• Informacje na temat:

  szczescie złote mysli

Artykuły na temat: szczescie złote mysli
 • Szczęście w zasięgu biurka

  Około 60% Polaków jest niezadowolonych ze swoich zarobków, zaś blisko 40% deklaruje, że ich motywacja do pracy spada. Stres wywołany poziomem wynagrodzenia, ilością czasu spędzonego w biurze, a często też atmosferą to główne problemy pracowników. W efekcie zaledwie 22% z nich uważa się za szczęśliwych w miejscu zatrudnienia, zaś 13% wręcz przeciwnie. Brak satysfakcji z wykonywanych zadań przekłada się na chęć zmiany. Niezależnie od branży czy sektora, aż 41% ankietowanych często myśli o...

 • Kupię sobie szczęście

  Nie mogą przestać. Muszę to mieć, tłumaczą sobie. Jeszcze tylko to, oszukują. Tak trzeba, mówią im reklamy. Stać was, wtórują banki. Wizyta w sklepie to szybka nagroda, pocieszenie, potwierdzenie własnego statusu. Dorota, Pola i Magda nie zauważyły, kiedy przekroczyły granicę uzależnienia. Takich jak one jest coraz więcej.

 • Szczęście pod pantoflem?

  Uznanie dominacji kobiet jest - z jednej strony - przyznaniem się do pewnej słabości, ale z drugiej - bywa to też sprytny wybieg lub pójście na łatwiznę. Bo ten, kto dominuje, bierze większą część odpowiedzialności, a - co często za tym idzie - również obowiązków. Stąd my, mężczyźni, już nie tak pewni swej dominacji i omnipotencji, wiemy, że kobiety bez nas radzą sobie równie dobrze, jak z nami - o dominacji płci pięknej nad brzydszą rozmawiamy z Danielem Cysarzem, seksuologiem i...

 • I posypią ryżem na szczęście...

  Dzień, w którym bierzemy ślub, uważany jest za magiczny. To właśnie z nim związanych jest wiele przesądów, których przestrzeganie ma zapewnić szczęście i dobrobyt na nowej drodze życia.

 • Przyciągam szczęście

  Nadal sama wychowuje adoptowaną córkę. Ale jak mówi, jest świetnie, bo wreszcie polubiła świat. A świat jej się rewanżuje. Nowa płyta Renaty właśnie zdobyła status „złotej”. Spotykamy się w barze w Wieliczce. Niedaleko wsi, w której teraz mieszka. W czasie rozmowy ciągle dzwoni jej telefon. Powód? Odjazd, jej dziesiąta płyta trafiła na listy przebojów. Trudno uwierzyć, że gdy powstawała ta muzyka...

 • ​Swatanie w Peerelu

  Zakazany, grzeszny owoc jest pożądany, smakuje lepiej, pobudza bardziej, niż chcieliby świątobliwi. Księża często kierują myśli młodych na seks, pytają o dotyk, o masturbację. W wieku kilkunastu lat czuje się wzmożenie, rośnie apetyt na zakazane praktyki. Praktykuje się macanie, całowanie, pieszczoty, aż wreszcie trzeba podjąć decyzję, co dalej. Czasami ciała podejmują ją za nas.

 • Beata Kozidrak: Zacząć wszystko od nowa

  Stało się – Beata postanowiła wreszcie zawalczyć o własne szczęście. Kilka dni temu złożyła pozew rozwodowy. I ma już gotowy plan na przyszłość solo.

 • Kupujesz smartfon? Sprawdź, czy nie przepłacasz

  Ceny smartfonów są tak zróżnicowane, jak liczba dostępnych modeli. Budżetowy telefon możesz kupić już za 200-300 złotych, a najdroższy – za kilka tysięcy złotych. Producenci będą wymyślali różne sposoby, abyś kupił ich flagowy smartfon, a specjalne oferty są normą. Czy jednak warto inwestować takie kwoty w telefony nawet mimo promocji? Czy w ten sposób można zaoszczędzić?

 • 6 trików na szybki makijaż gdy... zaspałaś!

  Poniedziałek rano, wyrywasz się ze snu. Już wiesz, że zaspałaś! Wybiec z domu, czy zrobić makeup kosztem spóźnienia do pracy? Jaki jest złoty środek? Oto 6 trików na szybki makijaż.

 • Mamidło - matka geniuszy

  ..."Moje ty najukochańsze Momo", "Mamidełko złote", "Najdroższy Mamiś", "Moje Mamidło przenajukochańsze" - tak tytułowała listy do Matki - Marii z Kisielnickich Kossakowej - córka poetka, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska zwana Lilką.