• Informacje na temat:

  tesciowa

Artykuły na temat: tesciowa
 • Ratunku! Będę teściową

  Jesteś szczęśliwa, że twoje dziecko układa sobie życie, ale też niepokoisz się, czy potrafisz w swej nowej roli mieć dobre relacje z synową lub zięciem. Czy nie staniesz się teściową z dowcipów.

 • ​Teściowa spod tego znaku zodiaku da ci popalić!

  Bycie teściową to bez dwóch zdań najmniej wdzięczna rola w rodzinie, a lista żartów na temat "mamusi" nie ma końca. Co znak zodiaku mówi o charakterze teściowej?

 • Gdy teściowa wkracza między nas...

  Relacje z mamą partnera bywają napięte, a czasem trudne. Zdarza się, że te konflikty prowadzą do problemów w małżeństwie. Są jednak sposoby na to, żeby tę rodzinną łamigłówkę rozwiązać skutecznie i z taktem.

 • Sposób na teściową

  Zanim wyszłam za mąż, słyszałam wiele na temat stosunków synowych z teściowymi.

 • Katarzyna Dowbor: Lepsza z niej teściowa niż kucharka?

  - Nie ubolewaj nad tym, że twój syn je ciasto z zakalcem, i nie biegnij do niego ze swoim wypiekiem - radzi Katarzyna Dowbor. Czy to znaczy, że żona jej syna Macieja, aktorka Joanna Koroniewska, źle gotuje? Bynajmniej!

 • Do jej serca przez... potencjalną teściową?

  Nie masz urody filmowego amanta? Postaraj się trafić do serca swej wybranki przez jej matkę. Wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców Eastern Connecticut State University wskazują, że matki skłonne są przymknąć oko na niedostatki aparycji, jeśli kandydat na zięcia ma w ich opinii odpowiednio dobry charakter. Co ważne, nie zejdą jednak poniżej pewnego minimum. Praca opublikowana w czasopiśmie "Evolutionary Psychological Science" potwierdza w gruncie rzeczy stare porzekadło, że "mężczyzna...

 • U nich w domu rządziła teściowa

  Ślub wzięli w cerkwi, jak każda porządna rosyjska para. On śpiewał jej operowe arie i zbierał dla niej naręcza polnych kwiatów.

 • Miley Cyrus na kolacji z teściową

  Wygląda na to, że związek Miley Cyrus i Patricka Schwarzeneggera to całkiem poważna relacja. Jak donosi „Daily Mail”, celebrytka poznała już swoją przyszłą teściową.

 • Moja tesciowa dała  ostatnio popis swojego egoizmu, ignorancji i bardzzo wąskiego patrzenia  na świat tylko i wyłącznie poprzez własne potrzeby i zachcianki....

 • Jak żyć z teściową?

  Koleżanki mnie przestrzegały, żebym po ślubie nie mieszkała razem z rodzicami męża. Zwłaszcza że mój Marek jest jedynakiem.

Zdjęcia na temat: tesciowa
Wideo na temat: tesciowa
 • Teściowa - przyjaciel czy wróg? Jaką teściową jest Ewa Kopacz?

  O swoich relacjach w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli: była premier Ewa Kopacz i jej zięć Andriy Petranyuk oraz aktorka Anna Korcz i jej teściowa Julia Pigoń. Zdradzili, jaki mają przepis na udane stosunki z mamami swoich partnerów. Czy dobrze się dogadują?

 • Jaką teściową będzie Ewa Minge?

  Czy potencjalne synowe Ewy Minge darzą ją sympatią? - Nadal mam kontakt z byłymi dziewczynami moich synów - powiedziała projektantka, która zdradziła przy okazji, jaki stosunek do mediów mają jej latorośle. Stwierdziła, że w ogóle nie nadają się do występów w mediach, a o powodach tej sytuacji opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Davina Reeves o pierwszym spotkaniu ze swoją teściową

  Czy przyjaźń synowej z teściową jest możliwa? W studiu "Dzień Dobry TVN" miss Nowego Jorku Davina Reeves i aktorka Joanna Drozda opowiedziały o wzajemnych relacjach z matkami swoich mężów. - My się właściwie kolegujemy - powiedziała Drozda. Z kolei psycholog Bianca-Beata Kotoro wyjaśniła, skąd biorą się te złe teściowe. (Źródło: DD TVN/x-news)

Dyskusje na temat: tesciowa
 • Re: Teściowa za dużo ode mnie wymaga

  ja z tesciowa malo mieszkalam jak i z matka sami we dwoje zawsze przez wiekszosc czasu mieszkalismy wiec ja mam bardzo dobrego meza sam umie sobie wyprac umie naczynia pozmywac,a takze wie ze trzeba isc do pracy,nie obciazal mnie nigdy ciezkmi rzeczami wiec ja nie znam tego problemu nawet sam czesto wolal pozmywac,czy upichcic cos dobrego dla nas we dwoje,bo sprawialo jemu to radosc,wszystko co

 • Re: Finanse w związku?

  >>Ty ale kobieta kosztuje i to każda:))))) Przed ślubem teściowa mi ją obiecała za darmo, więc niech dotrzyma słowa!!! >O tego to się nie spodziewaj .Kobieta zmienną jest i jeszcze tesciowa .....no wiesz ......códu to bym sie nie spodziewała:))))))a co mi obiecywali .....a wyszło z tego całe nic:))))

 • Re: Gdy teściowa wkracza między nas...

  najlepsza tesciowa to martwa tesciowa haha

 • Re: Finanse w związku?

  >>Ty ale kobieta kosztuje i to każda:))))) Przed ślubem teściowa mi ją obiecała za darmo, więc niech dotrzyma słowa!!! >O tego to się nie spodziewaj .Kobieta zmienną jest i jeszcze tesciowa .....no wiesz ......códu to bym sie nie spodziewała:))))))a co mi obiecywali .....a wyszło z tego całe nic:)))) No to w takim razie od jutra żona będzie miała gołą a ja będę miał długi.... Oczywiście mam

 • Re: ​Teściowa spod tego znaku zodiaku da ci popalić!

  Ten kto to pisal powinien sie leczyc na nogi, bo na glowe za pozno.

 • Re: Jego matka mnie nie akceptuje!

  zycie jest tylko jedno i jezeli jest dobra tesciowa to pol biedy,ale jak tak codziennie zyc i kazdy dzien w nerwach bo tesciowej sie codziennie cos nie podoba i wtracac sie bedzie w plany dzieci

 • Re: Sposób na teściową

  zawsze mozesz sie nie rozwodzic wtedy bedziesz miała dozgonnie tesciową.

 • Re: Czy warto się wiązać z facetem, który ma już dziecko?

  dziecka ,bo sie rozwiodlem ,a dlaczego sie rozwiodlem ,przez tesciowa , moja byla zona wierzy we wszystko co jej mamusia powie ,wierzy w mamusie jak w bog a moze nawet bardziej ,jej szanowna mamusia

 • Re: Gdy teściowa wkracza między nas...

  dlaczego piszesz "Tesc i Tesciowa " z duzej litery ???????? tesc i tesciowa to rodzice zony , swiekra i swiekr , to rodzice meza , to tak na przyszlosc