• Informacje na temat:

  uczestnictwo w wykladach

Artykuły na temat: uczestnictwo w wykladach
 • Dni otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

  Krakowska Szkoła Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa" ogłasza dni otwarte i zaprasza na nie wszystkie chętne osoby interesujące się wizażem i stylizacją. Uczestnictwo w każdym wykładzie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w wybranych prelekcjach, należy zgłosić swój udział pod adresem: sekretariat@artystyczna.krakow.pl w wiadomości załączając imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz nazwę...

 • Dni Otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

  Szkoła Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa" ogłasza dni otwarte i zaprasza na nie wszystkie chętne osoby interesujące się wizażem i stylizacją. Uczestnictwo w każdym wykładzie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w wybranych prelekcjach należy zgłosić swój udział pod adresem: sekretariat@artystyczna.kr akow.pl lub telefonicznie (12 427 32 92). Jeżeli szukasz odpowiedniej szkoły wizażu...

 • ...}}--> Kształcenie w każdym wieku Warto przyjrzeć się ofertom Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Choć nie są darmowe, za niewielkie pieniądze umożliwiają uczestnictwo w zajęciach...

 • Castingi do FashionTV Model Search 2017

  17 września 2016 od godziny 10. do 14. w Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie rusza pierwszy casting do FashionTV Model Search 2017 - prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla początkujących modelek i modeli.

 • III Ogólnopolski Zjazd Kooperatyw

  Wawelska Kooperatywa Spożywcza ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematami zdrowej, lokalnej żywności, kooperacji, spółdzielczości, sharing economy, integracji lokalnej oraz obywatelskiego aktywizmu na III Otwarty Zjazd Kooperatyw i Piknik Kooperacyjny pod hasłem "W koopie siła!".

 • Chcesz mieć dobrą pamięć? Ćwicz jak najwięcej!

  Przybywa dowodów, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na zachowanie i polepszenie funkcji poznawczych. Przynajmniej u osób, które są w grupie ryzyka rozwinięcia zaburzeń funkcji poznawczych z racji wieku - mają 50 lat i więcej.

 • Ruch a mózg: chcesz mieć dobrą pamięć? Ćwicz jak najwięcej!

  Przybywa dowodów, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na zachowanie i polepszenie funkcji poznawczych. Przynajmniej u osób, które są w grupie ryzyka rozwinięcia zaburzeń funkcji poznawczych z racji wieku – mają 50 lat i więcej.

 • Le Corbusier: Droga na szczyt

  Początek XX wieku był erą maszyn - samochodów, lokomotyw, samolotów i masowej produkcji w fabrykach - więc najbardziej podstawowa potrzeba życiowa, to znaczy mieszkanie w domach i miastach, wymagała takiej samej modernizacji. Wytworny przybysz o zaczesanych do tyłu włosach i okrągłych okularach w czarnych oprawkach przywiózł ze sobą nowy sposób życia. Wtedy Charles-Édouard Jeanneret-Gris przeobraził się w słynnego architekta Le Corbusiera i wdał w romans z równie znaną Josephine Baker.

 • As mieczy, 9 mieczy, Rydwan. Nie unikaj w tym miesiącu ruchu i zmian. Jeżeli usiądziesz w miejscu, możesz przegapić wiele okazji. Jeżeli poddasz się wydarzeniom unikniesz marazmu i zniechęcenia. Wszystkie sprawy związane z rozwojem wiedzy albo rozwojem duchowym będą dla ciebie korzystne. Wymyślisz kursy, spotkania, może uczestnictwo w jakiś wykładach, da ci to wiele zadowolenia. W pracy czekają...

 • Chcesz być szczęśliwy? Jedz (dobrze)

  Nie można jeść źle i czuć się dobrze. Szczęście zaczyna się na talerzu. Autorka bestsellera „Qmam kasze” – Maia Sobczak powraca z nową książką – „Przepisy na szczęście”. Podstawą dań są tym razem ryż, komosa ryżowa i kiszonki. Już w księgarniach.