• Informacje na temat:

  technika kierowania

Artykuły na temat: technika kierowania
 • Odwrócona piątka trefl. Ucz się różnych technik porozumiewania. Zwłaszcza, że pracujesz w dużym zespole. Dzisiaj będziesz nim kierował. Nadzór okaże się...

 • Supertriki na cienkie włosy

  Każda z nas, nawet posiadaczka cienkich włosów może mieć fryzurę w rozmiarze XL! Poznaj nowe techniki stylizacji i kosmetyki, dzięki którym twoja fryzura będzie zachwycała objętością!

 • Anna Dereszowska ambasadorką Oriflame My Destiny

  - W swoim życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym, kieruję się tymi wartościami, które w swojej misji ma również Oriflame. Sama jestem osobą z pasją, stawiam na samorealizację. Jestem charyzmatyczna i energiczna! Przede wszystkim jednak jestem kobietą. Kobietą świadomą, która wie czego oczekuje od życia i do czego dąży. Taka też jest Kobieta Oriflame, i czuję, że ja zawsze nią byłam - tak swoją współpracę z marką komentuje aktorka.

 • 5 mitów na temat raka czyli jak „oswoić” chorobę nowotworową?

  Choroby nowotworowe stanowią w Polsce drugą, po chorobach układu krążenia, najpoważniejszą przyczynę zgonów. Zgodnie z prognozami już w roku 2025 mają znaleźć się na miejscu pierwszym. Jednak szybciej niż zachorowalność na raka rośnie lęk przed nim. 4 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem. To dobra okazja, by sprawdzić, czy myśląc o chorobie nowotworowej, nie kierujemy się przekłamaniami i opiniami, które z faktami na temat tej choroby nie mają nic wspólnego. Być może przed...

 • Czy wolna wola to tylko złudzenie?

  ...i wrzucone do szufladki "potencjalny przestępca". - Myślę, że nawet przy najdoskonalszych technikach diagnostycznych będziemy mogli jedynie szacować prawdopodobieństwo tego, że ktoś zejdzie na złą drogę(...) umożliwia bardzo selektywne i delikatne pobudzanie różnych części mózgu. - Ta technika z pewnością znajdzie zastosowanie w terapii, przy likwidowaniu objawów zespołu Parkinsona czy syndromu Touretta...

 • Patent na medytacje

  Wyniki najnowszych badań wskazują, że stosowanie technik medytacyjnych poprawia stan zdrowia. W Stanach Zjednoczonych, Australii i niektórych krajach Europy nastał czas prawdziwej hossy jogi i Medytacji Transcendentalnej.

 • Patent na zdrowe medytacje

  Wyniki najnowszych badań wskazują, że stosowanie technik medytacyjnych poprawia stan zdrowia. W Stanach Zjednoczonych, Australii i niektórych krajach Europy nastał czas prawdziwej hossy jogi i Medytacji Transcendentalnej.

 • Wyobraźmy sobie osobę, która zmęczona i głodna wraca z pracy do ciepłego domu. Po całym dniu znoszenia kaprysów szefa marzy o spokojnym wieczorze w miękkim fotelu. Po wejściu do domu kieruje się do kuchni, ustawia na gazie garnek z zupą ugotowaną dzień wcześniej i siada na kanapie.

 • ...ilość przyjętych dawek, • technika inhalacji, choć pozornie trudniejsza niż z MDI, dziewięćdziesięciu procentom chorych nie sprawia żadnych trudności. Tych zalet nie mają inhalatory, w których...

 • Rusz twarzą i wyglądaj młodziej!

  Jesteś fit, chodzisz na siłownię i fitness? Skoro zauważasz pozytywny wpływ aktywności na swoje ciało na pewno nie przejdziesz obojętnie obok tej prostej metody rodem z Azji!