• Informacje na temat:

  szczescie złote mysli

Artykuły na temat: szczescie złote mysli
 • Szczęście w zasięgu biurka

  Około 60% Polaków jest niezadowolonych ze swoich zarobków, zaś blisko 40% deklaruje, że ich motywacja do pracy spada. Stres wywołany poziomem wynagrodzenia, ilością czasu spędzonego w biurze, a często też atmosferą to główne problemy pracowników. W efekcie zaledwie 22% z nich uważa się za szczęśliwych w miejscu zatrudnienia, zaś 13% wręcz przeciwnie. Brak satysfakcji z wykonywanych zadań przekłada się na chęć zmiany. Niezależnie od branży czy sektora, aż 41% ankietowanych często myśli o...

 • Kupię sobie szczęście

  Nie mogą przestać. Muszę to mieć, tłumaczą sobie. Jeszcze tylko to, oszukują. Tak trzeba, mówią im reklamy. Stać was, wtórują banki. Wizyta w sklepie to szybka nagroda, pocieszenie, potwierdzenie własnego statusu. Dorota, Pola i Magda nie zauważyły, kiedy przekroczyły granicę uzależnienia. Takich jak one jest coraz więcej.

 • Szczęście pod pantoflem?

  Uznanie dominacji kobiet jest - z jednej strony - przyznaniem się do pewnej słabości, ale z drugiej - bywa to też sprytny wybieg lub pójście na łatwiznę. Bo ten, kto dominuje, bierze większą część odpowiedzialności, a - co często za tym idzie - również obowiązków. Stąd my, mężczyźni, już nie tak pewni swej dominacji i omnipotencji, wiemy, że kobiety bez nas radzą sobie równie dobrze, jak z nami - o dominacji płci pięknej nad brzydszą rozmawiamy z Danielem Cysarzem, seksuologiem i...

 • I posypią ryżem na szczęście...

  Dzień, w którym bierzemy ślub, uważany jest za magiczny. To właśnie z nim związanych jest wiele przesądów, których przestrzeganie ma zapewnić szczęście i dobrobyt na nowej drodze życia.

 • Przyciągam szczęście

  Nadal sama wychowuje adoptowaną córkę. Ale jak mówi, jest świetnie, bo wreszcie polubiła świat. A świat jej się rewanżuje. Nowa płyta Renaty właśnie zdobyła status „złotej”. Spotykamy się w barze w Wieliczce. Niedaleko wsi, w której teraz mieszka. W czasie rozmowy ciągle dzwoni jej telefon. Powód? Odjazd, jej dziesiąta płyta trafiła na listy przebojów. Trudno uwierzyć, że gdy powstawała ta muzyka...

 • ​Swatanie w Peerelu

  Zakazany, grzeszny owoc jest pożądany, smakuje lepiej, pobudza bardziej, niż chcieliby świątobliwi. Księża często kierują myśli młodych na seks, pytają o dotyk, o masturbację. W wieku kilkunastu lat czuje się wzmożenie, rośnie apetyt na zakazane praktyki. Praktykuje się macanie, całowanie, pieszczoty, aż wreszcie trzeba podjąć decyzję, co dalej. Czasami ciała podejmują ją za nas.

 • Beata Kozidrak: Zacząć wszystko od nowa

  Stało się – Beata postanowiła wreszcie zawalczyć o własne szczęście. Kilka dni temu złożyła pozew rozwodowy. I ma już gotowy plan na przyszłość solo.

 • 6 trików na szybki makijaż gdy... zaspałaś!

  Poniedziałek rano, wyrywasz się ze snu. Już wiesz, że zaspałaś! Wybiec z domu, czy zrobić makeup kosztem spóźnienia do pracy? Jaki jest złoty środek? Oto 6 trików na szybki makijaż.

 • Mamidło - matka geniuszy

  ..."Moje ty najukochańsze Momo", "Mamidełko złote", "Najdroższy Mamiś", "Moje Mamidło przenajukochańsze" - tak tytułowała listy do Matki - Marii z Kisielnickich Kossakowej - córka poetka, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska zwana Lilką.

 • ​Karin Stanek: Narodziny talentu

  Karin Stanek. Wiele osób jeszcze dziś pyta, jak naprawdę się nazywała. Ponieważ imię jest rzadko spotykane, większość myśli, że to pseudonim. Ale tak nie jest, Karin to jej prawdziwe imię, a Stanek - prawdziwe nazwisko. Owszem, imię jest oryginalne - ale czyż sama Karin nie zaskoczyła wszystkich swoją indywidualnością, talentem? - zastanawia się Anna Kryszkiewicz, wieloletnia przyjaciółka i menedżerka piosenkarki wspominając początki jej kariery.