• Informacje na temat:

  szukanie wspollokatora

Artykuły na temat: szukanie wspollokatora
 • Bohaterowie dobranocek na pomnikach

  W Studiu Semafor w Łodzi w czasach PRL produkowano animowane filmy lalkowe i rysunkowe. Wśród nich - niezapomniane dobranocki. Dziś możemy je sobie przypomnieć, oglądając w różnych punktach miasta pomniki głównych postaci.

 • Pod jednym dachem

  Wszyscy współczują młodym, którzy muszą się gnieździć ze „starymi”. O tym, jak w tym układzie czują się rodzice, mówi się mniej, tak jakby zakładano, że życie z synową czy zięciem pod jednym dachem to dla nich bajka.

 • 7 wiosennych zmian, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i samopoczucie

  „Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!” śpiewał w słynnej piosence Marek Grechuta. Gdy za oknem przyroda budzi się do życia, nabieramy energii do działania i chęci do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Warto w pełni wykorzystać ten moment. Oto 7 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić dla siebie tej wiosny.

 • (Nie) tylko seks?

  Oprócz rozładowywania popędu i chwilowej przyjemności, seks może zbliżać i budować zaufanie. Intymność dwojga bardzo wiele też potrafi powiedzieć o danym związku, można wręcz rzec: „opowiedz mi o swoim seksie, a ja opowiem ci o twojej relacji”.

 • Rok wojny, rok pokoju

  - Wszystkie domy przy Marszałkowskiej zburzono do parteru, ale bramy zostały, więc je adaptowano. Taką bramę można było z jednej strony zastawić meblami, z drugiej wstawić drzwiczki i już miało się sklepik. Zaradność, którą ludzie wykazywali się po wojnie, była zadziwiająca - o codziennym życiu w roku zakończenia II wojny światowej opowiada Magdalena Grzebałkowska, autorka książki "1945. Wojna i pokój".

 • Eh...  W styczniu minie 6 miesięcy jak jesteśmy w UK. Ilość opowieści ... o mamo i jeszcze... Narzekaliśmy z Brysiem na RPC - skrót nazwy ulicy,...

 • Seks w małżeństwie

  Wiele małżeńskich par zawzięcie stara się, by utrzymać przy życiu pasję i uczucie, jakim się obdarza. Nic dziwnego, skoro tak dużo czynników osłabia życie seksualne - pieluchy i zupki niemowląt, szkoła i pozaszkolne zajęcia dzieci czy też starzejące się ciała małżonków.

 • Jestem zwykłym nieudacznikiem

  Nasze małżeństwo rozpadło się wyłącznie z mojej winy, ale zrozumiałem to dopiero po latach.

 • Korzenie zapuszczam w asfalt

  Bilet w jedną stronę. Tak myślały, jadąc z małej miejscowości do Warszawy. Bo jeśli się nie uda, nie ma dokąd wracać. Wymarzone pracownice. Często znienawidzone koleżanki. Dziewczyny z prowincji, które robią karierę w dużych firmach. Janczarki gotowe na nadgodziny i grę nie fair. Awans, służbowe auto - to cel. Grażyna i Ula mówią o zyskach. I cenie, jaką zapłaciły za marzenia. Bardzo chcą wierzyć, że bilans wychodzi na plus.

 • Miliard w rozumie

  Trzy Polki spróbowały swoich sił w największych instytucjach finansowych świata i zdobyły wszystko. Teraz rządzą w londyńskim City.