• Informacje na temat:

  szukanie przedmiotow

Artykuły na temat: szukanie przedmiotow
 • Światły przedmiot pożądania

  Egzamin zdany bez problemów, szansa na etat na uczelni, pieniądze na studia, a wszystko w zamian za seks z wykładowcą? Na uczelniach pleni się nowa forma sponsoringu.

 • Przedświąteczne oszczędzanie: Szukaj w sklepie, kupuj w sieci

  Jak wskazują najnowsze badania, w tym roku większość prezentów kupimy za pośrednictwem internetu. Zdaniem badaczy wirtualne zakupy pozwalają na większą oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

 • Szukam sensu w każdym miejscu*

  Przejechała Stany starym samochodem, śpiewała mocne rockowe piosenki. Od 30 lat występuje w grupie „Pod Budą”, od kilku wspiera młodych twórców i organizuje Festiwal Twórczości Korowód. W świecie szybkiej sławy i błahych piosenek, tworzy niezmiennie muzykę na poziomie. Dla wrażliwych.

 • 7 Mieczy Możesz znaleźć na ulicy portfel lub cenny przedmiot. Jeśli uda Ci się ustalić właściciela, nie zapomnij zwrócić zguby. Możesz bowiem paść ofiarą...

 • Nie przywiązuj dziś zbyt wiele uwagi do przedmiotów i spraw materialnych. Postaraj się dryfować. Wyrób w sobie więcej radości z życia i dobrego samopoczucia...

 • 10 sposobów na przechowywanie w małym mieszkaniu

  Na małym metrażu liczy się każdy centymetr powierzchni, a przedmiotów do przechowywania z roku na rok tylko przybywa. Poznaj 10 zasad, które pomogą wygospodarować dodatkowe miejsce i zapobiec zagraceniu niewielkiego mieszkania.

 • Powinien być bardziej pracowity,  ale znów szukam wymówki żeby wywinąć się od pisania ☺ Jedyny egzamin w tej sesji już za mną. Zaliczyłam przedmiot na...

 • Zmierzyć wiarę

  Przeciwstawiana "szkiełku i oku" wiara tym razem staje się przedmiotem badań naukowców, którzy postanawiają dociec, jak to się dzieje, że "wiara czyni cuda" i "góry przenosi". Ulrich Schnabel, autor bestsellerowej "Sztuki leniuchowania", powołuje się na odkrycia z dziedzin takich jak psychologia religii czy neuroteologia, z uwagą śledzi wpływ wiary na ludzką psychikę i zachowania, szuka odpowiedzi na pytanie "po co ludziom religia?". Jednak czy można zmierzyć to, co z natury jest...

 • Przegląd najnowszych trendów w designie

  Aby cieszyć się życiem i czerpać z niego to, co najlepsze, nie wystarczy samo kolekcjonowanie nowych doświadczeń i wspomnień. Doskonałym sposobem na umilanie sobie codzienności jest również otaczanie się przedmiotami w dobrym guście – z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowych kształtach i kolorach przy równoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności określonych produktów.

 • Proste sposoby na to, by długo utrzymać porządek w domu.

  Praca, dom, dzieci… współczesna kobieta nie ma lekko. Nawał pracy i tempo życia sprawiają, że trudno znaleźć czas dla siebie. Trzeba szukać rozwiązań, które pozwolą na błyskawiczne ogarnięcie codziennych obowiązków. Poznajcie sposoby, które pozwolą na zminimalizowanie czasu poświęconego na sprzątanie.

Zdjęcia na temat: szukanie przedmiotow
 • Gonzo