• Informacje na temat:

  tworzenie banerow

Artykuły na temat: tworzenie banerow
 • Jak zarabiać na blogu: Poznaj 5 sposobów

  ...i najbardziej rozwijającym sposobem na zarabianie na swoim blogu jest tworzenie e-booków, kursów online czy webinarów. Pamiętaj, wiedza jest w cenie. Zastanów się, w jaki sposób możesz pomóc swoim czytelnikom...

 • Pawilon "Emilia" - symbol luksusu w czasach niedostatku

  Ziemia. - Wytworzenie jednej tony betonu emituje 900 kg CO2 do atmosfery, a stali jeszcze więcej. Dzisiejsza architektura oparta jest przecież przede wszystkim na stali i betonie. Rozbiórka i burzenie(...) "wieżowcową propagandą" i wiarą w stworzenie z Warszawy drugiego Nowego Jorku stoją inwestorzy, którym zależy na maksymalizacji zysku z działki i sprzedaży produktu - w tym przypadku przestrzeni wieżowca...

 • Jak odmłodzić mózg?

  Proste sposoby na poprawę pamięci.

 • Jej wysokość obcas

  Płaskie czy na obcasie? A może w różnych kolorach lub z grawerem? Kiedyś buty szył szewc. Dziś każda z nas może je zaprojektować według własnego pomysłu - wybrać kolor i fakturę, rodzaj przeszycia, rozmaitość dodatków, a nawet zamówić haftowaną aplikację. O idealnie spersonalizowanych butach opowiada Joanna Trepka z pracowni Loft37, gdzie powstają unikalne buty dla każdej z nas.

 • Jakub Porada: Poloneza czas zacząć

  Do tej pory sceptycznie odnosiłem się do tak zwanej literatury inspiracyjnej, ale argumenty trafiają mi do przekonania. Spokojnie sobie tłumaczę, że trasę i dojazd mam względnie opanowane, te­raz muszę się zastanowić, co można robić na miejscu. Odpowiedzi najlepiej poszukać na Facebooku. Starym zwyczajem rzucam ogól­ne pytanie. Znajomi zwykle nie każą długo czekać, lecz tym razem naprawdę popisują się szybkością. Propozycje nadchodzą w tempie ekspresowym.

Wideo na temat: tworzenie banerow
 • Tak powstają Trashki

  Trashki Upcycling to firma, która produkuje torby i torebki z nieaktualnych banerów reklamowych, starych pasów samochodowych i zużytych dętek rowerowych. Pomysł na ich tworzenie był świetny, ale jego realizacja nie udałaby się bez zewnętrznego finansowania. Właścicielka firmy, Magdalena Olearczyk, zdecydowała się na skorzystanie z funduszy unijnych i dzięki temu od 7 lat prowadzi własny interes.