• Informacje na temat:

  telewizja jaka najlepsza

Artykuły na temat: telewizja jaka najlepsza
 • ...również nadawany dla Polaków za granicą Polsat World funkcjonujący już jako Polsat 1 (podobna stacja, iTVN Extra dla Polonii w USA i Niemczech, ruszyła w lutym) oraz telewizja Polonia 1, która jako...

 • Najlepsze lekarstwo na miłość

  Trudno uwierzyć, że 2 listopada świętuje 85. urodziny! W roku 1958 nagrała do filmu Pożegnanie piosenkę, która błyskawicznie stała się przebojem. Gdy filigranowa...

 • Więcej stacji  w telewizji. Jak znaleźć nowe kanały

  Czekają nas spore zmiany. Od 15 lutego w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej pojawią się nowe kanały. Będzie to TVP ABC przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz Telewizja Trwam. Jak je odnaleźć i jak przestroić odbiornik?

 • Sieci kablowe to ostatni bastion analogowej TV. Ale jej oferta jest skromna i uszczuplana, a niektórzy operatorzy już myślą o zakończeniu emisji.

 • Maria Czubaszek: Jestem uzależniona od telewizji, tak samo jak od papierosów

  "Blog niecodzienny", nowa książka Marii Czubaszek, jest zbiorem najbardziej zabawnych wpisów z jej bloga. Jak powstaje jej pisarska twórczość? "Siadam po turecku na podłodze i opieram się o tapczan. Komputer kładę na niskim stoliku" - wyznała autorka.

 • Jak podróżować odpowiedzialnie?

  ...zjawiskiem, to jest najlepsza forma "ambasadorki kulturowej" - jeśli mogę użyć takiego sformułowania. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy Europą wstrząsają fale ksenofobii, strachu, nacjonalizmu. Nie...

 • Kamil Pawelski: Na najlepsze pomysły wpadam pod prysznicem!

  Jest jednym z najbardziej znanych blogerów modowych w Polsce. Dziewczyny go uwielbiają, a panowie pod jego wpływem przekonują się, że zakupowe szaleństwo wcale nie jest "niemęskie". O tym jak został "Ekskluzywnym Menelem" i dlaczego nie lubi być traktowany jak celebryta opowiedział - Kamil Pawelski.

 • Urszula Chincz: Telewizja to przypadek

  Dorastała u boku znakomitego dziennikarza i ojca. To on był dla niej wzorem.

 • Jak zostaje się stulatką?

  ​Japonki żyją najdłużej ze wszystkich kobiet na świecie. Jaki sekret mają tamtejsze seniorki? - Nie ma sekretu! Żyję normalnie - mówi 99-letnia Haru Miyagi. Co znaczy normalnie, gdy nie ma się emerytury, na śniadanie je się sfermentowaną soję, a na obiad wodorosty? Postanowiłem sprawdzić, jak żyją najstarsze mieszkanki Okinawy. A nawet z nimi zatańczyć.

 • Jak się przygotować do 2017?

  Przyszedł koniec roku, a razem z nim czas na podsumowania. Poświąteczna atmosfera, która szczególnie sprzyja refleksjom, rozgościła się w naszych domach. Temat przewija się nie tylko przez media, ale też wśród codziennych rozmów z rodziną i przyjaciółmi. Co osiągnęliśmy przez ostatni rok? Co się zmieniło? Co właściwie żegnamy? Czego się nauczyliśmy, co pomoże nam podjąć wyzwania, które czekają w 2017 roku?

Dyskusje na temat: telewizja jaka najlepsza
 • Re: Jaka najlepsza metoda antykoncepcyjna?

  http://tiny.pl/h2c92 - internetowa telewizja seksualna! Od 3 lat hit polskiego internetu. Na tym adresie zobaczysz transmisje amatorskiego różnorodnego seksu i nie tylko. (adres jest zakodowany, aby nie mogły wyciąć go filtry) Na żywo - stream w czasie rzeczywistym 24h na dobę. Kto chcę pooglądać różnorodne penisy, cipki masturbacje, wytryski, squirt, piss scat, less, bi, gay, trans, fetysz