• Informacje na temat:

  trening

Artykuły na temat: trening
 • Interwałowy trening odchudzający

  Lubisz szybkie i bardzo skuteczne treningi? Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was interwałowy trening odchudzający, który wykonasz w zaledwie 30 minut. Do dzieła!

 • Domowy trening na brzuch

  Nie wymaga użycia dodatkowego sprzętu i szybko przynosi spodziewane efekty! Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was domowy trening na brzuch, który pokochacie!

 • Trening siłowy pogromcą tłuszczu?

  Choć powszechnie uważa się, że to intensywny trening cardio w największym stopniu sprzyja redukcji wagi, ćwiczenia z obciążeniem mogą być równie skuteczne. Eksperci przekonują, że trening siłowy w duecie ze zdrową dietą to istni pogromcy tłuszczu.

 • Szybki trening odchudzający

  Trening interwałowy to najlepszy rodzaj ćwiczeń dla osób, które chcą w krótkim czasie spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić sylwetkę. Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was trening, podczas którego można spalić nawet 600 kcal. Do dzieła!

 • Szybki trening odchudzający

  Mimo, że sezon bikini trwa już w najlepsze, nie warto rezygnować z regularnych treningów. Zdążysz jeszcze zrzucić niechcianą oponkę! Na profilu trenerki, Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy trening odchudzający, w trakcie którego spalisz nawet 600 kalorii. Do dzieła!

 • Prosty trening odchudzający

  Regularne treningi cardio to prosty sposób na budowanie kondycji i utrzymanie szczupłej sylwetki. Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was odchudzający trening cardio, który szybko przyniesie oczekiwany efekt. Do dzieła!

 • Prosty trening odchudzający

  Najskuteczniejsze ćwiczenia to... proste ćwiczenia! Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was turbo trening odchudzający bazujący na ćwiczeniach, które dobrze znacie. Do dzieła!

 • Szybki trening odchudzający

  Chcesz podkręcić metabolizm, schudnąć i podkreślić mięśnie? Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was krótki trening odchudzający - po trzech tygodniach zobaczycie pierwsze efekty!

 • Skuteczny trening odchudzający

  Wiosna tuż za rogiem, a wy przespałyście zimę? Jeśli chcecie zdążyć z formą do lata, regularne treningi musicie zacząć już teraz! Na kanale trenerki Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was odchudzający trening interwałowy, który pomoże schudnąć, poprawić kondycję i wyrzeźbić sylwetkę. Do dzieła!

 • Szybki trening odchudzający

  Jesienią nie warto rezygnować z treningu - większość trenerów przekonuje, że właśnie teraz ćwiczy się nam najprzyjemniej i najskuteczniej. Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was szybki trening odchudzający - trwa zaledwie 30 minut!

Zdjęcia na temat: trening
Wideo na temat: trening
 • TBC - trening ogólnokondycyjny

  Trening ogólnokondycyjny z mocnym naciskiem na nogi oraz brzuch. Sekwencje ćwiczeń siłowych przemieszane z elementami cardio dają super efektowny trening, ukierunkowany na spalanie niepotrzebnego tłuszczu z ud, pośladków oraz brzucha.

 • Węglowodany a trening

  Węglowodany to paliwo dla mięśni. Mimo to ich spożywanie w niewłaściwych momentach może wpłynąć negatywnie na efekty treningu. Kiedy należy je jeść, aby ćwiczenia przyniosły najlepszy skutek?

 • Fitmania: Trening odchudzający

  Czas na trening odchudzający! Na czym polega? Chodzi o spalenie jak największej ilości tkanki tłuszczowej. Jak uważa Michał z kanału Agresywna Masa, najlepsze efekty da trening w stylu crossfit, składający się z trzech prostych ćwiczeń. Zaczynamy! Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA

Dyskusje na temat: trening