• Informacje na temat:

  ukrywanie kabli

Artykuły na temat: ukrywanie kabli
 • I kto tu kogo wychowuje?

  Matka i córka. Za co się kochają i o co się kłócą? Dlaczego jedna uciekła z domu, a druga ukrywa swoich mężczyzn? Rozmowa, jakiej jeszcze nie było!

 • I kto tu kogo wychowuje?

  Matka i córka. Za co się kochają i o co się kłócą? Dlaczego jedna uciekła z domu, a druga ukrywa swoich mężczyzn? Rozmowa, jakiej jeszcze nie było!

 • Komedia, która śmieszyła widzów i... ekipę filmową

  Reżyserzy mówią: jeśli ekipa dobrze się bawi na planie, efekt na ekranie jest słaby. Tym razem stało się inaczej. Film Stanisława Barei odniósł duży sukces.

 • ​Moto Z2 Play: Nie tylko do zabawy

  Smartfon, który jest jednocześnie aparatem fotograficznym z zoomem, stacją głośnika bezprzewodowego, albo projektorem. Żeby go naładować bezprzewodowo, nie trzeba nosić powerbanka na kablu. Gdyby ktoś mi kilka lat temu powiedział, że będę mogła pracować takim sprzętem, nie uwierzyłabym. A teraz pracuję Moto Z2 Play i - przyznaję - znacznie mi ją ułatwia i uprzyjemnia.

 • ​Irena Iłłakowiczowa: Historia pięknej polskiej agentki

  Mądra i odważna, w jednym krótkim życiu przeżyła ich kilka. Najpierw żona perskiego księcia, potem agentka antyniemieckiego wywiadu. Przeszła przez Pawiak i Majdanek. Z tego ostatniego została dosłownie wykradziona. Irena Iłłakowiczowa była jedną z najpiękniejszych Polek międzywojnia i najlepszych agentek polskiego wywiadu.

 • Znaki rozpoznawcze: zachwyt i rozpacz

  W Sztokholmie paliła papierosy z królem, z balu noblowskiego uciekła, a do luksusowego hotelu zabrała ulubiony chiński termos. Wisława Szymborska, która dwadzieścia lat temu otrzymała literackiego Nobla, była chyba jedyną osobą, która tej najważniejszej nagrody wcale dostać nie chciała. Michał Rusinek, jej "pierwszy sekretarz", właśnie napisał książkę o piętnastu latach spędzonych u boku poetki.

 • Kamil Durczok: Trzymam jęzor za zębami

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich dziennikarzy. Spektakularna kariera, a potem równie spektakularna droga w dół. Po półtorarocznej przerwie Kamil Durczok wraca do gry.

 • Puste miejsce przy stole

  ...cioteczny, który mieszka w USA, namawia męża, żeby przyjechał do Chicago. Bank wysyła kolejne monity. Michał pakuje walizkę. Jedzie. Jest koniec maja. Znajduje pracę w fabryce kabli. Ogromne maszyny oplatają...

 • Jak zostać sławną

  Ostatnia! Reżyser na wszelkie sposoby usiłował zmobilizować się do otworzenia oczu, jednak zupełnie mu to nie wychodziło. Minęło właśnie dziewięć godzin, podczas których z pełnym poświęceniem i cierpliwością anioła podrzucał teksty Sebastiana kolejnym dziewczynom.

 • ...  i znów zapomniałam o badaniach profilaktycznych -- termin minął z końcem roku...   dziś ostatnia zaległość - oddałam serce w ręce specjalisty ... specjalista lekko znajomy, niedawno spotkaliśmy się przy mojej pracy teraz ja horyzontalnie, w połowie nago... on plącze się wokół moich piersi i stóp... oplątuje siecią kabli specyficzne uczucie, kiedy intymna nagość staje się...