• Informacje na temat:

  trening na rowerze treningowym

Artykuły na temat: trening na rowerze treningowym
 • Trening interwałowy

  Najwyższa pora zerwać z monotonnym kardio i urozmaicić twój program w elementy treningu interwałowego. To wspaniała alternatywa, by osiągnąć w krótkim czasie szczupłą sylwetkę, kondycję i spalić kolejnych kilkaset kalorii w ciągu jednego treningu!

 • Sześć sekund wysiłku dla zdrowia

  Zamiast półgodzinnej sesji jogi czy parokilometrowej przejażdżki na rowerze, wystarczy sześciosekundowe okresy intensywnej aktywności fizycznej mogą poprawić stan zdrowia starszych osób. Nowa metoda to trening o wysokiej intensywności (High Intensity Training).

 • Wiosenna motywacja

  Wiele osób przez zimowe półrocze popada w rutynę, z niechęcią myśląc o zmianie reżimu treningowego i wypróbowaniu innych form aktywności.

 • 9 fit przykazań

  Ile osób, tyle metod na idealną sylwetkę. Dieta, trening, nawyki - to wszystko kwestia bardzo indywidualna i ciężko mówić tu o uniwersalnych rozwiązaniach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wskazać 9 kroków, które zbliżą nas do wymarzonego ciała, mogą okazać się one bardzo pomocne, szczególnie dla osób początkujących, które są nieco zagubione w fitnessowym świecie.

 • Maja Włoszczowska: Mam sporo pomysłów na życie

  ...- Zawsze w pierwszej części wyścigu mam myśli „czemu ja to robię? Czemu wybrałam taką ciężką dyscyplinę?” - mówi Maja Włoszczowska. Mistrzyni świata i srebrna medalistka na igrzyskach olimpijskich w kolarstwie górskim opowiada o morderczych treningach, pasji nie tylko do sportu i garderobie pełnej szpilek. Jaka naprawdę jest Maja Włoszczowska?

 • Joga śmiechu

  Śmiech to terapia, trening i rozrywka w jednym. A kto czuje, że nie jest mu za wesoło, może zapisać się na specjalne zajęcia z jogi śmiechu.

 • Odkryte pragnienia

  Mamy dobrą wiadomość: od dziś dbasz o siebie przed wszystkim z przyjemnością. Trening na siłowni możesz zastąpić tańcem albo jogą. A zabiegi i kosmetyki? Nadal są potrzebne. Ale oprócz tego, że działają, mają sprawiać ci radość. Bo ciało jest do kochania.

 • Rower na siłowni to nie to samo co w terenie!

  ...jazdy na rowerze. Musimy zadbać o odpowiednią prędkość, tętno i o odpowiedni czas trwania treningu. Nasza ekspertka podkreśla, że wbrew pozorom spokojna jazda w terenie pomaga schudnąć! - Jeśli amator(...) na rowerze? Największą efektywność w jeździe na rowerze uzyskamy jeśli treningi będziemy wykonywać rano i na czczo. Plusem porannych treningów jest podkręcenie metabolizmu na cały dzień. Dodatkowo...

 • Zdrowe nawyki kluczem do redukcji wagi

  ..., że zamiast restrykcyjnych diet i katorżniczych treningów wybierzemy rozwijanie zdrowych codziennych nawyków. Jak podkreślają specjaliści, to nie diety cud są gwarancją sukcesu, a trwała zmiana stylu(...) i porzucenia nazbyt ambitnego planu, z uwagi na niewystarczającą ilość czasu i energii potrzebnych do regularnych treningów lub czyhające zewsząd kulinarne pokusy. Zbyt duże oczekiwania względem planu...

 • Na drodze do smuklejszej talii

  ...kalorii, by mieć pewność, że nie przekraczamy swojej indywidualnej normy" - wyjaśnia dietetyk Stephanie Ferrari. Niewłaściwy rodzaj kardio Trening wytrzymałościowy, zwany treningiem kardio, uznawany jest za pogromcę nadprogramowych kilogramów. Zamiast jednak katować się wielogodzinnymi ćwiczeniami na bieżni lub rowerze, korzystniej będzie wykonywać trening interwałowy o wysokiej intensywności...