• Informacje na temat:

  testosteron libido

Artykuły na temat: testosteron libido
 • Testosteron

  Twój partner stracił napęd do życia, ma nastroje depresyjne i nie interesuje go nawet seks? Być może winowajcą jest niski poziom testosteronu. O tym, jak niedobór tego hormonu zmienia życie mężczyzny i czy można temu zaradzić, z dr n. Med. Ewą Kempisty-Jeznach rozmawia Katarzyna Koper.

 • Testosteron mają tylko mężczyźni?

  To MIT. Damskie jajniki też produkują testosteron, ale w dużo mniejszej ilości. Co ciekawe kobietom ten hormon też jest potrzebny, ale gdy jest go za dużo może powodować łojotokowe zmiany skórne, nadmierne owłosienie ciała lub łysienie typu męskiego.

 • Testosteron hormon witalności ważny także dla kobiet!

  Co to jest TESTOSTERON? Jakie funkcje pełni ten męski hormon płciowy? Czy KOBIETY powinny dbać o jego ODPOWIEDNI poziom, skoro jest taki „męski”? ;) Czy testosteron ODCHUDZA?

 • Testosteron, czyli kim jesteś w miłości

  ...nerwowymi) pełniącego wiodącą rolę w naszym organizmie. I tak: Dyrektorzy znajdują się pod przemożnym wpływem testosteronu, Negocjatorzy - estrogenu, Budowniczowie - serotoniny, a Odkrywcy(...) można do niego zaliczyć. W miłości szukasz ekscytacji. Jesteś szczodra, chętnie robisz partnerowi prezenty, nie licząc się z kosztami. Cieszysz się seksem, masz wysokie libido. Z tobą nie można się...

 • Seks a PMS: Jaki wpływ na libido mają hormony?

  Ochota na zbliżenia zależy od wielu czynników. Stanu zdrowia, poziomu stresu, tego, jak układa nam się w związku. Ale nie tylko! Na nasze libido ma wpływ także faza cyklu, w której się znajdujemy. Dlaczego poziom hormonów tak bardzo wpływa na nasz organizm?

 • Już wkrótce kobiety będą miały swoją viagrę, której celem będzie podniesienie kobiecego libido w wieku pomenopauzalnym.

 • Już wkrótce kobiety będą miały swoją viagrę, której celem będzie podniesienie kobiecego libido w wieku pomenopauzalnym.

 • Libido w sprayu

  Spray zwiększający radość kobiet z seksu przeszedł pomyślnie pierwsze testy. Zawiera on męski hormon testosteron.

 • Tajemnice kobiecego libido

  ...testosteron, którego poziom w ciągu miesiąca jest stały - stąd u mężczyzn duże libido. W przypadku kobiet sprawa jest bardziej skomplikowana. Na to, jak w danym momencie będziesz zachowywać się w sypialni(...) o kobiecym libido, może uda mu się pozytywnie cię czymś zaskoczyć? Przed, w czasie owulacji i po owulacji Cykl miesięczny rozpoczyna się krwawieniem. Poziomy estrogenów...

 • L jak libido

  ...i suplementami diety poprawiającymi libido, a także przebieg promujących te preparaty kampanii reklamowych. I w wydanej właśnie na Zachodzie książce Sex, Lies and Pharmaceuticals (Seks, kłamstwa i farmaceutyki) naukowiec przekonuje, że brak ochoty na seks nie jest chorobą, tylko stanem przejściowym, zależnym od wielu czynników. Jego zdaniem to firmy farmaceutyczne wmówiły nam, że obniżone libido jest...

Dyskusje na temat: testosteron libido
 • Re: Problem w łóżku...

  wiesz no hormony stresu zabijaja testosteron. on potrzebuje go wiecej, wtedy bedzie mial nerwy do walki ze stresem, a takze lepsze libido. kup mi zen szen, mleczko pszczele, duzo jest naturalnych specyfikow

 • Re: Problem w łóżku...

  wiesz no hormony stresu zabijaja testosteron. on potrzebuje go wiecej, wtedy bedzie mial nerwy do walki ze stresem, a takze lepsze libido. kup mi zen szen, mleczko pszczele, duzo jest naturalnych specyfikow chyba spróbuję, albo sama za chwilę zwariuję:) :) dziękuję za podpowiedź:)

 • Re: Seks a PMS: Jaki wpływ na libido mają hormony?

  A tak na powaznie, jak kiedys mial ochote, a teraz nie ma, to w pierwszej kolejnosci niech sobie zrobi badania na tarczyce i testosteron. To jest tez w jego interesie, przynajmniej jak chce dozyc emerytury.

 • Re: Oleje jak leki

  . Wskutek podwyższonego estrogenu w ciele u mężczyzn występuje wyższe ryzyko wystąpienia wylewu (3) czy też obniżone libido, które de facto wynika z ogólnej nierównowagi hormonalnej, gdyż podwyższony estrogen idzie zwykle w parze z niskim poziomem testosteronu. W momencie, gdy mężczyzna ma wysoki estrogen i niski testosteron istnieje duża szansa na rozwój cukrzycy typu 2 (4). U kobiet natomiast

 • Re: Tajemnice kobiecego libido

  (...)... To może mojej żonie te hormony przestały się wahać? Jakoś tak po ślubie ten testosteron musiał spaść na 0 i tak zostało.

 • Takie viagry juz sa

  jako kulturysta znam mnóstwo preparatow ktore podnoszą wlasny testosteron również u Pan co za tym idzie wzrost libido jest nieodzowny wystarczy rozejrzeć sie po sklepach kulturystyczny (internetowych)

 • Re: Re: Jedna uwaga- meżczyźni nigdy nie są aseksualni

  NIE CHCE CIE OBRAŻAĆ ALE JAK BYŚ DOSTAŁ ZASTRZYK TESTOSTERONU CHCIAŁOBY CI SIE. TAKA PRAWDA MASZ PEWNIE MAŁY POZIOM TESTOSTERONU. PODOBNO SKALA DLA MĘŻCZYZNY TO PRZEDZIAŁ OD 1 DO 10 NANOGRAMÓW CZY JAKOŚ TAK. ZOBACZ JAKA DUŻA SKALA MOŻESZ BYĆ ZDROWY I MIEC 1 NANOGRAM TESTOSTERONU WE KRWI I MOZESZ BYĆ ZDROWY MAJĄC 10 NANOGRAMÓW TEŚCIA WE KRWI. I DLATEGO TEN CO MA NP. 3 MA MNIEJSZY POPĘD OD TEGO CO