• Informacje na temat:

  typy sylwetki

Artykuły na temat: typy sylwetki
 • Poznaj typ swojej sylwetki i zachwycaj wiosną

  Wybierając ubrania warto znać typ swojej sylwetki. - Nie ma sylwetek gorszych czy lepszych. W każdym przypadku należy zachować odpowiednie proporcje. Dzięki temu poczujemy się dobrze w swoich ubraniach - mówi Kasia Skoczylas, wizażystka i stylistka, ekspert Strefy Kobiet Nowego Rynku w Jeleniej Górze. Modowe sztuczki na różne typy sylwetek zdradza Kasia Skoczylas, wizażystka i stylistka: Rożek...

 • Typy sylwetek - cz. 8 "Wiolonczela"

  ..."Wiolonczele" muszą uważać, by proporcje pomiędzy górną a dolną częścią ich sylwetki nie były zachwiane. Są na to sposoby - przekonują Trinny i Susannah.

 • Typy sylwetek - cz. 4 "Klepsydra"

  ..."Klepsydra" to najbardziej kobiecy typ sylwetki. Zamiast ukrywać krągłości, właścicielki tego typu figury powinny eksponować biust i biodra - podkreślają Trinny i Susannah.

 • Typy sylwetek - cz. 9 "Lizak"

  Ten typ sylwetki zdominowany jest przez biust. Jak się ubierać, by nie mieć wrażenia, że wszyscy zwracają uwagę tylko na tę część naszego ciała? Rady udzielą Trinny i Susannah.

 • Eleganckie bluzki, które ukryją mankamenty figury

  Cztery typy bluzek dla różnych sylwetek.

 • Jaka sylwetka taka dieta

  To, gdzie odkłada nam się tłuszczyk, zależy przede wszystkim od typu naszej sylwetki. Jej kształt mamy zapisany w genach i dziedziczymy go z pokolenia na pokolenie. Gdy tyjemy, to właśnie w czułych miejscach komórki tłuszczowe rozrastają nam się najbardziej. Dietetycy rozróżniają cztery podstawowe typy kobiecej sylwetki: jabłko, gruszkę, klepsydrę i tubę (inaczej zwaną literą T). Niżej opisujemy...

 • Typy sylwetek - cz. 2 "Jabłko"

  "Jabłko" to sylwetka będąca kwintesencją kobiecości. Jednak wydatne krągłości czynią sylwetkę ciężką. Podstawowa zasada przy tym typie figury to unieść piersi i ukryć brzuch - mówią Trinny i Susannah.

 • Typy sylwetek - cz. 7 "Kolumna"

  "Kolumnę" charakteryzuje bardzo szczupła i prosta sylwetka. By poczuć się seksownie, panie o takiej figurze powinny wybierać rzeczy niezbyt obcisłe, wzorzyste, nadające sylwetce opływowy kształt - podpowiadają Trinny i Susannah.

 • Typy sylwetek - cz. 6 "Kielich"

  Atutami "kielichów" są biust i nogi. Właścicielki tego typu sylwetek powinny jednak ukrywać brzuszek - radzą brytyjskie stylistki Trinny i Susannah.

 • Typy sylwetek - cz. 11 "Rożek"

  "Rożki" mają rozbudowane ramiona i wąskie biodra. Jak dodać takiej sylwetce kobiecości? Posłuchajcie rad Trinny i Susannah!

Dyskusje na temat: typy sylwetki
 • Re: Krągłości to nie choroba

  Już starożytni wyróżniali różne typy ludzkiej sylwetki i mieli świadomość ze nie da się ludzi zaszufladkować w jeden typ jak Mao w Chinach.

 • masakra!

  Podzielić taki "program" (?) na kilka części i porospie*dalać po całym necie tak żeby nie można było znaleść.. Gratki za pomysłowość ;-/

 • Re: Modelki plus size, które zrobiły karierę

  Według mnie te zmiany nie są lepsze. Wiadomo, że nadmierna chudość i przesadna otyłość trochę idą w parze, głównie w kwestiach zdrowotnych. Oba typy sylwetek sprawiają, że organizm zaczyna szwankować, co wiąże się z pewnymi komplikacjami. Powinno promować się aktywny tryb życia, zbilansowaną dietę i stosowanie iqgreen, bo to sposoby na rozsądne utrzymanie idealnej sylwetki.

 • Re: Tłumaczka jest fatalna !!!!!!!

  Ech... Te sylwetki to sa tak srednio przydatne. Mimo, ze mam okreslony typ budowy, to i tak nie pasuja mi proponowane fasony. Jedyny fakt jest taki, ze moge eksponowac nogi.

 • Re: Dieta typów hormonalnych

  Jeżeli mogę coś dodać to odpowiem dlaczego jest tak dużo sylwetek kobiet i różnych podziałów na typy np. hormonalne, przysadkowe? Wydaje sie że sami tworzymy niepotrzebne podziały w zależności od różnych przyczyn i uwarunkowań biologicznych. Ja ze swej strony chciałbym uprościć ten złożony podział na tylko 3 typy sylwetek zdrowych podkreślam a nie otyłych (miarą otyłości niezależnie od BMI jest

 • Re: Kobiecy koszmar

  tak czytam te komentarze i zastanawiam się nad ogromną mądrością narodu. Prawie każdy z osobna zrobiłby to lepiej. No to zamiast gadać, zróbcie :) Z tego co zrozumiałam mają być prezentowane różne typy sylwetki. Klaudyna ma rozmiar 40 czy 42, czyli jak przeciętna Polka (nie za chuda, nie za gruba), jak każda z nas ma jakieś mankamenty, podkreślone przez prowadzącego. Program pokazuje jak je

 • @@@

  @@@

  Trudno byłoby nadążyć za trendami co sezon.Myślę że każda kobieta powinna miec w szafie kilka klasyków są zawsze ponadczasowe a dzięki dodatkom typy bizyteria , paski , torebka które nie kosztują(...) nieodpowiednio lub bez gustnie.ważne aby strój pasował do osoby uwidaczniał walory sylwetki i tuszowal wady.mając kształne biodra i małe piersi nie wbije się w biodrówki nieco powyżej...i bluzkę z dekoltem