• Informacje na temat:

  uczestnictwo w wykladach

Artykuły na temat: uczestnictwo w wykladach
 • Dni otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

  Krakowska Szkoła Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa" ogłasza dni otwarte i zaprasza na nie wszystkie chętne osoby interesujące się wizażem i stylizacją. Uczestnictwo w każdym wykładzie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w wybranych prelekcjach, należy zgłosić swój udział pod adresem: sekretariat@artystyczna.krakow.pl w wiadomości załączając imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz nazwę...

 • Dni Otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

  Szkoła Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa" ogłasza dni otwarte i zaprasza na nie wszystkie chętne osoby interesujące się wizażem i stylizacją. Uczestnictwo w każdym wykładzie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w wybranych prelekcjach należy zgłosić swój udział pod adresem: sekretariat@artystyczna.kr akow.pl lub telefonicznie (12 427 32 92). Jeżeli szukasz odpowiedniej szkoły wizażu...

 • 17 i 18 listopada br. odbędzie się kolejna, IV już edycja Akademii Kobiet. To emocjonujące wydarzenie, które dostarczy nie tylko zastrzyku inspiracji, ale również potężną dawkę motywacji na najbliższe miesiące odbędzie się w Brant Hotelu, w Majdanie, pod Warszawą. Swoje wykłady wygłoszą eksperci ze świata biznesu i osobistości medialne. Spotkaniu będzie ponadto towarzyszyć sesja networkingowa, podczas której będzie można pozyskać cenne kontakty, a także uroczysta gala i inne liczne atrakcje....

 • ...}}--> Kształcenie w każdym wieku Warto przyjrzeć się ofertom Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Choć nie są darmowe, za niewielkie pieniądze umożliwiają uczestnictwo w zajęciach...

 • Castingi do FashionTV Model Search 2017

  17 września 2016 od godziny 10. do 14. w Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie rusza pierwszy casting do FashionTV Model Search 2017 - prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla początkujących modelek i modeli.

 • III Ogólnopolski Zjazd Kooperatyw

  Wawelska Kooperatywa Spożywcza ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematami zdrowej, lokalnej żywności, kooperacji, spółdzielczości, sharing economy, integracji lokalnej oraz obywatelskiego aktywizmu na III Otwarty Zjazd Kooperatyw i Piknik Kooperacyjny pod hasłem "W koopie siła!".

 • Chcesz mieć dobrą pamięć? Ćwicz jak najwięcej!

  Przybywa dowodów, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na zachowanie i polepszenie funkcji poznawczych. Przynajmniej u osób, które są w grupie ryzyka rozwinięcia zaburzeń funkcji poznawczych z racji wieku - mają 50 lat i więcej.

 • Ruch a mózg: chcesz mieć dobrą pamięć? Ćwicz jak najwięcej!

  Przybywa dowodów, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na zachowanie i polepszenie funkcji poznawczych. Przynajmniej u osób, które są w grupie ryzyka rozwinięcia zaburzeń funkcji poznawczych z racji wieku – mają 50 lat i więcej.

 • Na emeryturze nie rezygnuj z aktywności

  Przejście na emeryturę to doskonała okazja, aby powrócić do porzuconych niegdyś zajęć, na które zawsze brakowało czasu, lub znaleźć zupełnie nowe obszary dla aktywności. Gwarantujemy, że można przeżywać nie tylko drugą młodość, ale też trzecią, czwartą i piątą.

 • Le Corbusier: Droga na szczyt

  Początek XX wieku był erą maszyn - samochodów, lokomotyw, samolotów i masowej produkcji w fabrykach - więc najbardziej podstawowa potrzeba życiowa, to znaczy mieszkanie w domach i miastach, wymagała takiej samej modernizacji. Wytworny przybysz o zaczesanych do tyłu włosach i okrągłych okularach w czarnych oprawkach przywiózł ze sobą nowy sposób życia. Wtedy Charles-Édouard Jeanneret-Gris przeobraził się w słynnego architekta Le Corbusiera i wdał w romans z równie znaną Josephine Baker.