• Informacje na temat:

  ubior

Artykuły na temat: ubior
 • Siła ubioru Christine Lagarde

  Christine Lagarde słynie z zamiłowania do szali i torebek Hermes. Dyrektor zarządzająca Międzynarodowego Funduszu Walutowego, przyznaje, że częściej zwraca się uwagę na jej strój niż przemówienia. Nic dziwnego, w końcu należy do grona najlepiej ubranych kobiet na świecie.

 • Moda - znacznie więcej niż ubiór...

  Czas sezonowych i zmieniających się niczym w kalejdoskopie trendów powoli dobiega końca? Gdyby podsumować kolekcje na nadchodzący sezon, zaprezentowane w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu, można by wysnuć jeden wniosek: moda jest czymś więcej niż tylko ubiorem.

 • Ubiór ma moc

  ...- Niektórzy ludzie słysząc słowo 'moda' mogą powiedzieć, że nie jest to istotny element w ich życiu. Mogą twierdzić, że strój jest mało znaczący, a nadmierne przywiązywanie do niego wagi niepoważne. Jednak w naszej pracy stylistów, widzimy niesamowitą moc ubioru, liczne metamorfozy pokazują nam, że ubiór ma moc - podkreśla doradca modowy Irene Kim. Tę tezę potwierdzają również...

 • Kolor ubioru zdradza twój charakter...

  I oto stajesz się spójną całością, pozbawioną poczucia dezorientacji. Kolor twojego ubioru staje się naturalnym środkiem wyrazu. Jeżeli ubierasz się na czerwono - można to odczytać jako kodowany(...) z wykorzystaniem intelektu. Działa on inspirująco, stymulująco, sprzyja otwartości umysłu. Jest to kolor kojarzony ze Słońcem - nosząc go jaśniejesz najpiękniejszym światłem. Zieleń w ubiorze wskazuje osobę...

 • Zasada trzech kolorów ważna w komponowaniu ubioru

  ..."Trzy kolory, nie więcej" - mówi znana zasada komponowaniu ubioru. Tę zasadę elegancji potwierdza stylista Kristof Bruand na łamach magazynu "Le Figaro".

 • Na chłody tylko miękkie i przytulne ubiory

  Słońce i upał już nas opuściły, stwierdzamy z żalem. Skoro więc zbliżamy się do okresu chłodów, nie popadajmy w szarość, tylko nadajmy swojemu wyglądowi miękkości i słodyczy - także w ubiorach.

 • Królowa Elżbieta II: perły, rękawiczki i torebka - ważne elementy ubioru

  Z ozdobnych akcesoriów ulubionym dodatkiem stroju królowej Elżbiety II są perły. Najchętniej królowa zakłada potrójny sznur pereł, nie za długi, układający się na dekolcie. Perły pasują praktycznie do każdego ubioru i są wyznacznikiem elegancji i stylu. Innym niezbędnym dodatkiem do stroju królowej brytyjskiej są rękawiczki. Zwykle Elżbieta II wybiera białe rękawiczki z dżerseju. Jak się okazuje...

 • Dawid Tomaszewski: Ubiór jest naszą najlepszą wizytówką

  Każdy z nas powinien być świadomy tego, co ma na sobie, jak się ubiera - przyznaje projektant Dawid Tomaszewski, na co dzień mieszkający i projektujący w Berlinie.

 • Twój nastrój zależy od ubioru

  ...​Strój może sprawić, że poczujesz się pewniej. Niektórzy psychologowie potrafią odgadnąć osobowość człowieka na podstawie jego ubioru. Ludzie zamknięci w sobie, nieśmiali, niepewni swojej wartości noszą ciemne i obszerne stroje, zupełnie jakby pragnęli się w nich schować.

 • Jak za pomocą ubioru ukryć wystający brzuch?

  Poznaj rady stylistki i dobierz strój do figury!

Zdjęcia na temat: ubior
Wideo na temat: ubior
Dyskusje na temat: ubior