• Informacje na temat:

  trendy mody jesień 2013

Artykuły na temat: trendy mody jesień 2013
 • Moda: trendy jesień - zima 2013/14

  Sezon fashion week w największych miastach świata w pełni, stąd możemy już opowiedzieć o trendach, które będą obowiązywały w najbliższym sezonie jesień-zima...

 • Trendy na lato 2017, które nie wyjdą z mody po wakacjach

  ...„Kupić czy nie kupić?”, „Warto?”, „Czy to nie jest trend jednego sezonu?” Większość z nas, kiedy w sklepach pojawiają się nowe kolekcje, zadaje sobie takie pytania. Chcemy być na czasie, ale bez konieczności corocznej wymiany garderoby. Poznaj trendy na lato 2017, które przetrwają dłużej. Te rzeczy warto kupić podczas wyprzedaży!

 • Sephora Trend Report

  ...28 i 29 września podczas Sephora Trend Report odkrywamy najgorętsze trendy lansowane przez światowe marki kosmetyczne i zdradzamy modowe „must have” na nadchodzący sezon.

 • Doskonałość Mody 2013

  ...​Startuje XV edycja konkursu Doskonałość Mody Twojego Stylu. Jurorzy będą typować najlepsze ubrania i dodatki.

 • Kraina narodzin trendów

  We wtorek, 28 lutego br. wybuchła w Paryżu epidemia mody. Jest nią zarażone absolutnie wszystko, a środowisko związane z modą jest nią zaafektowane i przez 9 dni kompletnie zahipnotyzowane. Dni, pokazy, godziny zlewają się w jedno wielkie święto. Na szczęście epidemia ta ma same atuty. Napaja ludzi pięknem, inspiruje, a także motywuje do kolejnych działań.

 • ...  1.    Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) określa ogólne warunki uczestnictwa w konkursie "Doskonałość Mody 2013 Twój Styl" (zwanym dalej...

 • Wyjątkowa, ciepła jesień w TK Maxx

  Jesień zbliża się dużymi krokami. Choć temperatura za oknem spada, z TK Maxx zatrzymasz ciepło letnich dni! Już od września w sklepach możesz upolować najnowsze, jesienne kolekcje znanych projektantów.

 • Wrocław Fashion Meeting 2013

  ...sezon jesień/zima 2013/2014 oraz linie strojów wieczorowych. Wybieg zostanie opanowany nie tylko przez uznanych projektantów, ale również tych, którzy dopiero przecierają szlaki w świecie mody(...)Podczas gdy Mediolan, Londyn i Nowy Jork będą się szykować na jesienne Tygodnie Mody, stolica Dolnego Śląska stanie się mekką polskiej mody. A to wszystko za sprawą II edycji Wrocław Fashion Meeting...

 • ,,César, Oscar i królowa Moda”

  ...z tygodnia Prêt-à-porter Jesień/Zima 2012/2013 nastąpi wkrótce...       Z Paryża : Joanna Wilk-Kalis    (...) z innych branż zawodowych w roli reżyserów. Niesamowitym sukcesem okazał się już film ,,Samotny Mężczyzna ” (ang. The Single Man ) w 2009 roku w reżyserii amerykańskiego projektanta mody Toma Forda, ale...

 • Manikiur - ogarnie nas technologiczny szał czy powrót do klasyki?

  Wzory, jakie możemy umieścić na paznokciach zaskakują - manikiur kawiorowy, barwne nadruki. Sztuka zdobienia paznokci daleko wykroczyła poza klasykę. I choć najnowsze trendy zachęcają do szaleństwa, największe domy mody stawiają na to, co dobrze znane.

Dyskusje na temat: trendy mody jesień 2013
 • Re: Buty - trendy jesień-zima 2012/2013...

  Ojejej jakie botki... Czy ja również w tym sezonie MUSZĘ posiadać takowe w swojej szafie? Czy jest tu jakiś znawca mody (kreator) ? Może mi powiedzieć czy każdy powinien w tym sezonie je mieć?