• Informacje na temat:

  trening na biezni

Artykuły na temat: trening na biezni
 • Trening cardio - przyjaciel metabolizmu

  Podnoszenie ciężarów czy jazda na rowerze - co przynosi lepsze rezultaty? Choć odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od wielu czynników, naukowcy przekonują, że w przyspieszaniu metabolizmu trening cardio nie ma sobie równych.

 • Trening na kacu? Lepiej poczytaj książkę...

  Panuje przekonanie, że kaca trzeba "wypocić", a najlepsze remedium na syndrom dnia następnego to intensywny trening na siłowni. Jak przekonują eksperci, gdy wieczorem sięgamy po wysokoprocentowe trunki, nazajutrz lepiej zrezygnujmy jednak z hantli i bieżni...

 • Trening dobrany do naszej osobowości sprzyja motywacji

  Gdyby się zastanowić, jaki trening jest najlepszy, bez wahania można powiedzieć, skuteczny. Jednak zdaniem trenerów, najskuteczniejszy trening to ten, który będziemy wykonywać systematycznie i z przyjemnością, czyli taki, który będzie odpowiadał również naszej osobowości.

 • Skakanie na skakance - trening dla ciała i mózgu

  Są dwa powody, dla których warto sięgnąć po skakankę - po pierwsze "Vogue" zapowiada, że będzie to najpopularniejsza forma treningu w tym roku. Po drugie, trening ze skakanką to sekret sylwetki wielu znanych modelek.

 • Artykuł dotyczy nowoczesnej formy zajęć mentalnych, których zadaniem jest wzmocnić ciało, jednocześnie wyciszając umysł. Trening idealny dla każdej kobiety pragnącej zatrzymać się w pośpiechu dnia powszedniego.

 • Piesze wędrówki - hit aktywności gwiazd

  Pozwala wysmuklić sylwetkę, uwalnia stres i jest ulubioną formą aktywności fizycznej wśród gwiazd. Mowa o pieszych wędrówkach. Jak przewidują znawcy trendów, ten trening ciała i umysłu będzie hitem nadchodzących miesięcy.

 • Najzdrowsze ćwiczenia dla twojego ciała

  Siłownia, basen, zajęcia fitness, a może jogging? Wielu z nas wciąż zastanawia się nad tym, jaki trening wybrać, by osiągnąć wymarzoną figurę i polepszyć swoją kondycję, a zarazem nie obciążyć kręgosłupa lub stawów. Z odpowiedzią na nurtujące pytania spieszą naukowcy.

 • Rozszerzona rzeczywistość z Ewą Chodakowską

  Zacznie się w sklepie up8 w Galerii Krakowskiej, gdzie wybrany zostanie set treningowy dla każdej z uczestniczek akcji. Następnie przelot do Warszawy i ekskluzywny, zamknięty trening z Ewą Chodakowską w jej studio. Całości dopełni profesjonalna sesja fotograficzna. Możesz wygrać udział w tej akcji.

 • FAKTY i MITY o treningu siłowym dla kobiet

  Każda kobieta dba o siebie i chce dobrze wyglądać. Chce czuć się dobrze sama ze sobą, tryskać energią i być okazem zdrowia. Wbrew pozorom siłownia jest idealnym miejscem dla każdej kobiety, która chce poprawić wygląd albo po prostu być aktywną fizycznie. Trening siłowy pięknie rzeźbi ciało i zwiększa kondycję bez względu na wiek – korzyści z siłowni odczuje 18-latka i 65-latka!

 • Ćwiczysz, a efektów nie widać? Znamy powody

  Nic nie motywuje do wysiłku fizycznego bardziej, niż widok wysportowanego ciała, i perspektywa doskonałej kondycji, dzięki której na co dzień możemy przenosić góry. Co jednak zrobić, gdy poświęcamy kolejny wieczór na intensywny trening, waga ani drgnie, a odbicie w lustrze wciąż pozostawia wiele do życzenia?