• Informacje na temat:

  tani obraz

Artykuły na temat: tani obraz
 • Najprzydatniejsze aplikacje mobilne w podróży

  Planujesz wakacje lub już szykujesz się do dłuższej podróży? Nie zapomnij wyposażyć swojego smartfona w najważniejsze aplikacje, dzięki którym nie tylko łatwo dotrzesz do celu, ale również sprawdzisz, jakie miejsca i hotele polecają inni turyści, zarezerwujesz tani lot lub ustalisz najdogodniejszą trasę dojazdu. Oto garść przydatnych w podróży aplikacji.

 • Czyste rodzinne pamiątki

  W długie, zimowe wieczory mamy w końcu czas zadbać o nasze odziedziczone po bliskich skarby. Przywróćmy im dawny blask w bezpieczny, ekologiczny i tani sposób.

 • Architekt radzi: Jak tanio zmienić wystrój wnętrza?

  Chcesz zmienić wystrój mieszkania, ale stan konta nie pozwala na szaleństwa zakupowe? Mamy dobrą wiadomość - mieszkanie można skutecznie odmienić tanim kosztem. Jak to zrobić? Kilka rad przygotowała Dorota Śledyńska, architekt wnętrz w Nordic Mokotów.

 • Renata Kaczoruk

  Arogancka, niekoleżeńska, niesympatyczna. Taki obraz partnerki Kuby Wojewódzkiego dominuje w mediach. A jaka jest naprawdę?

 • Pochmurne, deszczowe dni zmuszają do częstszego niż zwykle włączania światła, by latem w mieszkaniu nie było ponuro. Rewia podpowiada, jak inaczej i taniej rozjaśnić wnętrza.

 • Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One

  ...- Drukarka HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One została opracowana z myślą o użytkownikach domowych, którzy poszukują łatwego w obsłudze i niedrogiego rozwiązania do drukowania profesjonalnej jakości zdjęć, dokumentów dwustronnych itp. za pomocą tanich wkładów tramentowych i opcji drukowania mobilnego.

 • Bogini ery automobilu: Tamara Łempicka

  Tamara Łempicka była dokładnie taka jak kobiety na jej obrazach: chłodna, egoistyczna, wyemancypowana, nawet rozwiązła. Wyglądała jak gwiazda filmowa, zresztą uwielbiała, kiedy mylono ją z Gretą Garbo, i fotografowała się starannie upozowana i ­obwieszona brylantami. Potem te fotografie rozsyłała do prasy, bo nauczyła się, że sztuka wymaga skutecznej reklamy.

 • Diagnostyka raka w... 10 minut

  Naukowcy z Northeastern University opracowali nową, szybką i tanią metodę oceny, czy zmiany chorobowe mają charakter nowotworowy.

 • Schudła 70 kg. Zostały rozstępy i wisząca skóra

  ...„Moje portrety pokazują fizyczne i psychiczne zmagania z jedzeniem, obsesjami, samokontrolą i tym, jak sama siebie postrzegam. Są brutalnie szczere, ale pokazują prawdziwy obraz: mnie samej jako połowy dawnej mnie” – napisała w swoim oświadczeniu Julia Kozerski, fotografka, która schudła ponad 70 kg, a cały proces uwieczniła na zdjęciach.

 • Mądrość prawieków.O czym przypominają nam pradawni

  W epoce tanich, seryjnych wytworów, których wartość w znacznym stopniu określa nie ich praktyczność i przydatność, ale reklama, moda i niepohamowane pragnienie nowości, rzecz po krótkim użytkowaniu zostaje odrzucona, przybiera postać śmiecia i znika z oczu w otchłaniach miejskich wysypisk.

Dyskusje na temat: tani obraz
 • Re: Beata Prusińska: Ponad 50 procent polskiego społeczeństwa ma nadwagę

  . Jakosc niestety kosztuje. Smalec jest wzglednie tani i doskonale sie nadaje do smazenia (ale i tak warto go dawac jak najmniej), a do salatek uzywac nalezy oliwy z oliwek extra virgine lub np oleju(...) wzgledny obraz zdrowego odzywiania sie.

 • Re: Jak zorganizować tani ślub?

  fotograf wiadome bez zadnej dyskusji! musi byc bardzo dobr!y fakt trzeba sie zapoznać z jego portfolio tudziez inne prace sprzęt tez raczej tylko "pełnoklatkowy" zwłaszcza na śluby w ciemnych kościołach.!! a co do filmu to juz widze jak kręci to jakiś wujek zwykłą kamerką zabawką itp. po co to póxniej komu skaczący, nieskadrowany , bez dobrych ujęć obraz który można od razu wyrzucic do kosza!!!!