• Informacje na temat:

  tanie kupowanie ubrania

Artykuły na temat: tanie kupowanie ubrania
 • Siądźmy do maszyn, by stworzyć oryginalne i niedrogie ubrania. Podzielmy się doświadczeniami, pomysłami i… materiałami. I bawmy się dobrze!

 • Slow fashion w praktyce - jak zapewnić ubraniom długowieczność?

  Przedłużenie życia garderoby jest korzystne nie tylko dla naszych finansów, ale i planety. Eksperci udzielają praktycznych wskazówek w duchu popularnej idei "slow fashion" - dzięki nim ubrania na długo zachowają doskonały wygląd i wysoką jakość.

 • Tanie, modne ubranie

  Kapelusz za 3 złote; torebka za 15; spodnie za 30 - kupowanie w tanich sklepach i na targowiskach nie jest wstydem. Wstydem jest wyjście do pubu i napotkanie trzech kobiet ubranych tak samo.

 • Jakie ubrania kupują kobiety? Z metką "Made in Poland"...

  Choć w sieciówkach klientów nie brakuje, coraz częściej sięgamy też po ubrania od polskich projektantów. Dlaczego? Z uwagi na lepszą jakość, gwarancję oryginalności oraz chęć wspierania rodzimego przemysłu - pokazuje najnowszy raport Centralnego Muzeum Włókiennictwa.

 • Tanie szperanie

  ...metamorfozę. Kiedyś temat tabu, dziś jeden z czołowych wątków poruszanych na forach poświęconych modzie. Ubrania na wieszakach, przestronne przymierzalnie z dużymi lustrami - wystrój większości second(...). Rosnącej popularności zakupów w second-handach sprzyja moda na vintage, czyli stylizacje wykorzystujące ubrania z różnych dekad. Lumpeksy okazują się skarbnicami vintage. - Jako mała dziewczynka...

 • Przepłacać, to wstyd

  Coraz bardziej zwracamy uwagę na cenę i jakość tego, co kupujemy. Dlatego tak ogromną karierę robi smart shopping, czyli sprytne kupowanie.

 • Przepłacać, to wstyd

  Coraz bardziej zwracamy uwagę na cenę i jakość tego, co kupujemy. Dlatego tak ogromną karierę robi smart shopping, czyli sprytne kupowanie.

 • Markowe, ale z Chin...

  Jesteśmy już przyzwyczajeni do myśli, że ubrania z bazarowych straganów pochodzą z Chin, ale co z markowymi ciuchami? Czy na pewno zostały wyprodukowane w Europie lub Ameryce?

 • Uzależnieni od centrów handlowych?

  ...: mierzyć markowe ubrania czy buty za cenę równą naszej pensji. Takie, w których na co dzień chodzą znane aktorki czy gwiazdy telewizji. W zasięgu ręki, a właściwie nóg, są knajpki(...) handlowe, powinien od razu trafić na terapię.Większość zakupoholików jest w stanie, przy odrobinie silnej woli i wsparciu najbliższych, pomóc samym sobie. Warto wypróbować "domowe" sposoby. Na...

 • Modna i stylowa niezależnie od wieku!

  ...szafie. Często impulsywnie kupujemy rzeczy, bo są tanie, lub pozwalamy sobie na kompromisy, jak kupowanie za małych rzeczy albo ubrań do przerobienia. Wybieramy rzeczy już dawno niemodne lub z niskiej(...) nie podobało lub z czym miałyśmy trudności. - Poszukiwania własnego stylu nie zaczynaj od zakupów. Poprawę wizerunku zacznij od głowy. Zadaj sobie pytanie, czy chcesz zmiany i czy w ogóle będziesz...

Dyskusje na temat: tanie kupowanie ubrania
 • dezynfekcja i pranie

  Pojawiły się komentarze, że kupowanie w lumpeksach jest niehigieniczne. Otóż ubrania są dezynfekowane zanim do nas przyjadą. A jeśli nawet nie, to były noszone przez 1 osobę od ostatniego prania(...) ubrania w lumpeksie są tak tanie, że ich często nie przymierzam nawet. Najwyżej jeśli nie będą pasowały to komuś oddam albo sprzedam na allegro. Albo i wyrzucę. Kupuję w sieciówkach, owszem, ale