• Informacje na temat:

  udane małżeństwo

Artykuły na temat: udane małżeństwo
 • By małżeństwo było udane...

  ...dzielcie się porażkami. Szanujcie swoją indywidualność, ale myślcie o sobie "my", a nie "ja i on".  Pamiętajcie o ważnej zasadzie: małżeństwo to związek dwóch osób. Nie ma w nim mamusi, teściowej ani(...) odrobiny prywatności.  Wspierajcie się, bo małżeństwo to nie związek oparty na wzajemnym wyzysku, tylko na wspólnych korzyściach. No i jeśli ty dzisiaj pomożesz jemu, on jutro pomoże tobie. I tak...

 • Salma Hayek szczerze o małżeństwie

  Gwiazda uważa, że małżeństwo jest jej największym osiągnięciem.

 • Sekrety szczęśliwych małżeństw

  W czym tkwi tajemnica udanego związku? Często są to drobiazgi, których na co dzień nie zauważamy. Bo nawet niewielka zmiana zachowania może przesądzić o sukcesie związku.

 • Dlaczego ich małżeństwo się udało?

  Justin Theroux ujawnił tajemnicę swojego szczęśliwego związku z Jennifer Aniston.

 • Matt Damon: Małżeństwo jest szalone

  ...szczęściarzem. Podczas, gdy małżeństwo Matta jest bardzo udane, jego najlepszy przyjaciel, Ben Affleck, rozstał się w czerwcu ze swoją żoną Jennifer Garner po 10 latach małżeństwa. Aczkolwiek(...)- Uważam, że małżeństwo jest szalone. To zwariowany pomysł. Ale małżeństwo z moją żoną jest wspaniałe - powiedział. 44-letni aktor - który ma przyrodnią 17-letnią córkę Alexię oraz córki: 9-letnią...

 • Małżeństwo leczy serce?

  Małżeństwo daje większe szanse przeżycia w razie zawału serca i działa ochronnie także w przypadku innych chorób. Pod warunkiem wszakże, że związek jest udany. Zła wiadomość dla pań: dla ich zdrowia jakość związku ma większe znaczenie niż dla panów.

 • Małżeństwo - zgrana drużyna

  Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • Problemy w małżeństwie?

  Przyjaciele odradzali jej małżeństwo z biznesmenem. Wydawało się, że nie mieli racji, jednak coś się zmienia.

 • Najważniejsze przykazania udanego związku

  O tym, jak żyć szczęśliwie we dwoje, napisano tysiące książek. Żeby poznać sekrety dobranych par, nie trzeba czytać ich wszystkich. Zebraliśmy dla ciebie rady, których najczęściej udzielają psycholodzy.

 • Przepis na szczęśliwe małżeństwo

  Fawn Weaver zmęczona ciągłym narzekaniem bliskich i przyjaciół na swoje związki postanowiła znaleźć tajemnicę udanego małżeństwa. Wiedziała, że takie istnieją, ponieważ sama jest szczęśliwą żoną. Założyła stronę internetową, dzięki której tysiące kobiet mogły podzielić się swoim doświadczeniem, i wyruszyła w podróż dookoła świata, by osobiście poznać sekrety udanego małżeństwa na wszystkich...

Zdjęcia na temat: udane małżeństwo
 • Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones
 • Ivanka i Ivana Trump
Wideo na temat: udane małżeństwo
 • Małgorzata Kożuchowska o swoim małżeństwie

  Jaki sposób na udane małżeństwo ma Małgorzata Kożuchowska? - Dobrze jest być wiernym drugiej osobie, ale i sobie samemu - powiedziała. Ślub był dla niej bardzo ważną decyzją, gdyż wiedziała, że oznacza to związek na całe życie. Aktorka uważa, że bardzo ważna jest rozmowa z drugą połową, a ponadto przyjaźń i wzajemne szanowanie się małżonków, który powinni się również lubić. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • Koniec małżeństwa jest blisko?

