• Informacje na temat:

  szkoła mody

Artykuły na temat: szkoła mody
 • Szkoła z naszego dzieciństwa

  Nie było komputerów. Zamiast rewii mody - niebieskie mundurki. A jednak tamtą szkołę wspominamy ciepło! Wydaje się nam bardziej przyjazna niż ta dzisiejsza.

 • Barbara Hulanicki: Moda w czasach braku umiaru

  Ludzie kupują ubrania bezmyślnie. Zamawiają rzeczy, nie zastanawiając się, czy pasują do tego, co mają w szafie. Robią zakupy bez pomysłu i dlatego każdą rzecz mają z innej bajki. Dlatego to wszystko wygląda teraz tak koszmarnie - tłumaczy Barbara Hulanicki - kobieta, która odmieniła oblicze mody.

 • Dobra szkoła

  Do stroju inspirowanego mundurkiem nosimy ekstrawaganckie dodatki. Poprawność? Ten punkt chwilowo usunięto z regulaminu mody.

 • Dni otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

  Chciałabyś poznać tajniki profesjonalnego makijażu? A może marzysz, by pracować na planie zdjęciowym lub przy pokazach mody? Jeżeli tak, to już 25 i 26 czerwca zapraszamy na bezpłatne wykłady.

 • Dni Otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

  ...​Chciałabyś poznać tajniki profesjonalnego makijażu? A może marzysz, by pracować na planie zdjęciowym lub przy pokazach mody? Jeżeli tak, to już 19 i 20 lutego zapraszamy na bezpłatne wykłady, które staną się świetnym początkiem!

 • Moda dla kreatywnych

  W trakcie Laboratorium Mody SAPU w Forum Przestrzenie zobaczymy wiele niebalnalnych projektów. Swoje kolekcje pokażą: Dominika Syczyńska, absolwentka SAPU i zwyciężczyni konkursu Fashion Designer Awards, studenci 1 i 2 roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz projektanci z Melnicy Mody z Mińska. Wstęp wolny. Start o godz. 19 w Forum Przestrzenie. 1 i 2 rok Szkoły Artystycznego...

 • Bylevskay z nagrodą Rady Wysokiej Mody

  Cracow Fashion Awards, konkurs dyplomów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zorganizowany w Centrum Kongresowym ICE Kraków, był pokazem niesamowitej kreatywności młodych projektantów z wielu stron świata. Grand Prix Nagrodę Rady Wysokiej Mody wygrały siostry Barbara i Katarina Bylevskaya z Białorusi za kolekcję "Not Me" podejmującą kwestię wpływu operacji plastycznych na tożsamość...

 • Moda Polska i Jerzy Antkowiak

  Moda Polska i Jerzy Antkowiak Przedsiębiorstwo Państwowe "Moda Polska" powstało w 1958 roku z połączenia Biura Mody "Ewa" i sieci sklepów "Gallux", pierwszą dyrektor artystyczną była Jadwiga(...) do końca był dyrektorem artystycznym firmy. "Moda Polska" tym różniła się od innych przedsiębiorstw odzieżowych w PRL, że bardziej niż ubierać, miała edukować.  Co sezon projektanci "Mody Polskiej...

 • Kreatywne Targi Mody - relacja

  W dniach 27 i 28 maja br. w Centrum Kreatywności przy ulicy Targowej 56 w Warszawie odbyły się Kreatywne Targi Mody. Podczas dwudniowej imprezy polskie marki pokazały swoje nowe kolekcje. Można było kupić kupić odzież, torby, buty i biżuterię.

 • Warszawa: Kreatywne Targi Mody

  W dniach 27 i 28 maja br. (w godz. od 11:00 do 19:00) w Centrum Kreatywności przy ulicy Targowej 56 w Warszawie odbędą się I Kreatywne Targi Mody . Centrum Kreatywności Targowa to nowe, interesujące miejsce na mapie Warszawy, służące m.in. prezentacji dokonań ludzi twórczych i przedsiębiorczych. Styl.pl jest patronem medialnym imprezy.

