• Informacje na temat:

  uda jak wytrenować

Artykuły na temat: uda jak wytrenować
 • Jak uniknąć efektu jo-jo?

  Jak odżywiać się po zakończeniu diety, czego unikać oraz co robić, by zachować formę i szczupłą sylwetkę.

 • Atrakcyjna mama... czyli jak zadbać o ciało po porodzie

  Kobiety w ciąży często zadają sobie pytanie, czy uda mi się powrócić do sylwetki sprzed ciąży? Jest wiele rad, poradników, artykułów, ale informacje tam zawarte bardzo się od siebie różnią. Często bywa też tak, że są one sprzeczne. Najlepiej zasięgnąć rady profesjonalistów.

 • Ćwicz! Te mięśnie zapewnią ci jeszcze lepszy seks

  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Energia odnawialna

  Za ciągłe zmęczenie winisz niskie ciśnienie i brak słońca? Specjaliści radzą: zrób rachunek sumienia. Zastanów się, jak długo śpisz, czy regularnie się gimnastykujesz, jak się odżywiasz, kiedy ostatnio byłaś na badaniach krwi. Internista, laryngolog, dietetyk, trener osobisty podają sposoby na wzmocnienie kondycji i dodanie sobie mocy.

 • Kłamstwo o miłości

  Czy miłość to chemia? Hormonalny haj, który minie sam po dwóch, trzech latach. A może raczej partnerstwo? I codzienna praca nad związkiem. W co dziś wierzyć? I jak kochać?

 • Tom Jones: niczego nie żałuję

  O swoich piosenkach, show-biznesie, o małżeństwie, które trwa już pięćdziesiąt lat i o tym, jak się pije w Walii opowiada Tom Jones.

 • Fakty i mity o połogu

  Pierwsze tygodnie po porodzie do łatwych nie należą. Pewnie dlatego krąży o nich wiele różnych opinii. Nie przejmuj się, nie wszystkie z nich są prawdziwe. Sprawdź, co cię czeka i jak możesz sobie pomóc.

 • Pięć tajemnic z planu "Trędowatej"

  ...jak, skoro aktorka nie grała na fortepianie i nie miała wykształcenia muzycznego? Po wielu lekcjach i próbach artystka poradziła sobie z wokalem, zaś w grze z pomocą przyszedł jej... mąż. Włodzimierz(...) w końcu mu się udało. Zupełnie inaczej kręcono zaś scenę jazdy karetą hrabianki Melanii Barskiej (Anna Dymna) i jej ojca (Mariusz Dmochowski). Tu konie okazały się zupełnie zbędne. Kareta stała więc bez...

 • Tylko czysto

  Znajdzie talent, nauczy śpiewać, stworzy gwiazdę. Boją się jej tak samo, jak cenią. Zna na pamięć większość polskich piosenek.