• Informacje na temat:

  urlop bezplatny warunki

Artykuły na temat: urlop bezplatny warunki
 • Gdzie po pomoc na urlopie?

  ...​Niestety, nawet podczas najlepiej zaplanowanego urlopu mogą się zdarzyć sytuacje nieprzewidziane - nagła infekcja, stłuczone kolano, wysoka temperatura czy bolący ząb. Dokąd się wtedy udać po pomoc? Czy za leczenie będziemy musieli zapłacić?

 • Urlop: Kiedy, ile, dla kogo?

  Masz zaległy urlop i zastanawiasz się, do kiedy możesz go wykorzystać? Zachorowałaś w czasie wakacji i boisz się, że wolne dni ci przepadły? Dowiedz się, w jaki sposób prawo pracy reguluje takie kwestie.

 • Zimowy urlop dla wymagających

  Dogodna lokalizacja, cztery ośrodki narciarskie z infrastrukturą dla narciarzy, snowboardzistów, freeriderów i miłośników sanek, oferta dla rodzin w ramach BIG Family Stubai, doskonale utrzymane stoki oraz śnieg od października do czerwca - to wszystko przyciąga urlopowiczów do Doliny Stubai w Austrii.

 • Urlop bez stresu

  Trwa sezon urlopowy. Nierzadko decydujemy się w tym czasie na wyjazd poza Polskę. Wybieramy zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży lub przygotowujemy się do samodzielnej wyprawy. Korzystamy z ofert zagranicznych sklepów, hoteli, czy usług linii lotniczych. Czy wiemy jednak, jakie uprawnienia nam przysługują i na co powinniśmy zwracać uwagę podczas pobytu za granicą? Dla wszystkich podróżujących...

 • Urlop wychowawczy na nowych zasadach

  Do września br. bezpłatny urlop wychowawczy przysługiwał tylko rodzicom pracującym na etacie, którzy mieli co najmniej półroczny staż pracy (liczyły się wszystkie miejsca zatrudnienia). Teraz z prawa do urlopu wychowawczego skorzystać mogą także: osoby bezrobotne, nieubezpieczone, zatrudnione na umowę o dzieło lub umowę-zlecenie, mające własną działalność oraz rolnicy. W czasie, kiedy będą...

 • Urlop first minute: Czy to się opłaca?

  ...bardzo niestabilna! Co zatem należy zrobić, by mieć pewność, że cena raz opłaconego wyjazdu nie ulegnie zmianie? Po pierwsze, bardzo dokładnie przeczytać nie tylko podpisywaną umowę, ale też warunki(...) podróży muszą pamiętać o tym, że jeżeli cokolwiek się wydarzy, to dokumentem, który ich zabezpiecza, jest umowa i dołączone do niej warunki uczestnictwa. Zatem zanim je podpiszą, muszą dokładnie je...

 • Wakacje za granicą? Ubezpiecz się!

  Kiedy w końcu wybierzemy się na długo wyczekiwany urlop, nie zapominajmy o dopełnieniu niezbędnych formalności, które sprawią, że podczas wakacji cała nasza rodzina będzie czuć się naprawdę bezpiecznie.

 • 4 rzeczy, o których warto wiedzieć, planując wyjazd za granicę

  Urlop poza sezonem wakacyjnym ma swoje plusy. Jeśli należysz do grona szczęśliwców, którzy mogą go wtedy zorganizować, skorzystaj z krótkiego przewodnika i zaplanuj udany wyjazd za granicę. Dzięki kilku ważnym wskazówkom uda Ci się odpocząć z dala od domu, ale bez przykrych niespodzianek.

 • Udany wyjazd z maluchem od A do Z

  Czy można dobrze wypocząć, jeśli jedzie się na urlop z dzieckiem? Ależ tak! Sprawdź, o czym warto pamiętać, by rodzinne wakacje przeżyć bez stresu i niespodzianek.

 • Na urlop, nawet z całą rodziną, nie musisz wydać fortuny. Ale nic nie przyjdzie samo. Czas się zmobilizować: zorganizować i wyszukać korzystne oferty. Warto!