Wideo na temat: szkoła mody
 • Rosyjskie modelki XXL

  Pełne kształty są powabne i nie należy się ich wstydzić. W Moskwie powstała szkoła dla pań o pełnej figurze, które pragną zostać modelkami. Placówka ma szacowną nazwę - Akademia Mody Rozmiaru Plus. Stworzyła ją kobieta, która w tej dziedzinie odniosła sukces - Dilyara Larina. Jest modelką, choć nosi ubrania rozmiar pięćdziesiąt.

 • Życie aktorki nie zawsze było różowe

  kolana. Theron postawiła zatem wszystko na karierę aktorską i wyjechała do Los Angeles. Dziś jest zdobywczynią Oscara, gra w najlepszych produkcjach, jest twarzą domu mody Dior oraz spełnioną mamą dwójki

 • Znany polski projektant, Maciej Zień był gościem dyplomowego pokazu mody absolwentów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru! Co podobało mu się najbardziej?

Dyskusje na temat: szkoła mody
 • Re: Księżniczka Charlotta poszła do przedszkola

  w bardzo dobrych renomowanych szkołach obowiązują zasady i tak powinno być, u nas pełny luz, pokazy mody, nastolatki w pełnym makijażu, narkotyki i chuligaństwo

 • Re: Szkoła z naszego dzieciństwa

  Nigdy nie mialam mundurku, fartusza kupionegoz e sklepu, zawsze szyty u karwcowej wg ostatniej mody na zachodzie a wygladajacy jak sukienka a tak zazdroscilam kolezankom ich fartuszkow z nylonu !!! Dopiero bedac dorosla docenilam ten fartuszek.

 • Re: Szycie po polsku

  I to zapewne - z tej szarości i biedy - szkoły w czasach PRL pilnowały zasady, żeby wszyscy uczniowie ubierali się na czas lekcji w jednakowe ubiory szkolne. Dzięki temu - na terenie szkoły nie było widać różnicy pomiędzy bogatymi a uboższymi dziećmi. Bo "po pokonaniu" PRL - szkoła stała się "pokazem mody" i miejscem prezentacji zasobów finansowych Rodziców!

 • Re: Dziecko, wyglądasz jak... lafirynda

  przy wylotówkach z miast. Dziwi mnie, że rodzice pozwalają tak im się ubierać do szkoły. Dziwne jest to, że w szkołach nikt nie reaguje. Ta pani ma szczęście, że ktoś się zainteresował wyglądem córki, bo może uda się jej jeszcze wytłumaczyć, że szkoła to nie rewia mody.

 • Re: Bo nie chcę być ''wieśniarą''…

  rozumiem, że chce ładnie wyglądać. ale to, co robi twoja córka, to przesada. zrób jej zdjęcie w tych ciuchach i pokaż, wtedy zobaczy, że wygląda karykaturalnie. szkoła to nie rewia mody

 • Re: Szkoła oszukiwania

  To wyglada jak kreacje mody Nataszy Urbanskiej

 • Re: Reżyser pokazu mody

  żadna szkoła nie da Ci takiego doświadczenia, jak życie... kręć się wokół tego wszystkiego, rozglądaj się, poznawaj, twórz, poznawaj ludzi, znajomości, znajomości i jeszcze raz znajomości. Ja reżyserowałem jak na razie dwa pokazy, jeden mały, drugi rozbudowany, ciężka robota, wielka satysfakcja.

 • -

  -

  niestety ciągle wszystko jest uzaleznione od mody. Jak poród to tylko fizjologiczny, karmienie piersią na zawołanie, porody rodzinne itd. Nie każdy to może, lubi i chce. To jest w końcu indywidualna sprawa każdej pary. W moim przypadku wszystko wzięło w łeb ze względu na komplikacje. Dlaczego? Bo zaaferowani modą i innymi bzdurami lekarze nie wykonali odpowiednich badań. Całe szczęscie, że dobrze

 • Re: Wakacyjna szkoła narkomanów

  Nadal pozwalajmy na promowanie narkomańskiej mody. Co roku "marsz wyzwolenia konopi", rozgonić te towarzystwo bez żadnej dyskusji. Jeszcze do tego modny coraz bardziej Korwin któremu marzy się legalizacja każdego środka w imię jego śmiesznej ideologi "dzikiego zachodu"

 • Cała kolekcja grała dwoma kolorami:...

  Stanik za kusy, wychodza piersi, uczono mnie ,że takie rzeczy sa nie do przyjęcia, widocznie polska szkoła mody to toleruje.