• Informacje na temat:

  udany seks

Artykuły na temat: udany seks
 • Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by twój seks był naprawdę udane.

 • Seks na zdrowie

  ...​Jakie korzyści zdrowotne daje udany seks? Przyczynia się ono bowiem do poprawy naszego ogólnego dobrostanu i kondycji w zakresie emocjonalnym i fizycznym. To nie koniec zalet.

 • Stres i seks

  Wiadomo, że stres i seks to kiepskie połączenie. Emily Nagoski w książce "Ona ma siłę" radzi jak pozbyć się napięcia i osiągnąć satysfakcję z życia seksualnego.

 • ​Dlaczego mężczyźni zasypiają po seksie?

  To był naprawdę udany seks. Teraz chętnie byś się poprzytulała, porozmawiała, może nawet powtórzyła ten sympatyczny incydent. Tymczasem zanim zdążysz cokolwiek powiedzieć, w sypialni rozlega się chrapanie... Nie denerwuj się, on nie robi tego specjalnie. Męskie zasypianie po seksie da się wyjaśnić naukowo!

 • ​Mniej kawy, więcej porannego seksu!

  Nie mamy nic przeciwko uprawianiu seksu wieczorem (wręcz przeciwnie!), ale seks o poranku to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, warte zachodu i reklamy. Szczególnie, jeśli nie przepadasz za wczesnym wstawaniem. Poranna porcja czułości zadziała na ciebie lepiej niż trzy kawy i sprawi, że twoje życie tego dnia będzie po prostu wspaniałe.

 • Seks nie ma daty ważności

  Seks w wieku dojrzałym wciąż jest tematem tabu. Jednak według badań prof. Zbigniewa Izdebskiego około 60% starszych mężczyzn i 35% kobiet jest zainteresowanych bliskością z partnerem.

 • Seks powinien fascynować – nawet po latach związku!

  Seks to najbardziej intymne przeżycie między dwiema kochającymi się osobami. Nieudane pożycie może być przyczyną kłótni, a nawet rozstań. Co więc zrobić, by podtrzymać płomień namiętności?

 • Czy 70-latkowie uprawiają seks? Częściej niż myślisz!

  ...​Seniorzy chcą uprawiać seks i rozmawiać o seksie. Naukowcy z Uniwersytetu w Michigan zapytali grupę osób między 65. a 80. rokiem życia o bliskość w ich związkach. Wyniki tych badań są naprawdę interesujące.

 • Każdy związek jest do pewnego stopnia nieudany

  ...- Każdy związek jest do pewnego stopnia nieudany. Oczywiście, może być tak, że związek jest mniej lub bardziej nieudany, ale na pewno nie ma sytuacji, że związek kobiety i mężczyzny polega na dopełnieniu - tłumaczy Paweł Droźdzak, psychoterapeuta. - Relacja między kobietą i mężczyzną może być niezwykle bliska, ale zawsze będą w niej deficyty - dodaje.

 • Jak myślisz, ile powinien trwać twój seks?

  Choć większość ludzi fantazjuje o seksualnym maratonie, okazuje się, że w pełni satysfakcjonujący seks zajmuje nam znacznie mniej czasu niż sądzimy. Tak przynajmniej twierdzą amerykańscy uczeni z Penn State University.

Zdjęcia na temat: udany seks
Wideo na temat: udany seks
 • Udany seks. Porady sex coucha

  Rutyna i codzienność zabijają spontaniczność, fascynację i pożądanie. Seks z czasem powszednieje, a partner zaczyna być bardziej przyjacielem niż kochankiem. Seksuolodzy przekonują jednak, że długotrwały związek również może być tak ekscytujący i namiętny jak przez kilka pierwszych miesięcy. Wszystko zależy od nastawienia partnerów. Pomimo nawału obowiązków zawsze trzeba znaleźć czas na bliskość

 • Sztuka kochania według Danuty Stenki

  Film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wszedł do kin 27.01. W rolach głównych występują Magdalena Boczarska i Piotr Adamczyk. Poza nimi na ekranie możemy zobaczyć Borysa Szyca, Karolinę Gruszkę czy Danutę Stenkę. Czy aktorzy mają swoją filozofię odnośnie udanego życia seksualnego? - Jeśli seks będzie satysfakcjonujący dla obojga partnerów, to ludzie nie będą się zdradzać

 • Kim Kardashian wyda książkę ze swoimi selfies

  Kim Kardashian to bez wątpienia królowa celebrytek. W świecie show-biznesu zaistniała dzięki seks taśmie i rodzinnemu reality-show. I chociaż tych osiągnięć nie można uznać za zbyt ambitne, trzeba przyznać, że Kim udało się zyskać gigantyczną popularność i setki milionów na koncie. Wprawiona w celebryckich bojach gwiazda postanowiła uraczyć swoich fanów kolejną niespodzianką. W 2015 roku na rynku

Dyskusje na temat: udany seks
 • Re: Zatrzymać go seksem?

  Nie jestem ubogi a moja radoscia zycia jest milosc i udany seks i mam tylko jedno dziecko;)

 • Re: Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  Seks ma być udany, a nie udane, redaktorku (patrz tytuł).

 • Re: Zatrzymać go seksem?

  Nie napisałam, że jesteś ubogi :) Nie potrzebnie bierzesz to do siebie. Pisałam bardzo ogólnie. Takie stwierdzenie kiedyś usłyszałam i się sama z tym zgadzam. Bogaci ludzie mają wiele radości w życiu: dobre jedzenie, piękne samochody, wille, bankiety, przyjęcia, seks. Ludziom ubogim zostaje tylko udany seks :) To jest stwierdzenie bardzo ogólne, od którego nie brakuje wyjątków :) Pozdrawiam :)

 • Re: Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  Nigdy mnie nie obchodził "udany seks" kobiety.

 • Re: Zatrzymać go seksem?

  . Pozdrawiam i do dzieła;) Największą radością życia ludzi ubogich jest miłość i udany seks. Czego sobie często pewnie ludzie ubodzy, wnioskując po liczbie dzieci, nie odmawiają.

 • Re: Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  Udany seks zależy od dobrania dwóch osobników .

 • Re: Zatrzymać go seksem?

  . Pozdrawiam i do dzieła;) Największą radością życia ludzi ubogich jest miłość i udany seks. Czego sobie często pewnie ludzie ubodzy, wnioskując po liczbie dzieci, nie odmawiają. Bo to jedyny przywilej

 • Re: Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  Polki lubią twaróg araba więc seks jest udany Haha

 • Re: Jak ważny w związku jest dla Ciebie seks?

  Udany seks to podstawa udanego zwiazku moj tez tak sie rozpadl nic nie czulam do meza seks kiepski nie chcialam udawac a wiem ze maz zasluguje na kobiete ktora go pokocha!Teraz mam faceta super seks i poczucie prawdziwej bliskosci namietnosc i poczucie szczescia fajne uczucie!! U mnie było tak samo z tą różnicą, że były mąż sypia z takimi kobietami, na które zasługuje

 • Re: Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  Udany seks zależy od grubości, należącego do faceta...portfela.