś wiedzieć o depilacji laserowej

  Chciałabyś cieszyć się gładką skórą przez cały rok? Depilacja laserowa gwarantuje trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała już po 3-4 zabiegach. Zanim jednak umówisz się na wizytę w gabinecie kosmetycznym, sprawdź, o czym powinnaś pamiętać, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.

 • Eveline Cosmetics: Active Epil

  Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

 • Active Epil Eveline Cosmetics

  Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

 • Depilacja w wodzie jest mniej bolesna

  ...dyskomfortu czy ból związany z usuwaniem pojedynczych włosków - mówi Urszula Kozłowska. Nowoczesne bezprzewodowe depilatory można zabrać ze sobą nawet na plażę. Przed wyjściem z domu trzeba je(...) bezpieczną. Nie angażuje energii, żadnego promieniowania, w związku z tym nie wywołuje żadnych oddziaływań na pozostałe tkanki poza usuwaniem małego włoska. Jest to również metoda, która nie jest...

 • Kiedy spodziewać się efektów po depilacji laserowej?

  Depilacja laserowa pomaga pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas. Ważne jest jednak, by zdawać sobie sprawę, że do uzyskania zadowalających efektów jeden zabieg może być niewystarczający. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów po zabiegach depilacji laserowej?

 • 10 faktów o depilacji, które powinnaś znać

  Co robić, by cieszyć się zadbaną skórą bez zbędnych włosków? Jaką metodę depilacji wybrać, by zapewnić sobie komfort i doskonałe efekty?

 • Przetestuj golarkę do ciała dla mężczyzn – BodyGroom Plus

  Usuwanie zbędnego owłosienia u mężczyzn przestaje być tematem tabu. Obecnie to dość powszechnie stosowany zabieg pielęgnacyjny nie tylko wśród kobiet. Zmieniające się trendy mają spory wpływ na męski punkt widzenia w kwestiach golenia ciała, gdyż decydują się na taki zabieg znacznie chętniej. Jesteś zwolennikiem gładkiego ciała? Proponujemy golarkę - BodyGroom Plus.

 • Jaki rodzaj depilacji daje najlepsze efekty?

  Walcząc z niechcianym owłosieniem możemy wybierać spośród rozmaitych, czasem zgoła odmiennych, metod i narzędzi. Różnią się zwykle skutecznością, trwałością osiągniętych efektów oraz, oczywiście, ceną. Nie wszystkie z nich będą jednak – zwykle z przyczyn zdrowotnych – odpowiednie dla każdej z nas. Sprawdziliśmy zatem, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje depilacji i które z nich mogą zagwarantować najlepsze efekty.

 • Pasta cukrowa - depilacja z Bliskiego Wschodu

  Pasta cukrowa to jeden ze sposobów na piękną i gładką skórę. Sposób depilacji rodem z Bliskiego Wschodu zapewnia nie tylko skuteczność i niemal bezbolesny sposób usunięcia zbędnego owłosienia. Nie powoduje również podrażnień i alergii.

Wideo na temat: usuwanie zbednego owlosienia
Dyskusje na temat: usuwanie zbednego owlosienia
 • Tylko depilator.

  Czesc. Od kilku lat stosuje jeden sposob na usuwanie zbednego owlosienia, jest nim depilator elektryczny. Nie jestem "uczulona" na bol, wiec nie sprawia mi to nieprzyjemnego problemu. Wyprobowalam wosk, maszynki z ostrzami, kremy i zdecydowanie najlepiej odpowiada mi depilator. Pozdrawiam.