  Chris Pratt i Anna Faris udali się na terapię małżeńską? Media podają, że próbują ratować swoje małżeństwo. Nie chcą jednak, by wywierano na nich zbyt dużą presję i nie poruszają publicznie tego tematu. Starają się uchronić 5-letniego syna od własnych problemów. Pratt i Faris pobrali się 8 lat temu. Na początku sierpnia ogłosili separację. Źródło: Cover Video Dostawca: x-news

 • Nie mają recepty na udany związek

  Maja Barełkowska-Cyrwus i Piotr Cyrwus to para, która co prawda nie posiada recepty na udany związek, ale ich małżeństwo trwa już ponad 32 lata. W "Dzień Dobry TVN" aktorzy opowiedzieli o najważniejszych rzeczach, które trzeba pamiętać, będąc w związku. Jak pracuje im się w tym samym zawodzie i czy są zazdrośni o swoje role filmowe lub teatralne? (DDTVN/X-news)

Dyskusje na temat: udane małżeństwo
 • Re: Mam się wstydzić rozsądności?

  Bezkresnej głupocie Polaków w dążeniu do wystawności wesel dorównuje tylko ta muzułmańska, daje to jakiś pogląd na jakim tak naprawdę poziomie znajduje się nasz naród... zaniepokojona1 daj sobie spokój z tego typu dylematami i egoistycznie baw się dobrze na własnym weselu, innymi się nie przejmuj. Grunt by wasze małżeństwo było udane, czego ci życzę.

 • Re: By małżeństwo było udane...

  by małżeństwo było udane musi być sex miłość i zakochanie!!!!

 • Re: Mój partner jest agresywny w łożku

  Nie wiem czy udane stosunki są ważnym elementem w związku, skoro można mieć satysfakcję seksualną bez związku. Ale ja wiem ,że są :)) Bez tego związek ,małżeństwo nie jest pełne. A Autorka pisze o związku więc ja też o tym . I ja nigdzie nie pisałam ,ze tylko w związku jak ktoś lubi bez ,jego wola :)

 • Re: By małżeństwo było udane...

  Raz? Co najmniej 3 razy w tygodniu i małżeństwo będzie udane, gwarantuje wam.

 • Re: Mój partner jest agresywny w łożku

  Nie wiem czy udane stosunki są ważnym elementem w związku, skoro można mieć satysfakcję seksualną bez związku. Ale ja wiem ,że są :)) Bez tego związek ,małżeństwo nie jest pełne. A Autorka pisze o związku więc ja też o tym . I ja nigdzie nie pisałam ,ze tylko w związku jak ktoś lubi bez ,jego wola :) I owszem, lubię bez. Czarny bez:-D

 • Re: By małżeństwo było udane...

  by małżeństwo miało smaczek- raz dziewczyna raz chłopaczek!

 • Jak odzyskać kobiecość ??

  Jestem mężatką od 10 lat. Moje małżeństwo jest raczej udane, ale boje się że mąż mnie zdradzi. Od dłuższego czasu nie czuje się wcale kobieco, atrakcyjnie. Wokół jest tyle pięknych młodych kobiet a on jest bardzo przystojnym mężczyzną. Ja przy nim wyglądam jak szara myszka. Jak rozbudzić w sobie kobiecość i być znowu atrakcyjną, seksowną kobietą dla męża. Pomóżcie! Co robić?

 • Re: By małżeństwo było udane...

  raz na dwa tygodnie bedzie bardziej udane ...

 • Re: Jak odzyskać kobiecość ??

  Jestem mężatką od 10 lat. Moje małżeństwo jest raczej udane, ale boje się że mąż mnie zdradzi. Od dłuższego czasu nie czuje się wcale kobieco, atrakcyjnie. Wokół jest tyle pięknych młodych kobiet a on jest bardzo przystojnym mężczyzną. Ja przy nim wyglądam jak szara myszka. Jak rozbudzić w sobie kobiecość i być znowu atrakcyjną, seksowną kobietą dla męża. Pomóżcie! Co robić? Dobry, modny

 • Re: By małżeństwo było udane...

  Recepta na udany związek :żona niewidoma,mąż głuchy ;)