• Informacje na temat:

  unoszenie włosów od nasady

Artykuły na temat: unoszenie włosów od nasady
 • Jak dobrać prostownicę, suszarkę i lokówkę do rodzaju włosów?

  Eksperci są zdania, że różne typy włosów wymagają nie tylko różnych metod pielęgnacji, ale także – odmiennych rodzajów suszarek, lokówek i prostownic. Mało które gospodarstwo domowe może sobie jednak(...) powinniśmy się kierować wybierając urządzenia przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji naszych włosów.

 • Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Marzy ci się piękna fryzura z prostych pasemek lub burza loczków czy miękkie fale? Sięgnij po piankę do stylizacji. Dobierz odpowiednią do swoich włosów i efektu, jaki chcesz uzyskać.

 • Stylizacja włosów

  Laboratorium Marion Kosmetyki, wykorzystując niezwykłe działanie keratyny, stworzyło nową gamę produktów do stylizacji włosów, odpowiadającą specyficznym potrzebom włosów słabych, zniszczonych, suchych i niezdyscyplinowanych.

 • Jak wystylizować fryzurę przy pomocy pianki do włosów?

  Pianka do włosów to jeden z podstawowych, a zarazem najbardziej wszechstronnych kosmetyków stylizujących. Używamy jej, by dodać włosom objętości, wygładzić je, unieść od nasady, podkreślić skręt loków lub utrwalić stylizację. To produkt, który powinniśmy stosować w różny sposób, w zależności od tego, jaki typ włosa posiadamy oraz na jakim efekcie nam zależy.

 • Nowa pianka do włosów Look Expert Up Volume&Control

  Look Expert Up Volume&Control to wszechstronna pianka do włosów, gwarantująca efekt idealnie wystylizowanej fryzury bez konieczności wizyty u fryzjera.

 • Mgiełka zwiększająca objętość Marion

  Do włosów cienkich, pozbawionych objętości...

 • Objętość włosów od Fekkai

  Zawarte w produktach Frederic Fekkai Full Volume proteiny pszenicy oraz aktywne ekstrakty roślinne osadzają się na powierzchni włosów, pogrubiając i unosząc je od nasady.

 • Spray stylizujący włosy KERATIN MIX

  Spray stylizujący włosy- zapewnia łatwe układanie, delikatnie utrwala i unosi włosy u nasady. Doskonale rozprowadza się na włosach, nie obciążając ich i nie sklejając. Ogranicza puszenie się włosów.

 • EXPERTO Professional VOLUME

  ...zimą warto sięgnąć po produkty specjalistycznej linii EXPERTO Professional VOLUME przeznaczonej do profesjonalnej pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Ich starannie skomponowany skład nie tylko nada włosom odpowiednią elastyczność, ale jednocześnie zapewni im wspaniałą objętość, którą z przyjemnością pochwalimy się zarówno wchodząc do pracy jak i… na przyjęcie karnawałowe!

 • Wella Shockwaves

  Stylizacja włosów nie musi być trudna. Wręcz przeciwnie, z Wella Shockwaves staje się prosta i przyjemna. Dzięki tym produktom każdy ma możliwość stworzenia fryzury na swoich zasadach. Marka Shockwaves powstała, aby umożliwić uzyskanie wymarzonej stylizacji według własnych upodobań, bez konieczności wizyty u fryzjera.

Zdjęcia na temat: unoszenie włosów od nasady